Tex Özel - 23 - Patagonya (Renkli) 2015

yaşlıkurt

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
25 Mar 2011
847
20,185
Germany

Buyrun arkadaşlar. Tex özel No. 23 - 227 sayfa.
Diğer özel renkli sayılar forumda mevcut yanılmıyorsam.
Şu ana kadar yaptığım paylaşımlarımla ilgili istatistikler bana şunları gösterdi:

15790 Görüntüleme
6562 İndirme
Buna karşılık sadece 870 beğeni ve 412 teşekkür-yorum.
Teşekkürler!!?
Saygılar.

Tex_S_23_1.jpg

Tex_S_23_2.jpg

Diğer paylaşımlarıma ulaşabilmeniz ve takip için bağlantı adresim:
yaşlıkurt

Son düzenleme:

Shoryuken

Yönetici
9 Nis 2013
4,043
20,201
Kamlançu
416. yorum bu olsun o zaman :)
Hocam istatistik olarak verdiğiniz rakamlar arasındaki uçurum klasik bir durum. Sessiz sedasız etliye-sütlüye karışmadan alıp gideyim mantığı var maalesef. Çok da sosyal olmayı seven bir millet olduğumuz söylenemez zaten...
Çok teşekkür ederim, elinize sağlık.
Zagor bekletirken Tex veriyorsunuz, ters köşe yapıyorsunuz bu arada :)

Edit: benden önce yorum yapıldığı için yukarıda verdiğim rakam arttı :)

uzung

Yönetici
Yönetici
14 Ağu 2009
3,396
26,011
İstanbul
Sevgili Yaşlıkurt, iki haftadır bulunduğum erdeki internet sıkıntılarım nedeniyle indiremediğim
paylaşımlarınızı şu an harıl harıl indirmekle meşgulüm.
Hasta yatağında dahi çizgi roman sevenler için yaptıklarınız her türlü takdirin üzerinde.
Emekleriniz için candan teşekkürler, sağlıkla kalın.

12 Şub 2010
15,006
543,638
Sevgili yaşlıkurt, devam eden mükemmel paylaşımlar için teşekkür sözcüklerinin yetersiz olduğunu hep söylüyoruz
Değerli emek ve zaman, çizgi roman sevgisi için ve bu sevginin paylaşımı için harcanıyor
Aynı sevgiyi yaşayan, hisseden tüm çizgi roman severler bunun farkında
Duyguları ifade etmek için aleni teşekkür sözcüklerini veya sadece beğeni butonunu kullanan çizgi roman severler yanında sessizliği ile beğenilerini ifade etmeyi tercih etmeyen çizgi roman severler de var. Bunun çok farklı nedenleri olabilir.
Çizgi Diyarı, böyle tercihte bulunan çizgi roman severlere de kucak açmış ve tercihini de bu yönde kullanmıştır
Çünkü, katılımı ve duygularını ifadeye zorlamak için başka çizgi roman forumlarında denenmiş olan yöntemlerin sakıncalarının daha fazla olduğu anlaşılmıştır
Çizgi Diyarı'nın bugün gelmiş olduğu nokta, Çizgi Roman Hepimizin sloganının haklılığının kanıtıdır
Kimi zaman hemen hepimizin, verdiği emeğe bir ufak teşekkürün esirgenmesi nedeniyle burukluk yaşadığı bir gerçek olsa da, diğer sakıncaları karşısında
ve hiç bir karşılık beklenmeksizin üyelerini tüm paylaşımlardan sınırsız yararlandırma taahhüdü şeklindeki Çizgi Diyarı ilkesini ve bu ilkeye bağlılığımızı bir kez daha hatırlayarak keyfimizin tadını çıkarmaya bakıyoruz:)

Selam, sevgi ve saygılarımla tekrar bu muhteşem TEX için teşekkür ediyorum

tappers

Onursal Üye
24 Eyl 2013
637
2,217
sevgili yaşlıkurt; sizle ilginç bir durumu paylaşmak isterim: bu klonlama dediğiniz yöntem size paylaşımda hız kazandırdı bana da ''hemen okuyup bitirme'' hızı kazandırdı.. paylaşımlarınızın böyle bir özelliği de olduğunu söylemek isterim.. teşekkür ve saygılarımla..
ayrıca bir isteğimi yenilemek istiyorum: bu klonlama metodunu bize de anlatırsanız ziyadesiyle memnun oluruz..

hanefi

Süper Üye
13 Şub 2010
3,143
820
"Beğeni" ve "teşekkür-yorum" oranları % 3'ün çok üstünde. Bu bence büyük bir başarı. Çünkü insanların % 3'ünün bile bir şekilde dikkatini çekebilmek, onların katılımını sağlamak öyle kolay bir şey değil.
Yaptığım bütün hizmetlerimde, teşekkür sâdedinden % 3'lük bir karşılığı aldığımda "tamamdır" derim. Aksi taktirde (yani küsmek gibi) yapılan bu güzel hizmetler aksıyor veya tamamen duruyor.
Çizgidiyarında, örneğin bir Profesör ağabeyimizin (herkesin sevdiği bir insan olduğunu düşündüğüm için bu ismi verdim) beğenisi veya yorumu bile bence tek başına yeterlidir diye düşünüyorum. Bizler (bu diyarın müdâvimleri, sevenleri) sizi ve yaptığınız hizmetleri takdir ediyoruz; bu nedenle sizi, yüz yüze (simâen) tanımasak bile içtenlikle seviyoruz. Ne demiş Yunus Emre: "Bilmeyen ne bilsin bizi, bilenlere selâm olsun".

Yeni paylaşımlarınızı bekliyoruz.

Hoşça kalın.

Beymelikli18

Onursal Üye
26 Eyl 2014
18,823
52,188
Kendi Koltuğunda
"Beğeni" ve "teşekkür-yorum" oranları % 3'ün çok üstünde. Bu bence büyük bir başarı. Çünkü insanların % 3'ünün bile bir şekilde dikkatini çekebilmek, onların katılımını sağlamak öyle kolay bir şey değil.
Yaptığım bütün hizmetlerimde, teşekkür sâdedinden % 3'lük bir karşılığı aldığımda "tamamdır" derim. Aksi taktirde (yani küsmek gibi) yapılan bu güzel hizmetler aksıyor veya tamamen duruyor.
Çizgidiyarında, örneğin bir Profesör ağabeyimizin (herkesin sevdiği bir insan olduğunu düşündüğüm için bu ismi verdim) beğenisi veya yorumu bile bence tek başına yeterlidir diye düşünüyorum. Bizler (bu diyarın müdâvimleri, sevenleri) sizi ve yaptığınız hizmetleri takdir ediyoruz; bu nedenle sizi, yüz yüze (simâen) tanımasak bile içtenlikle seviyoruz. Ne demiş Yunus Emre: "Bilmeyen ne bilsin bizi, bilenlere selâm olsun".

Yeni paylaşımlarınızı bekliyoruz.

Hoşça kalın.

Aynen kardeşim yaşlıkurt üstadımıza iltifatlar yerindedir seviyoruz kur:46:tumuzu.

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,071
Sayın "yaşlıkurt",
öncelikle tüm emekleriniz için yürekten teşekkür ediyorum.
Siteminize gelince;
tabii ki haklısınız.
Bununla birlikte bu konuda yapılacak çok fazla birşey yok!
Gönülden teşekkür eden,
verilen büyük emeğin farkında olan gönül dostlarının sayısı az da olsa bize yeter de artar bile...
Paylaşmanın verdiği haz bize yeter de artar bile...
Siz ve sizler gibi dostları bu forumda paylaşımlar ya da yorumlar aracılığı ile de olsa görmek bize yeter de artar bile...
İyi ki varsınız, iyi ki bizlerle birliktesiniz;
saygılarımla...

bayrakzaf.gif

yaşlıkurt

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
25 Mar 2011
847
20,185
Germany
Güzel düşünceleriniz için hepinize teşekkür ederim. Bu bir sitem değil, belki de biraz sitem var içinde, ama bu gibi şeyler motivasyon açısından çok önemli.
Neyse, iyi ki siz varsınız, iyi ki buradasınız. Sizler gibi dostlar varken ben daha ne istiyorum ki zaten.
Gönülden sevgilerimle.

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,726
25,906
ordu-turkey
Sayın abim sitem etme bize yetişmeye çalışıyoruz size ama o kadar emek olunca yetmiyor zaman bize yoksa kimse emin olun burada ki emeklerin büyüklüğünü takdir etmezlik yapamaz.Belki 4 sene sonra yeni bir üye de burada size teşekkür edecek bu emekler baki abim.

kandraks53

Onursal Üye
29 Ağu 2010
2,778
7,980
Üzülme be üstad..Atalarımız'' iyilik yap denize at,balık bilmezse Halik bilir '' demişler..Emekçilerin kaderi bu..Karşındakine anlatabileceğin,onun anlayacağı kadarmış..Bizden çoookkk teşekkürler..BİRAZI ETMEYENLERİN YERİNE OLSUN..

ahmet akyol

Onursal Üye
18 Ocak 2016
654
2,551
İzmir
Tex'in beni duygusal anlamda en çok etkileyen ve okurken gözlerimin dolmasına sebep olan macerasıdır....Sizin çeviri ve yorumunuzla okurken inanılmaz bir keyif aldım sevgili yaşılkurt...Tex'i bu denli sevmemin iki önemli sebeplerinden bir tanesi de kesinlikle bu efsane macerasıdır...Diğeri ise sizin yorumunuz ve çevirinizdir...Teşekkürler,hem kendi hemde indiripte tüm okuyanlar adına....Saygılarımla.

Armador

Yeni Üye
12 May 2017
8
32
Sayın Yaşlı Kurt paylaştığınız bu koskoca harikalar diyarının öyle bir büyüsüne kapıldım ki; Ard arda yaptığım indirmelerin daha tekinin bile sayfasını açmadan önce size minnettarlığımı dile getirmek isterim. Emeğinize, yüreğinize saglık. Selamlarımla...