Zagor Renkli Maceralar Koleksiyonu No. 045 (Kasım 2017)

yaşlıkurt

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
25 Mar 2011
847
20,185
Germany

Zagor Renkli Maceralar Koleksiyonu No. 045 (Kasım 2017)

Bu kitabın içerdiği orijinal sayılar:
--> 110 - Tehlikedeki Üç Adam <
> 111 - Esrarengiz Surlar <
> 112 - Lanetli Kulübe <
> 113 - Ölüm Mesajlari -->

Selam arkadaşlar;
Gözlerimde oluşan problemlerden dolayı bilgisayarı pek kullanamıyorum ve bundan dolayı foruma da pek sık giremiyorum,
öyle birkaç saniye göz atıp bilgisayarı kapatıyorum. Ama iyiye gidiyorum, şu anda biraz iyiyim.
Bu paylaşım vesilesiyle doğum günlerini kaçırdığım arkadaşların doğum günlerini kutluyorum.
Hep birlikte nice yıllara.

Ha bir de, uzun zaman önce bir arkadaşımız zagor'un "yankı vadisi" macerasını sormuştu,
işte o macera bu kitapta başlıyor.​

Sevgi ve saygılarımla.

z_45_1.jpg

z_45_2.jpg

z_45_3.jpg

Diğer paylaşımlarım:

yaşlıkurt

Son düzenleme:

lotoloto

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Kas 2009
4,131
20,696
link sorunlu mu acaba? Açılmıyor gibi. Teşekkürler.
BAĞLANTI ADRESİ; AŞAĞIDAKİ SATIRI YAZIP ÇEKEBİLİRSİNİZ ARKADAŞLAR;

Son düzenleme:

ihtiyardost

Onursal Üye
12 Kas 2010
3,347
65,242
Yaklaşık üçyüzer sayfalık 45 renkli zagor albümünü diyarımıza
kazandıran yaşlı kurt dostuma teşekkürlerimi sunuyorum.
Kendinize dikkat edin gözlerinizi fazla yormayın.
Sıkıntılarınız tez zamanda düzelir inşaallah...

Not: Linkte bir problem var sanırım. Kitap indirilemiyor.
Müsait bir zamanınızda bakabilirseniz sevinirim...

tomx

Yeni Üye
2 Haz 2017
96
707
Bir deyim olarak hep elinize sağlık diyoruz. Gözlerinize de sağlık Yaşlıkurt. Teşekkürler.

afu

Onursal Üye
1 Şub 2011
676
4,948
İstanbul
geçmiş olsun.
göz sağlığı çok önemli. kendimden biliyorum.
önce siz, zagor olmasa da olur.
sevgilerimle

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Yakında zamanda üveit atak geçirmiş birisi olarak aman göz sağlığına dikkat diyorum.
Önce sağlık.
Teşekkürler sevgili yaşlı kurt.

Beymelikli18

Onursal Üye
26 Eyl 2014
18,824
52,196
Kendi Koltuğunda
Çok teşekkürler Sayın Yaşlıkurt dostum.Çok geçmiş olsun.Bendede göz glokomu var yani göz tansiyonu bendede gözler biraz zayıfladı.Allah tüm hastalara şifa versin.

OZERTOPSOY

Onursal Üye
6 Tem 2016
1,280
4,310
Üstadım öncelikle çok geçmiş olsun. İnşallah gözleriniz bir an önce düzelir. Herşeyin başı sağlık, Siz yeterki sağlığınıza kavuşun gerisi önemli değil, biz bekleriz. Yinede bu hasta halinizle bile bizimle paylaşım yapıyorsunuz, çok teşekkür ederim.

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,278
Üstadım büyük geçmiş olsun.
Ben kişisel olarak bir kaç şeyi paylaşmak istiyorum.GÖZ rahatsızlıklarının temel nedeni bana göre zaman içerisinde göz kaslarında meydana gelen gerilmeler.Ben yaklaşık olarak 20 yılın üzerindedir.Göz jimnastiği ve göz yogası ile ilgili çalışmalar yapmaktayım.Bu süre içerisinde günde 10 saate yakın TV - Bilgisayar vs.kitap okumama rağmen halen gözlerde hiç bir sorun yaşamadım.Benim naçizane tavsiyem göz jimnastiği yapın mutlaka.Bu çalışmalar neticesinde gözlerim hala sıfır dereceye yakın gözlük kullanmıyorum.
Zagor birde renkli olunca bize düşen saygıyla eğilmek ellerinize sağlık çok teşekkür ederiz.

ekenciz

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
13 Eyl 2009
2,988
13,484
Çok teşekkür ederim sevgili yaşlıkurt, renkli renkli Zagor okuma ayrıcalığını bize yaşattığınız için emekleriniz için ne kadar teşekkür etsek hakkınız ödenmez.

kandraks53

Onursal Üye
29 Ağu 2010
2,778
7,980
Allah daha iyi etsin..
Bir an önce iyileşin..
Böyle harika paylaşımlardan,bizleri mahrum etmeyin..
Çok teşekkürler..Tekrar geçmiş olsun..

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,290
4,461
Çok teşekkürler sevgili kardeşim.Emeğin için sevgi ve saygılar sunuyorum,en iyi akşamlar dilerim.

senefru

Süper Üye
14 Eki 2010
1,119
1,358
Zagor'u renkli okumak bir ayrıcalık bize bu imkanları sağlayan dostlara gönül dolusu sevgiler, iyi ki varsınız....

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,847
136,862
Geçmiş olsun değerli dostum.
Önce sağlık.
Yaşlı Kurt farkıyla okunacak harika bir zagor paylaşımı.
Eline sağlık sevgili dostum.
Paylaşım ve emeklerin için teşekkür ederim.

ahmet akyol

Onursal Üye
18 Ocak 2016
654
2,551
İzmir
Sevgili yaşlıkurt bu güzel paylaşımlarınız için öncelikle teşekkür ederim,ama bizim için asıl önemlisi sağlığınızın yerinde olması.....Kendinize çok ama çok dikkat edin,çünkü paylaşımlarınızdan daha çok sizin sağlığınız bizi mutlu eder.
Saygılarımla.

baybora

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 Şub 2012
892
4,652
İzmir
Paylaşımcılık ruhunun ne olduğunu, sağlık problemlerinizin olmasına rağmen, bu forumun sayısız üyesine gösteren değerli arkadaşımız Yaşlıkurt'a şimdiye kadar yaptığı tüm Zagor'lar kadar teşekkür ederim.
Gözleriniz için geçmiş olsun. Tekrar eski sağlığınıza kavuşmanızı dilerim.

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,464
26,952
Zagor kmleri alırken arada sırada renkli çıkan maceraları daha bir zevkle okurdum.Ne de olsa renkli sayıların bulunduğu ciltler birazcık daha pahalıydı.Şimdi de öyle mi bilmiyorum.
Oysa şimdi tüm seriyi renkli olarak okumaya çalışıyoruz.Bu arada çalışıyoruz lafın gelişi.Çalışan,emek veren ve paylaşan yaşlıkurt dostumuz.
Teşekkürler üstadım...

kmltuncer

Süper Üye
12 Eki 2009
1,038
2,458
Yalova
Öncelikle geçmiş olsun. Kısa sürede sağlığınıza kavuşursunuz inşallah. Renkli Zagorları okumak ta bizim için büyük ayrıcalık ve büyük zevkle okuyoruz. Emekleriniz için çoook teşekkürler.

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,071
Sayın "yaşlıkurt",
öncelikle geçmiş olsun...
Yine harika bir paylaşım için yoğun emek harcamışsınız.
Emekleriniz ve bu güzel paylaşımınız için gecikmiş teşekkürlerimin kabulü istirhamı ile
selamlarımı ve saygılarımı iletiyorum.
Sağlıcakla kalınız!..

52308R.gif

akim

Kıdemli Üye
29 May 2011
199
418
Her ne kadar Yaşlı Kurt deseniz de kendinize; yüreğinizin gençliği hepimize taş çıkartır. Çok geçmiş olsun. Bir an önce sağlığınıza kavuşmanız dileğiyle, bütün paylaşımlarınız ve emekleriniz için teşekkürler.

TOY

Çeviri & Balonlama
9 Eki 2016
533
7,134
Teşekkürler güzel insan. Bir an önce sağliğiniza kavuşmaniz duasiyla...