Bursa'da Çizgi Roman Dükkanı.

15 Ocak 2022
7
77
Bursa
Merhaba arkadaşlar, aranıza yeni katıldım ve çizgi roman dükkanı açtım.
3 Ocak'tan itibaren açığız ve siz çizgi severler olarak aramıza katılmanızı bekliyorum.

Instagram sayfası:

Bursa Osmangazi Çarşamba Valiliği yan sokağı, Çarşamba Vakıfbank Şubesi karşı sokağı. Haftaiçi 09:00/18:00 açığız.

Her zaman bekleriz.

Son düzenleme:

GüvenGüven

Süper Üye
19 Ocak 2010
1,093
5,322
Bandırma
Öncelikle Diyar'a hoşgeldiniz Sayın Darkwood. Keyifle zaman geçirmenizi ve kalıcı dostluklar kurmanızı dilerim. Dükkanınız da hayırlı ve uğurlu olsun. "Çok Yakında Bursa'da açılıyor!" şeklinde reklamınızı Instagram'da görmüştüm ve hatta "bir sonraki Bursa ziyaretimde de uğrarım" demiştim kendi kendime... Hem Diyar'a hem de tüm çizgi roman severlere hayırlı olmasını dilerim. Bandırma'dan sevgiler...

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,575
İzmir
Her yeni çizgi roman dükkanı bizim için sevinç kaynağıdır.
Bursalı çizgi roman severler için büyük şans.
Hayırlı uğurlu olsun.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Bundan daha güzel bir çizgi roman evi adı olamazdı...
Umarım çizgi severlerin buluştuğu, yeni dostlukların kurulduğu ve uzun yıllar boyunca güzel satışların olduğu bir dükkan olur.
Hayırlı olsun.

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,464
26,951
Hayırlı olsun.İşyeri isminiz de harikaymış. İnşallah beklediğiniz başarıyı en kısa zamanda yakalarsınız. Aramıza hoş geldiniz.

15 Ocak 2022
7
77
Bursa
Öncelikle Diyar'a hoşgeldiniz Sayın Darkwood. Keyifle zaman geçirmenizi ve kalıcı dostluklar kurmanızı dilerim. Dükkanınız da hayırlı ve uğurlu olsun. "Çok Yakında Bursa'da açılıyor!" şeklinde reklamınızı Instagram'da görmüştüm ve hatta "bir sonraki Bursa ziyaretimde de uğrarım" demiştim kendi kendime... Hem Diyar'a hem de tüm çizgi roman severlere hayırlı olmasını dilerim. Bandırma'dan sevgiler...

Her yeni çizgi roman dükkanı bizim için sevinç kaynağıdır.
Bursalı çizgi roman severler için büyük şans.
Hayırlı uğurlu olsun.

Umarım Başarılı Olusun Kardeşim, Hayırlı Olsun.

Hayırlı olsun. Başarılar.

Bundan daha güzel bir çizgi roman evi adı olamazdı...
Umarım çizgi severlerin buluştuğu, yeni dostlukların kurulduğu ve uzun yıllar boyunca güzel satışların olduğu bir dükkan olur.
Hayırlı olsun.

Hayırlı olsun.İşyeri isminiz de harikaymış. İnşallah beklediğiniz başarıyı en kısa zamanda yakalarsınız. Aramıza hoş geldiniz.

Hayırlı uğurlu olmasını dilerim. Bursa'da çizgi roman severlerin buluşma mekanı olmasını dilerim.

Hayırlı olsun. Bol ve bereketli kazançlar dilerim.

Hayırlı ve bereketli olsun.

Hayırlı olsun, başarılar ve iyi satışlar.

Hayırlı olsun, bol kazanç ve satışlar dilerim.

Herkese çok teşekkür ediyorum. Çizgi Roman Evimizin İsmi çok güzel oldu. Babamın hayaliydi her zamandır ve bu sene gerçekleştirebildik. Çok teşekkür ediyorum. Bursaya geldiğinizde her birinizi bekliyorum iyi forumlar diliyorum :)

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,577
34,702
İstanbul
Aramıza hoş geldiniz Sevgili Darkwood. Yeni işyerinizin sizlere ve çizgi roman severlere hayırlı olmasını diliyorum. Bol ve bereketli kazançlarınız olsun..

KARAOĞLAN

Onursal Üye
2 Şub 2010
3,004
20,630
Gaziantep
Bursalıların çizgi roman tutkusunu bilmiyorum.
Umarım ve dilerim iyi bir satış tutturursunuz.
(Kağıt fabrikamız olmadığından kağıt fiyatları günlük katlanarak artıyor).
Yani fiyatlar çok yüksek.

Aklıma kitapçı dükkanı açtığını övünerek söyleyen bir dostuna (hemde kitapların iyi satıldığı yıllarda) Yaşar Kemal'in söyledikleri geldi. "Güle güle bat".
Aradan çok uzun yıllar geçti. Dilerim öyle olmaz.

Son düzenleme:
15 Ocak 2022
7
77
Bursa
İSMİ DE GÜZEL İÇİ DE GÜZEL. HAYIRLI OLSUN, SOHBETİ BOL OLSUN.

Çok teşekkürler efendim.

Bursalıların çizgi roman tutkusunu bilmiyorum.
Umarım ve dilerim iyi bir satış tutturursunuz.
(Kağıt fabrikamız olmadığından kağıt fiyatları günlük katlanarak artıyor).
Yani fiyatlar çok yüksek.

Aklıma kitapçı dükkanı açtığını övünerek söyleyen bir dostuna (hemde kitapların iyi satıldığı yıllarda) Yaşar Kemal'in söyledikleri geldi. "Güle güle bat".
Aradan çok uzun yıllar geçti. Dilerim öyle olmaz.

Haha umarım öyle bir şey olmaz, teşekkürler efendim.