Tex 548 - Suç Belgesi (Renkli) 2015

yaşlıkurt

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
25 Mar 2011
847
20,208
Germany

Tex 548 - Suç Belgesi (Teks Oğlak Yayıncılık Maceraperest Çizgiler 148)

548_1.jpg

548_2.jpg

Diğer paylaşımlarıma ulaşabilmeniz ve takip için bağlantı adresim:
yaşlıkurt

Beymelikli18

Onursal Üye
26 Eyl 2014
18,880
52,465
Kendi Koltuğunda
Bayılıyorum bu paylaşımlara tex,zagor renkli renkli oh ne güzel okumak sadece savaşları kavgaları,kötülükleri çizgi romanda okumak gerçek dünyamızda huzur barış içinde yaşamak bırakın sadece bunlar çizgi romanlarda yaşasın.Terörü kınayalım geçit vermeyelim.şehitler ölmez bu vatan bölünmez.
yaşlıkurt üstadım çok teşekkür ediyorz ancak bir nebze bu kitapları okuyarak üzüntülerimizi hafifletmeye çalışıyoruz Allah vatanımızı millletimizi her türlü felaket,terör.yangın,sel,deprem ve kötü insanların şerrinden korusun.

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,366
141,642
Hızlı bir şekilde okudum çok zevkli bir macera, devamını sabırsızlıkla bekleyeceğim.

Teşekkürler üstadım harika paylaşımlarınızın sıkı bir takipçisiyim.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,664
Kasımpaşa
Sevgili yaşlıkurt bu güzel Teks macerasını okumak bana çok iyi geldi...
Çok güzel bir çalışma olmuş.
Renkli teks paylaşımı olmayınca kendimi eksik hissediyorum.
Aynı zamanda listedeki kırmızılar tükeniyor...
Ellerin dert görmesin.
Teşekkürler, saygılar.

devilroom78

Yeni Üye
4 Eyl 2015
3
7
Çok teşekkür ederim.Bu kadar tex i nerden buldunuz böyle ben hiç biyerde eski çizgi romanları bulamıyorum.

yaşlıkurt

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
25 Mar 2011
847
20,208
Germany
Çok teşekkür ederim.Bu kadar tex i nerden buldunuz böyle ben hiç biyerde eski çizgi romanları bulamıyorum.

Forumda hemen hemen hepsi mevcut sevgili arkadaşım. Ben elimden geldiğince siyah-beyazları renklendirmeye çalışıyorum. İlgili konuları araştırırsanız eminim aradığınızı bulacaksınız. Saygılar.