Zagor 03 - Nehirdeki Altın (Renkli) 2015

yaşlıkurt

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
25 Mar 2011
847
20,208
Germany
Son düzenleme:

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,366
141,630
Teşekkürler üstadım renkli okumak farklı bir güzel.

Malum bunlar başka arkadaşlar tarafından da balonlandı. Bizde de yavaş yavaş yerini alması sevindirici.

85 adet renkli zagor var. 16 adet renklisi türk forumlarında veya bloglarında var.

Epey uzun bir süreç ama tamamlandığını görmek hepimizi sevindirecektir. Bakarsın bir ara el atarız hep beraber 1-2 balonlarız.

Saygılarımla teşekkürler.

bayposta

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
21 Ocak 2011
2,002
20,578
yaşlıkurta çok teşekkürler, böyle bir işe başlamak gerçekten çok emek gerektiren bir iş, allah kolaylık versin, şu an itibariyle 87. renkli Zagor yayınlandığını tahmin ediyorum.

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,144
Büyük emek ama güzel paylaşım.
Eline sağlık değerli dostum.
Paylaşım ve emeklerin için teşekkür ederim.

uzung

Yönetici
Yönetici
14 Ağu 2009
3,396
26,112
İstanbul
Yaşlı kurt dostumuz dişlerinin hala keskinliğini koruduğunu gösteriyor. Bu kadar büyük emek isteyen bir işe girişmesi de ne kadar yürekli olduğunu gösteriyor.
Teşekkürler dostum, iyi ki varsın.

12 Şub 2010
15,006
543,758
Üst düzey kalitede olduğu hemen belli oluyor. Örnek alınacak, gösterilecek bir emek ve çizgi roman sevgisi ürünü.
Çok teşekkür ediyorum...

YENİÇERİ

Yeni Üye
9 Ocak 2015
86
179
Teşekkürler sayın yaşlı kurt hem renkli hem de yazılar çok hoş bu emek verdiğin paylaşımların her zaman takipçisiyim

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,734
44,018
denize sıfır
Son kez yayına vermeden bana gönderirseniz imla hatalarını tek tek gösterebilirim üstadım. Bu bir kusur olmasa da, mükemmel olması için bir tık yetecek. Kıymetli vaktinizi bizlere ayırdığınız için çok teşekkür ederim. Yeni sayıları heyecanla bekliyoruz.:)

"penGO"

Süper Üye
12 Ara 2012
572
2,526
Renkli Zagor'lar için teşekkürler...
Geçenlerde yaptığınız Teks sürprizinizi tekrarlamanızı çok isterdim.
Teks'in İtalya'da çıkan yeni sayıları tam macera sanırım...
Arkadaşınızla bu sayılara da el atarsanız sadece beni değil
herkesi sevindirmiş olursunuz... :)
Çok mu şey istedim acaba?

yaşlıkurt

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
25 Mar 2011
847
20,208
Germany
Teşekkür ederim sevgili penGo. Bu teks çalışmalarını sayın daltas layıkı ile yapıyor, şu ana kadar hangi renkli maceraların balonlanmış olduğunu bilmiyorum.Daltas tarafından balonlaması yapılmış maceraları tekrar balonlamanın bir anlamı yok, ama bana balonlanmamış bir macera ismi önerirseniz seve seve üzerinde çalışırım. SEVGİLER.

yaşlıkurt

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
25 Mar 2011
847
20,208
Germany
Teşekkürler büyük beyaz. Böyle büyük çalışmalarda dikkat dağılması sonucu ufak tefek imla hatalarının olması çok normal. Orjinal baskılarda bile yazım ve çizim hataları olabiliyor bazen. Benim balonladığım bu zagorlar en son basım kitaplardır ve yapımcıları tarafından bir çok sayfadaki çizim hataları giderilmiş ve renkler gözden geçirilerek tekrar basılmıştır. Aşağıda bir örnek veriyorum.
---------------------------------------------------
Aşağıda iki sayfadaki fark:
Üstteki eski baskı ve daha önce başka bir arkadaş tarafından balonlanmış.
Alttaki ise yeni baskı ve benim ileride balonlayacağım sayı.
Eski baskıda senaryo gereği başında şapka olmaması gereken adamın şapkası hala kafasında!
Yeni baskıda ise bu hata giderilmiş.
Benim yaptığım birkaç imla hatasını da mahzur görürsünüz umarım!​

Son düzenleme: