Tex Maxi 08 - Zırhlı Tren (Renkli) 2015

yaşlıkurt

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
25 Mar 2011
847
20,199
Germany
Kahretsin!.. Bir tex daha! Hem de 330 sayfa MAXİ,
Okuyun hombres.

09_1.jpg

09_2.jpg

Diğer paylaşımlarıma ulaşabilmeniz ve takip için bağlantı adresim:
yaşlıkurt

Son düzenleme:

"penGO"

Süper Üye
12 Ara 2012
572
2,526
Meyve veren ağaç taşlanır...
Kendinize özgü çalışmalarınızı kıskananlar çatlasın.
Elinize gönlünüze sağlık...

Hones

Guest
11 Nis 2009
3,046
10,048
Bu özel paylaşım için çok teşekkür ediyorum :)

Gereken cevabı vermişsiniz , fazla söze gerek yok . Sizi seviyor , takdir ediyor ve ilgiyle takip ediyorum. İlk Zagor paylaşımınızdan bu yana gösterdiğiniz gelişme hayranlık verici. Gönül günlük stresten kaçmak için dolaştığımız forumlar da gerginlik olmasın istiyor ama olmuyor...

330 sayfalık maxi Tex için tekrar teşekkürler , sevgiler , sayğılar..

2zzi05d.jpg
30dbjif.jpg
332757c.jpg

Son düzenleme:

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,731
25,949
ordu-turkey
Valla her yiğidin yoğurdu yeyiş tekniği ayrı olduğu halde ne yazık ki bazı konular da medeni olamadık.Siz bir emeği alıp daha da iyi ve daha da kaliteli hale getirirken bu hırsızlık olur.Başkası gelir kendisinin yapamadığı işi yapanın küçük bir hatasını dev yapar ve o insanı küstürür acaba ne zaman aslında bunun bir gönül işi olduğunu ve sevginin hakim olması gerektiğini anlayacağız bilmiyorum.Yeni teknikle emeğinizi de diğerleri gibi başım üstüne deyip alıyorum.

Beymelikli18

Onursal Üye
26 Eyl 2014
18,873
52,431
Kendi Koltuğunda
Amanimi oda ne 330 sayfa tam iftarlık bu be yemekten sonra.. helal be üstadım şu nickinide artık gençkurt olsun böyle olmuyor bu eserler yaşlıkurttan çıkmaz gençkurttan çıkar tek kelimeyle bravo

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,130
Bazıları gıpta eder,
bazıları da haset...
Bu dünya böyle;
siz kafanıza takmayın...
Teşekkür ediyor,
sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

bayrakzaf.gif

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,733
43,999
denize sıfır
Muy bien.:)

Biz severek okuyoruz üstadım kimin ne dediği umrumuzda değil.:)
Kitaplar da kimsenin tekelinde değil.
Emek verip uğraşmışsınız, bize sunmuşsunuz tebrik ederiz.:)

necropol

Onursal Üye
11 Eyl 2011
513
2,479
Emeğinize sağlık konusu geçen forumda bu konuyu okudum ve güldúm zaten biz bütün paylaşımlarımızı karşılıksız çizgi roman sevdalıları okusun yeni okuyanlar maceralara atılsın eskiler çocukluk günlerine dönsün diye yapmıyormuyuz?
Böyle konularla birbirimizi yıpratmak niye? O siteyi bilenler oradanda takip edip indirmiştir bilmeyenlerde sayenizde buradan indirmiştir. Amacımız herkeze ulaştırmak hem öbür site paylaşımı hemde sizin paylasımınız sayesinde amacına ulaştığını düşünüyorum gerisi sorun değil. Birbirimizi kırmayalım ömür kısa bu güzel paylasımların tadını çıkartalım.

Saygılarımla.

İskenderunlu

Onursal Üye
29 Tem 2012
5,357
12,892
iskenderun-Hatay
Ortiz çizimi maceralar güzel oluyor, teşekkürler.Türkiye'de çizgi romansever sayısı 500'ü aşmaz Yani topu topu taş çatlasa 500 kişiyiz..Çizgiseverler birbirini kırmamalı, yoksa çizgi roman kardeşliği sözü inandırıcılığını yitirir..

ihtiyardost

Onursal Üye
12 Kas 2010
3,394
66,593
Karagümrük
Renkli Zagor ve Tex paylaşımlarınla benim ve bir çok çizgi romanseverin
kalbinde taht kurdun sevgili kurdum. Hiç kimseye hiç bir açıklama yapma
zorunluluğun yok. Sen paylaşırsın ve biz senin paylaşımlarını sorgulamayız;
indirir, sana teşekkür eder ve de keyifle okuruz. Seninleyiz, yanındayız,
yeter ki paylaş sevgili dostum. Selam ve sevgilerimle...

Moderatör tarafında düzenlendi:

HACILI

Onursal Üye
14 Kas 2012
2,183
8,058
Ellerinize emeklerinize sağlık sevgili yaşlıkurt dostum.
Arşivimde bu serinin 07 nolu Rüzgarın oğlu macerası siyah-beyaz ve soluk bir vaziyette.
Arşivinizde varsa bu macerayı da renkli paylaşırsanız çok sevinirim.
Selam, sevgi ve saygılarımla.
HACILI

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,044
75,440
hiçbiryerde :)
Yine üçyüz küsür sayfalık koca bir emek ürünü,
bomba gibi bir Tex macerası daha okuyacağız...
Saygı duymak lazım. Gönülden bir teşekkürümüzü
kabul edin "yaşlıkurt" üstadım.

baybora

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 Şub 2012
893
4,656
İzmir
Çizgi roman sevenlerin ve para ile alıp okuyanların son derece sınırlı olduğu ülkemizde bu durum, bizlerin sayısız eseri özgürce okumamızı sağlıyor. Eğer Avrupa'daki gibi bir çizgi roman okuru ülkemizde de olsaydı, telif hakları, bu kadar rahat paylaşım imkanını yok ederdi.
Böyle şanslı bir ortamda sizi her ne sebeple olursa olsun suçlayanlar da yaptıkları çalışmaları hepimiz gibi bedava alıp,değişiklikleri yaparak sitelere yerleştiriyor. Bu güzel imkanlarda paylaşan herkes hiçbir çıkar beklemiyor. O zaman böyle kısır çekişmeler de bence anlamsız kalıyor.
Sizin çalışmalarınızı bizler her zaman takdir ediyoruz. Bu güzel Teks için de ayrıca teşekkürler.

ikarus75

Aktif Üye
31 Ağu 2011
358
507
Bizi sizi bilir sizi tanırız.Paylaşımlarınız uzun zamandır takip ediyorum.Kırk yaşıma geldiğim bu günlerde öğrendiğim en önemli şey insanların ne dediğini fazla önemsememek.Mutluluğun önemli sırlarından biride bu insan için.İnsan yannış bir şey yapmadıysa alnı aksa kim nederse desin derim.