Zagor Renkli Maceralar Koleksiyonu No. 043 (Eylül 2017)

yaşlıkurt

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
25 Mar 2011
847
20,185
Germany

İyi ki vardın değerli Profesör hocam, iyi ki bu diyardaydın.
Tanımaktan mutluluk ve onur duyduğum nadir kişilerdendin.
İçim hüzün dolu...
Seni asla unutmayacağım, büyük insan...

Bu kitabın içerdiği orijinal sayılar

-->105 - Vahşi Tepeler <
> 106 - Kızgın Topraklar <
> 107 - Darkwood'a Dönüş <
108 - Sıfırıncı Saat -->

z_43_1.jpg

z_43_2.jpg

Diğer paylaşımlarım:

yaşlıkurt

Moderatör tarafında düzenlendi:

OZERTOPSOY

Onursal Üye
6 Tem 2016
1,280
4,310
Sayın Yaşlıkurt üstadım, Haluk abimizin vefatı gerçekten çok ani ve zamansız oldu. Kendisine tekrar Allahtan rahmet diliyorum, mekanı cennet olsun inşallah. Bu vakitten sonra Allah geride kalan sizin gibi değerli üstadlara uzun ömürler versin , tek dileğim bu. Emekleriniz ve paylaşımlarınız için çok çok teşekkürler.

ekenciz

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
13 Eyl 2009
2,988
13,484
Sevgili adı yaşlı kendi genç gönüllü çizgiroman dostu, hem sevgili Haluk abimizi hatırlatıp andığınız, hem de yeni bir çizgiroman paylaştığınız için size çok teşekkür ederim.

kicker

Süper Üye
14 Nis 2010
637
1,445
Çok çok teşekkür ederim. Rahmetli Profesör'ümüzün ruhu şad olsun. Allah size ve diğer ustalarımıza uzun ömürler versin.

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,278
Ahde vefanız paylaşımlarınız emekleriniz için çok teşekkür ederiz.Paylaşımlarınız çok değerli.Çok teşekkür ederiz.

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,039
75,332
hiçbiryerde :)
Haluk abimizi sevgi, saygı ve minnetle
yad ediyoruz. Güzel çalışmalarınız için
sağ olun, var olun sevgili üstadım. Emek
dolu paylaşımlarınız bizi hep mutlu ediyor.

ahmet akyol

Onursal Üye
18 Ocak 2016
654
2,551
İzmir
Bu sayıyı siyah beyaz olarak paylaşmanızın arkasındaki derin anlamı inanın bende bu aralar her diyara girdiğimde yaşıyorum sevgili Yaşlı kurt....Rengarenk diyarımızın sanki tüm renkleri Haluk Ağabeyin Vefati dolayısıyla yok oldu....Yüreğinize sağık,Allah sizin gibi üstadları başımızdan hiç eksik etmesin.....

ustat_kartal1964

Yeni Üye
26 Eyl 2014
2
3
Sayın Yaşlıkurt Arkadaşım Her Paylaştığın Kitapları Mutlak Takibindeyim Ve Zevkle Okuyorum Bize Güzel Nostalji Yaşattığın İçinde Ayrıca Teşekkürler.Zagor Renkli Maceralar Koleksiyonu No. 043 İndirme Problemi Var Galiba.....

garfield67

Onursal Üye
19 Mar 2016
1,822
8,981
Üstadım link kalkmış durumda... Ben zaten ilk gün indirmiştim de... Diğer herkese lazım olabilir

NOT: Bağlantıya sağ tıklayıp "Yeni pencerede açınca" Link görünüyor... Hacılı'ya teşekkürler

Son düzenleme:

HACILI

Onursal Üye
14 Kas 2012
2,170
7,981
Çok denememe rağmen bir türlü indiremedim.
Linke bile ulaşamıyorum.
Neden acaba?
( " Başka pencerede aç " ı tıklayarak linke ulaşabildim ve indirdim sonunda.
Ellerinize ve emeklerinize sağlık.)
Duyarlı davranış ve vefa duygunuz için de kutlarım.
Saygılarımla.

Son düzenleme:

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,364
141,462
Çok sağolasın üstadım, Hem Haluk Abiyi hatırlattığınız için hemde bu güzel eseri ekrarnda siyahlaştırp onure ettiğiniz için.

Teşekkürler.