Zagor Renkli Maceralar Koleksiyonu No.100 (Ağustos 2019)

yaşlıkurt

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
25 Mar 2011
847
20,185
Germany

Zagor Renkli Maceralar Koleksiyonu No.100 (Ağustos 2019)

Selamünaleyküm, arkadaşlar.
"Zagor Renkli Maceralar Koleksiyonu" adı altında yaptığım paylaşımlarımı, Zagor'un orijinal ilk sayısından itibaren hiçbir sayı ve sayfa atlamadan paylaşmaya çalıştım sizlerle. 1 cilt yaklaşık 2,6 sayıya denk geliyor. Dile kolay, 100. sayıya geldik. Takdir edersiniz ki çok zamanımı aldı (4 seneden fazla). 100 cilt takriben 260 sayıya denk geliyor. Daha geride 112 cilt var. Bu 112 sayıyı tamamlamam en az 5 senemi alır, tabii ki şimdiki gibi zamanım müsait olursa. Ama on senemi de alsa tamamlamak niyetindeyim. Gönül isterdi ki 103. ciltte ara vereyim, çünkü 103. cildin sonunda "MACERANIN SONU" yazıyor, yani macrayı yarım bırakmamış olurdum. Ama o kadar vaktim yok. Bu yüzüncü cildin sonunda her zaman kullandığım "DEVAM EDİYOR..." değil "DEVAM EDECEK..." ibaresi yer alıyor. 12 senedir Türkiye'ye gelemedim, gerek maddi gerekse manevi durumlardan dolayı. Eylül'de Allah kısmet ederse Türkiye'ye gelmek istiyorum. Malülen emekli oldum. Didim taraflarına gidip uzun bir süre kafamı dinlemek istiyorum. Dönüşte Zagor'lara devam edeceğim, tabii ki Allah kısmet ederse.
Zaman ne getirir bilinmez. Gidip gelememek var, gelip görememek var.
Onun için hakkınızı helal edin. Benden yana helal olsun.

Not: Bu ciltte (100) yarım kalan macerayı siyah beyaz olarak aşağıdaki linke tıklayarak
"Zagor Lal Kitap Bonelli Comics Klasik Maceralar Dizisi Sayı 068
Dehşet Günleri (Orjinal Sayı 261)" adlı paylaşımı indirip okumaya devam edebilirsiniz.

http://www.cizgidiyari.com/forum/za...sik-maceralar-dizisi-serisi-sirali-liste.html

Saygı ve sevgilerimle.
İmza
YAŞLI KURT

z-100-0.jpg

z-100-1.jpg

z-100-2.jpg

z-100-3.jpg

Diğer paylaşımlarım:

yaşlıkurt

Son düzenleme:

haziran

Süper Üye
19 Ocak 2010
1,247
3,534
inşallah güle güle gelir güle güle dönersiniz. Değerli paylaşımlarınız için çok teşekkürler.

tomx

Yeni Üye
2 Haz 2017
96
707
Yaşlıkurt bütün emekleriniz için çok teşekkürler. Zagor Didimde'de ormanın, denizin içinden bir anda karşınıza çıkabilir:Ğ
İyi tatiller.
Saygılar.

misterno

Onursal Üye
7 Ara 2009
2,378
17,694
Yaşlıkurt üstadımız çok teşekkürler emeklerin için.Dönüşünü dört gözle bekleyeceğiz,iyi tatiller.

agartan

Onursal Üye
28 Haz 2019
1,225
11,296
Çok teşekkürler, yaşlıkurt.
Umarım dilediğiniz gibi bir tatil yaparsınız.
Emekliliğiniz de hayırlı olsun.

garfield67

Onursal Üye
19 Mar 2016
1,822
8,981
Allah razı olsun... Allah sağlık versin... Eline, emeğine, gözüne sağlık... Güle güle gel, güle güle sağlıklı olarak dön...

lotoloto

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Kas 2009
4,131
20,696
100, ardından güz, Yaşlıkurt Zagor 101. Emeğin çok büyük, hakkın ödenmez. Önümüzde güzel yıllar olsun. Sağlık içinde dinlenip dinlenip bunları okuyacağımızı biliyor ve teşekkürler, teşekkürler diyorum.

hardblood

Kıdemli Üye
1 Eyl 2018
127
292
istanbul
Bu güzide foruma değerli katkılarınız için sonsuz teşekkürler sayın yaşlıkurt. Umarım hakkınızda herşey hayırlı ve keyifli olur. Gelecekteki paylaşımlarınızı dört gözle bekliyor olacağız. İyi tatiller, herşey gönlünüzce olsun.

ekenciz

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
13 Eyl 2009
2,988
13,484
Sevgili yaşlıkurt Zagor maceralarını renkli şekilde bizlere sunarak çok büyük bir iş yaptınız. İstikrarlı bir şekilde devam ettirdiniz ve tam manası ile tiryakiniz olduk, oldum.

Şimdi de memlekete dönüyorsunuz. Güzel bir şekilde dinlenin, enerji depolayın. Önemli olan sağlık. Yaptıklarınız için kendi adıma çok teşekkür ederim, ellerinize sağlık.

tenten64

Yeni Üye
21 May 2013
85
321
Emeğinizin ve bize yaşattığınız keyfin değeri ödenmez,umarım istediğiniz gibi dinlenirsiniz,çok teşekkürler

altan

Yönetici
23 Eyl 2011
2,963
103,824
Hakkınız ödenmez sayın Yaşlıkurt. Şimdi güzel bir dinlenin.Türkiyeye geldiğinizde İstanbul'a yolunuz düşerse Sizi zevkle karargahta ağırlamak isteriz. Tatilinizden sonra da Zagorlarınızı büyük bir heyecanla bekliyor olacağız.Görüşmek üzere.

Mesut1969

Yeni Üye
29 Nis 2019
42
120
Size çok çok teşekkür ediyorum... Yıllarca okuduğum Zagor maceralarını renkli olarak bir kez daha okumak tarifi zor bir keyif oluyor...

Devam etme kararınız için de ayrıca teşekkürler.. :89:

İyi dinlenmeler, iyi eğlenceler diliyorum tatilinizde...

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,278
Dile kolay 100 lerce çeviri üstelikte hepimizin gönlünde taht kuran eserlerinizle.Çalışmalarınızda başarılar dilerken emeklilik günlerinizi sağlıklı ve huzurlu geçirmenizi temenni ederim.
Şimdiden iyi tatiller dilerim.
Sizin gibi bir çizgi roman severle gurur duymamak mümkün değil.
Saygılarımızla.
Didim deki çizgi dostlarımızın dikkatine.

raak

Kıdemli Üye
8 Mar 2014
146
291
Çok teşekkür ederim. Sayenizde renkli ve kaliteli, kota olarak çok uygun Zagor ve Çiko nun maceralarını okuyoruz. Emekleriniz için tekrar teşekkür ederim.

OZERTOPSOY

Onursal Üye
6 Tem 2016
1,280
4,310
Sevgili üstad Yaşlıkurt, sayenizde tam 100 adet renkli zagor sayısını arşivimize kattık, diğer muhteşem Tex paylaşımlarınızı söylemiyorum bile. Emeğiniz çok büyük, ne yapsak sizin hakkınızı ödeyemeyiz. Umarım güzel bir tatil yapar ve hem kafa olarak hem de beden olarak sağlıklı bir biçimde dönersiniz. Keşke bu arada bir fırsatımız olsada sizinle toplantılarımızdan birinde sizinle şahsen tanışma fırsatımız olsa ve o engin bilgilerinizden faydalanabilsek ve sizinle sohbet edebilseydik çok memnun olurduk. Benim hakkım size sonuna kadar helaldir. Yapmış olduğunuz herşey için çok çok teşekkürler.

kusto

Kıdemli Üye
15 Nis 2009
161
376
elinize emeğinize sağlık siz hakkınızı helal edin. inşallah güzel bir tatil geçirir ve enerji depolarsınız

Beymelikli18

Onursal Üye
26 Eyl 2014
18,824
52,198
Kendi Koltuğunda
Tatili çoktan hakettin üstadım.
Dile kolay emeğe çok zor olan paylaşımların bizlere çok güzel vakitler geçirtti.
Emeklerin ödenmez zagordan vazgeçilmez diyerek dönüşünü ve paylaşımlarını dört gözle bekleyeceğiz.
İyi tatiller ,iyi dinlenmeler..

orpa

Çeviri & Balonlama
23 Tem 2015
1,307
30,073
İzmir
Türkiye'ye hoş geliyorsunuz üstad..Didimde toparlayacağınız enerjiyle daha çoookkk Zagorlar paylaşırsınız..:)Sağolun , varolun...

serdar demircan

Süper Üye
14 Eyl 2017
572
1,575
Allah size ve sevdiklerinize sağlık sıhhat versin. Elleriniz dert görmesin. Devamı mutlaka gelecek biliyorum. Çünkü bu iş gönül işi...

baybora

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 Şub 2012
892
4,652
İzmir
Öncelikle emekli olarak ülkemize geleceğinizi duyunca çok sevindim. İnsan kafası dingin, rahat ve vakti bol olunca daha güzel paylaşımlar yapabiliyor.
Emekliliğiniz hayırlı olsun, bunca paylaşımlarınız için de sonsuz teşekkürler. Hakkınız helal olsun. Sitemizde hiç bir şey yapmayıp, bir mesaj bile yazmayan sayısız üyemiz ile siz asla bir değilsiniz. İzmir grubu olarak toplantılarımızda sizinle tanışmayı isteriz. Didim de İzmir'e çok yakın, neden olmasın.
En önemli olan şey sağlık. Emekliliğinizde, huzur, sağlık dolu günlerin sizinle olmasını dilerim.

halit

Kıdemli Üye
27 Eyl 2011
572
1,822
Sayın yaşlıkurt bizlere bu güzelliği yaşattığınız için sonsuz teşekkürler.Benden yana hakkınız helal olsun. Umarım her şey gönlünüzce olur. İyi tatiller.

kmltuncer

Süper Üye
12 Eki 2009
1,038
2,458
Yalova
Sayın yaşlıkurt, tüm paylaşımlarınız için teşekkürler. Sayenizde Zagor u renkli okuma fırsatı bulduk. Herşey gönlünüzce olsun. Hasretle devamını bekleyeceğiz. İyi tatiller...

Lobador

Çeviri & Balonlama
21 Tem 2015
1,263
9,896
Emekleriniz ödenmez sayın yaşlıkurt. Nice sağlıklı, mutlu, uzun senelere inşallah. Sağolun, varolun.

semihd

Kıdemli Üye
7 May 2011
156
361
Çok şanslıyız ki sizin gibi bir üstadımız aramızda. Dile kolay tam 100 sayı. Her şeyin gönlünüze göre olmasını diler, teşekkür ederim.

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,071
Emeğiniz gerçekten çok büyük...
Ne kadar teşekkür etsek yetersiz kalır.
Foruma ve gönüllerimize kattığınız keyif için gönülden teşekkür ediyorum.
Sağlıcakla kalın; saygılarımla...

52308R.gif