Tex 557 - Kit Willer'i Öldürün (Renkli) 2015

yaşlıkurt

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
25 Mar 2011
847
20,185
Germany
Tex 557 - Kit Willer'i Öldürün (Teks Oğlak Yayıncılık Maceraperest Çizgiler sayı 157)​

Tex_No557_01.jpg

Tex_No557_02.jpg

Diğer paylaşımlarıma ulaşabilmeniz ve takip için bağlantı adresim:
yaşlıkurt

Moderatör tarafında düzenlendi:

abartman

Onursal Üye
13 Ocak 2011
1,998
11,871
Bu yöntemi kullandığınız geçen paylaşımlarınızdan sonra bir arkadaşım fikir yürütüp "herhalde clone tool kullanarak yapılıyordur," demişti, haklı çıktı. Sonra biraz muhabbet edip işlemin zorlukları hakkında görüş alış verişinde bulunduk. Gerçekten de hoş bir fikir, ama dediğiniz gibi büyük emek istiyor, el hassasiyeti gelişmesi gerekiyor ve epeyce de zaman... Bu işler de ancak bunları verebilecek sevgiyle oluyor herhalde...

Hem bu paylaşım hem de bilgi aktarımı için çok çok teşekkür ederim Yaşlıkurt...

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,464
26,954
Hiç bir şekilde geriye döndüremeyeceğimiz belki de tek şey zamanın kendisi.Bu satırları yazarken bile tükeniyor örneğin.
Başkalarını mutlu edebilme uğruna verilen onca emek,alınteri,göz nuru.Teşekkürlerle ödenebilir mi?Asla...
Teksleri renkli okuyabilmek benim için büyük bir ayrıcalık.Bu ayrıcalığı yaşattığınız için teşekkürler üstadım...

"penGO"

Süper Üye
12 Ara 2012
572
2,518
Yaşlıkurt abime merak ettiğim bu konuya açıklık getirdiği için teşekkür ediyorum.
Özellikle çeviri yapan arkadaşlarıma aşağıdaki tekniği uygulamarını ilaveten tavsiye ederim.
Kullanılan program Abby fine reader'dır.
Açtığınız dosyalardaki yazıları okur ve yazılı olarak istediğiniz formatta ( pdf, txt... vs...) size sunar.
Özellikle Translate programı kullananlar kopyala yapıştırma işlemi yaparak zaman kazanmış olur...
Tek eksiği: kitaptaki fontu tanıyabilmesi için o fontun işletim sisteminizde yüklü olması gerekir...​

czd7paf8sh4kvjxj1.jpg

Son düzenleme:
12 Şub 2010
15,006
543,642
Diyar sayesinde tarama yapmayı öğrendik, kırpıp biçmeyi, klonlamayaı ve daha bir çok şeyi
Ama en keyifli yanlarından birisi, dostların her gün teknolojinin değişik nimetlerini keşfetmesi, uygulaması ve bunları paylaşmasını izlemek
Ticari rekabet ortamında bu gibi şeyler kıskançlıkla gizlenir, paylaşılmaz
Çizgi Diyarı ise bilginin, arşivin, kültürün hiç bir sınır tanımaksızın karşılıksız olarak paylaşma ruhunun var olduğunu gösteriyor
Parayı, bulmak zor olsa da imkansız değil ve her zaman saadet getirdiğini asla söyleyemeyiz; hatta çok zaman mutsuzluğun kaynağı olmaktadır
Ama karşılıksız paylaşma ruhunun kesin mutluluk sağladığına şüphe yok
İçimizdeki çocuk ruhunun ölümsüzlüğüne dua ediyorum
Toz duman durulduğunda geriye kalan en önemli şeydir tertemiz ruh

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,039
75,338
hiçbiryerde :)
Emekleriniz için teşekkür ederim yaşlıkurt üstat.
Sizin ve yorumlayan arkadaşların bahsettiği gibi
beceri ve tecrübe, zaman ve sabır ile sevgi oldukça
bu güzellikleri hep beraber yaşayacağız umarım.
Sağolun, varolun.

yaşlıkurt

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
25 Mar 2011
847
20,185
Germany
Çok haklısınız hocam, yakında bu balonlama işlerini hiç el sürmeden yapabilen programlar çıkarsa hiç şaşmam.

Shoryuken

Yönetici
9 Nis 2013
4,043
20,204
Kamlançu
oktay_izm dostumuz ile aynı duyguları paylaşıyoruz :)
Benim de favori kahamanım değildir (Burada tanışmadan önce bilmiyordum bile), ama renkli çizgi roman okumak hakikaten keyif veriyor. İleride belki favorim kahramanım bile olabilir. O zamana kadar favori kahramanlarım Çizgi Diyarı sakinleri, paylaşımcıları :)
Teşekkürler...

caretta

Onursal Üye
24 Ağu 2011
2,944
23,719
Kıbrıs
Bu macerayı geçenlerde yeniden okudum."Yedi Caniler"macerasından hatırladığımız Bronco Lane ile yeniden karşılaşıyoruz.Macerayı Alfonso Font çizmiş.Kendine özgü karakteristik çizgilerini,ayrıntılarını zaten beğeniyorum.Kötü tipleri de çok güzel tasvir ediyor.Macera Utah,Arizona İdaho ekseninde.Langdon'un 40 kişilik posse'sinden neredeyse tamamı sizlere ömür.Arizona'dan hatırladığımız "Taşlaşmış Orman","Boyalı Çöl"de macerada geçiyor.Sürekli bir devinim,hareketle soluk soluğa okunan bir macera.Dar kafalı,inatçı,önyargılı bir adamın felakete sürüklediği kişiler.Eleştirebileceğim bir konu ise,maceranın sonunda Kit Carson'un asıl banka soyguncularını eliyle koymuş gibi Meksika'da bulması.Ben macerayı Oğlak Yayınları'nın siyah beyaz sayılarında okudum.Eminim ki renkli versiyonu daha da çekici olmuştur.Yaşlıkurt'a emekleri için teşekkürler...

01cizgisever

Süper Üye
18 Nis 2016
603
1,260
(Firat", nickli, arkadaşımızın sorusuna (Link sorunlu acilmiyor Bilginize). resmin altındaki (Tex 557 Kit Willer'i Öldürün), linkine tıklayarak oradan indirebilirsin
selamlar.