Tex 580 - San Rafael'in Çanları (Renkli) 2015

yaşlıkurt

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
25 Mar 2011
847
20,208
Germany
Selam arkadaşlar.
Bu kitabı Özdemir Asaf'ın güzel bir şiiriyle birlikte paylaşmak istedim.

Yaşadıklarımdan Neler Öğrendim

YAŞ 5
Anne ve babamın birbirlerine bağırmalarının beni ne kadar korkuttuğunu öğrendim.

YAŞ 7
Meşrubat içerken gülersem içtiğimin burnumdan geleceğini öğrendim.

YAŞ 12
Bir şeyin değerini anlamanın en iyi yolunun bir süre ondan yoksun kalmak olduğunu öğrendim.

YAŞ 13
Annemle babamın elele tutuşmalarının ve öpüşmelerinin beni daima mutlu ettiğini öğrendim.

YAŞ 15
Bazen hayvanların kalbimi insanlardan daha fazla ısıttığını öğrendim.

YAŞ 18
İlk gençlik yıllarımın keder, şaşkınlık, ıstırap ve aşktan ibaret olduğunu öğrendim.

YAŞ 24
Aşkın kalbimi kırabileceğini ama buna değer olduğunu öğrendim.

YAŞ 33
Bir arkadaşı kaybetmenin en kestirme yolunun ona ödünç para vermek olduğunu öğrendim.

YAŞ 36
Önemli olanın başkalarının benim için ne düşündükleri değil, benim kendi hakkımda ne düşündüğüm olduğunu öğrendim.

YAŞ 38
Eşimin beni hala sevdiğini, tabakta iki elma kaldığında küçüğünü almasından anlayabileceğimi öğrendim.

YAŞ 41
Bir insanın kendine olan güveninin, başarısını büyük oranda belirlediğini öğrendim.

YAŞ 44
Annemin beni görmekten her seferinde sonsuz mutluluk duyduğunu öğrendim.

YAŞ 46
Yalnızca minik bir kart göndererek bile birinin gönlünü aydınlatabileceğimi öğrendim.

YAŞ 49
Herhangi bir işi yaptığımdan daha iyi yapmaya çalıştığımda, o işin yaratıcılığa dönüştüğünü öğrendim.

YAŞ 50
Sevgi, evde üretilmemişse, başka yerde öğrenmenin çok güç olabilecegini öğrendim.

YAŞ 53
İnsanların bana, izin verdiğim biçimde davrandıklarını öğrendim.

YAŞ 55
Küçük kararları aklımla, büyük kararları ise kalbimle almam gerektiğini öğrendim.

YAŞ 64
Mutluluğun parfüm gibi olduğunu, kendime bulaştırmadan başkalarına veremeyeceğimi öğrendim.

YAŞ 70
İyi kalpli ve sevecen olmanın, mükemmel olmaktan daha iyi olduğunu öğrendim.

YAŞ 82
Sancılar içinde kıvransam bile başkalarına başağrısı olmamam gerektiğini öğrendim.

YAŞ 90
Kiminle evleneceğin kararının hayatta verilen en önemli karar olduğunu öğrendim.

YAŞ 95
Öğrenmem gereken daha pek çok şeyler olduğunu öğrendim.

... ne kadar güzel özetlemiş Özdemir Asaf.

Saygılarımla.

Tex 580 - San Rafael'in Çanları (Teks Oğlak Yayıncılık Maceraperest Çizgiler 180)

580_1.jpg

580_2.jpg

Diğer paylaşımlarım:
yaşlıkurt

Son düzenleme:

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,047
75,610
hiçbiryerde :)
Muhteşem kitap ve şiir için teşekkür ederim üstadım. Macera o kadar güzeldi ki dün dayanamayıp devamını okumuştum hemen. Sizse beni mahçup ettiniz. Sabaha renklisini yetiştirmeyi başarmışsız. Renkli olarak baştan tekrar okunmayı hakeden çok güzel bir macera. Ne diyeyim, sağ olun, var olun, bizlerin mutluluğu için verdiğiniz emek ne kadar değerli...

12 Şub 2010
15,006
543,758
Sevgili yaşlıkurt dostumun dünkü paylaşımından sonra devamının tez geleceğini tahmin etmiştim. Ama yine de maceraya başlamışken sabredemeyip devam sayısını siyah beyazdan okumuştum.

Öncelikle yaşlıkurt'un ( dostların çok tuttuğum yakıştırmasıyla hızlı kurt:) ) bugün daha sabah saatindeki hızlı paylaşımının ilk renkli sayfasının siyah beyaz sayfa ile kıyası yapıldığında, renkli sayfa muhteşem güzellikte görünüyor. Başka bir çizgi roman dahi olsaydı hemen tekraren okurdum. Kaldı ki, bu Tex... Mutlaka okurum bir kez daha ve bıkmadan defalarca daha...

Teşekkürler hızlıkurt:)

12 Şub 2010
15,006
543,758
Muhteşem kitap ve şiir için teşekkür ederim üstadım. Macera o kadar güzeldi ki dün dayanamayıp devamını okumuştum hemen. Sizse beni mahçup ettiniz. Sabaha renklisini yetiştirmeyi başarmışsız. Renkli olarak baştan tekrar okunmayı hakeden çok güzel bir macera. Ne diyeyim, sağ olun, var olun, bizlerin mutluluğu için verdiğiniz emek ne kadar değerli...

Ben yorumda bulunurken sevgili doktorum da aynı yorumu yapmış meğerse:)

Tex bu, şaşmamak lazım pişti etmesine:)

ihtiyardost

Onursal Üye
12 Kas 2010
3,398
66,697
Karagümrük
YAŞ 47

Yaşlı Kurt'un renkli Tex ve renkli Zagor paylaşımlarının
hayatıma renk kattığını öğrendim.

Teşekkürler sevgili dostum, verdiğin emekler ve
diyarımıza kattığın tüm güzellikler için...

lotoloto

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Kas 2009
4,132
20,709
Yaş 59. Bu kadar güzel çalışmalarla karşılaşınca daha yapılacak çok şey olduğunu öğrendim. Teşekkürler, Hızlıkurt.:)

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,366
141,629
2 bçlümüde peş peşe tam macera olarak okumanın hazzını bize yaşatan hızlı kurtumuza çok teşekkürler.

Ellerinize sağlık üstadım. Sıkı bir takipçinizim.

uzung

Yönetici
Yönetici
14 Ağu 2009
3,396
26,110
İstanbul
Bir önceki sayı heyecanlı bir yerde bitmişti. Ama ben azmedip bu sayıyı bekleyenlerden oldum.
Renkli okumanın keyfiyle macerayı tamamlayacağım.
Teşekkürler Sevgili Yaşlıkurt.

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,294
4,476
Hem şiir hem de şiir gibi paylaşım için çok teşekkürler ederim sevgili kardeşim.İyi ki varsın.Sevgiler sunuyorum,saygılar sunuyorum.

Shoryuken

Yönetici
9 Nis 2013
4,044
20,234
Kamlançu
YAŞ 34

Yaşlı Kurt'un aslında Hızlı Kurt olduğunu ve hızlı olmasının hayatımızı renklendirdiğini öğrendim. :)

Teşekkürler dostum, ellerine sağlık.

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,185
Yorumları okuyunca bayağı merak ettim doğrusu;
Sayın "yaşlıkurt" paylaşımlarında kalite hepimizin malumu...
Teks'in hemen her macerasındaki sürükleyicilik, heyecan da tamamm...
Lakin bu macera daha da bir farklı herhalde...
Tüm macerayı bu gece okumak üzere hemen indiriyorum.

Teşekkürler Sayın "yaşlıkurt";
saygılarımla...

L170aZ.jpg

52308R.gif

kadirnip

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
21 Kas 2014
4,654
22,314
Adana
Yaşlıkurt efsanesi hız kesmiyor... Hem de full HD kalitesi ile...
Muhteşem Teks paylaşımınız için, çok teşekkürler sevgili Üstadım...

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,734
44,012
denize sıfır
Yaş 45 in son çeyreği.:D
Renk işinin aslında ne kadar önemli olduğunu öğrendim.:)
Teşekkür etmenin gerekliliğini öğrendim.
Çok yaşa hızlı kurt.:)

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,088
36,756
İstanbul
Halen tam olarak sağlık sorunlarından kurtulamadığını tahmin ettiğim üstadımın bizi hiç bekletmeden hemen hazırladığı yeni renkli Teks için çok teşekkür ediyorum.

Ellerine sağlık.

Vergilius

Onursal Üye
25 Nis 2009
5,689
4,849
Asaf şiirlerini çok beğenerek okurum öncelikle bu anlamlı şiir için teşekkür ederim. Kitap zaten Teks olunca otomatikman güzeldir. Ellerine sağlık üstadım :)

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,143
Şiir güzel keyifle okudum.
Kitap harika zevkle okuyacağım.
Eline sağlık değerli dostum.
Her şey gönlüne göre olsun.
Paylaşım ve emeklerin için teşekkür ederim.

steinbeck

Süper Üye
23 Şub 2012
1,416
3,020
Teşekkürler. Yaş 56 kurt kocayınca köpeklerin maskarası olurmuş, ama kocakurtun da yoldaşları varmış, cizgidiyarinda, yaşlıkurt gibi. Sağolun.