Zagor Renkli Maceralar Koleksiyonu No.055 (Mart 2018)

yaşlıkurt

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
25 Mar 2011
847
20,199
Germany

Zagor Renkli Maceralar Koleksiyonu No.055 (Mart 2018)

Sevgi ve saygılarımla.

5T8e2U.jpg

z_55_1.jpg

z_55_2.jpg

z_55_3.jpg

Diğer paylaşımlarım:

yaşlıkurt

Moderatör tarafında düzenlendi:

halit

Kıdemli Üye
27 Eyl 2011
572
1,823
Elinize sağlık sayın yaşlıkurt. Bu soğuk ve kasvetli günde ilaç gibi geldi. Paylaşımınız için teşekkürler.

misterno

Onursal Üye
7 Ara 2009
2,378
17,801
80 lerin başlarında olmalı..nereden geldiyse renkli bir Zagor sayfası geçmişti elime çok iyi hatırlıyorum.
Muhtemelen italyanca olmalı çok ilginç gelmişti.
Kimin aklına gelirdi 40 yıl sonra yüzlerce sayfayı renkli üstelik bir ekrandan okuyacağımız.
Günden güne bir incir ağacı dikilen geçmişimize baka kalırken bu paylaşımlar ilaç gibi geliyor.
Çok teşekkürler Yaşlıkurt üstadımız emeklerin için.
Bu duyguları paylaşan dostlardan Allah razı olsun.

ekenciz

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
13 Eyl 2009
2,991
13,508
Zagor'un fantastik maceralarını çok severim. Böyle olmasının bir sebebi de çocukluğumda bir bütün olarak hiç bir fantastik macerasını okuyamamış olmak sebep olmuş olabilir. O zamanlar dağınık bir şekilde elimize ne geçerse onu okurduk, arka arkaya iki ya da üç kitaptan fazlası pek olmazdı. Takas yoluyla elimize geçenleri yine takas ederek başka kitaplarla değiştirirdik. düzenli bir seri elimde hiç olmadı. Ama bugün bu hal sayenizde değişti sevgili yaşlıkurt, ardı ardına hepsini hayal bile edemeyeceğimiz bir biçimde pasparlak ve renkli olarak okuyabiliyoruz. NE kadar teşekkür etsek azdır.

Lobador

Çeviri & Balonlama
21 Tem 2015
1,263
9,898
Yine bir zagor macerasını yaşlıkurt kalitesiyle okuma ayrıcılığı!
Çok teşekkürler!

necdet

Onursal Üye
17 Nis 2011
1,440
5,391
Teşekkür

Sayın yaşlıkurt üstadım,çok teşekkürler.Sağlığınız nasıl?Dilerim her şey yolundadır.Vücuduna sağlık.Sevgi ve selamlar.

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,352
Zagor sanki beraber büyüdüğümüz bir arkadaş gibi.
Kaç yıl olmuş hatırlamıyorum bile Zagor ve ben.Doğdu doğalı çizgi romanların arasında olan biri olarak o kadar zaman içinde ona olan sevgi ve sempatim hiç azalmadı artarak devam etti.
Ferri'ki bana göre çizgi roman sanatının dünyada ki en büyük sanatçılarından biriydi.Binlerce kareyi büyük bir özveriyle aşkla çizen heykeli dikilesi büyük sanatçı.Bizim kalbimizde ki yeri çok büyük ona olan muhabbetimiz tarif edilemez.
Çok teşekkür ederim.
Sevgili Yaşlıkurt dostumuz bizlere geçmişin güzelliklerine bir renk daha katarak bu değerli eserleri sunmaya devam ediyor.
Sağlıcakla kal dostum.

kandraks53

Onursal Üye
29 Ağu 2010
2,778
7,983
Avcı iken av olmak..
Allah başa vermesin..
Harika paylaşımınız için çok teşekkürler sevgili yaşlıkurt..
Ellerinize sağlık..

uzung

Yönetici
Yönetici
14 Ağu 2009
3,396
26,094
İstanbul
Bu kadar büyük emeği karşılıksız, sadece "sevgi ve saygılarımla" mesajı ile paylaşmak ne yüce bir duygu.
Çok şanslıyız böyle dostlarla bir arada olduğumuz için.

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,292
4,469
Sevgili Nisan Yağmuru kardeşime tamamı ile katılıyorum.
Değerli kardeşim ellerine sağlık,emeklerine sağlık.Paylaştığın için sevgiler saygılar sunuyorum.Çok teşekkürler.

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,094
Eline sağlık değerli dostum.
Güzel paylaşımlarını keyifle okuyoruz.
Paylaşım ve emeklerin için teşekkür ederim.

extreme

Çeviri & Balonlama
5 Eyl 2012
785
5,396
Bu seriyi komple indirmistim bugun farkettim ki bu sayi eksik indirmek istedigimde maalesef dosya kaldirilmis görünüyor bir koleksiyoner icin büyük bir üzüntü bilen bilir.
Elinde olan varsa yükleyebilir mi rica etsem dostlar?