Tex 550 - Redville Treni (Renkli) 2015

yaşlıkurt

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
25 Mar 2011
847
20,201
Germany

Tex 550 - Redville Treni (Teks Oğlak Yayıncılık Maceraperest Çizgiler 150)

550_1.jpg

550_2.jpg

Diğer paylaşımlarım:
yaşlıkurt

Son düzenleme:

lotoloto

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Kas 2009
4,132
20,709
teşekkürler, Yaşıkurt. Sabah erkenden Redvılle yolculuğu.Yolda tehlike var mı, göreceğiz.Hem de trenle.Ellerine gözlerine sağlık.

necropol

Onursal Üye
11 Eyl 2011
513
2,479
Ellerinize sağlık bu sabah güzel bir tex macerasıyla başladı sayrnizde.
Paylaşım için teşekkür ederim.

Saygılarımla,

sinameki

Yeni Üye
31 Ağu 2010
54
81
Elinize sağlık.... Ama bir ricam olacak... Hani bu indirme linkini resimle birleştirip veriyorsunuz ya.... Bu en azından benim makinamda sorun oluyor. Çünkü işyerindeki bilgisiyar bu resmi hiç görmediği gibi haliyle linke ulaşmak da mümkün olmuyor. Bunun için evde çocuktan laptopu alıp bir daha denemem gerekiyor. Tamam yine resim ile bütünleşik link verin ama o resmi göremeyenler için (bilmiyorum benden başka var mıdır ama) yanda yeniden sadece yazıyla link verseniz mutlu olurum... Şimdiden teşekkür...

(Not: Bu sadece bu kitap için değil elbette. Sevgili yaşlıkurt'un son zamanlarda tercih ettiği yöntem bu olduğu için onda daha sık yaşıyorum ama... Fotoğrafla birleşik linklerde genelde oluyor.)

kadirnip

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
21 Kas 2014
4,654
22,314
Adana
Renkli teks, harika kapak ve yaşlikurt paylaşimi... üç harika bir arada olunca, bize de hizla indirip, okumak düşüyor... Hem de büyük bir zevkle... Emekleriniz için, çok teşekkürler sevgili üstadim...

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,294
4,473
Sevgili kardeşim bir yandan Teks,bir yandan Zagor hem de rengarenk pırıl pırıl tertemiz.
Değerli kardeşim çok çok çok teşekkürler ederim ellerin dert görmesin herşey gönlünce olsun.

Vergilius

Onursal Üye
25 Nis 2009
5,690
4,845
Yaşlıkurt bir efsane artık Teks diyince hele de renkli diyince :) Ellerine sağlık üstad.