Tex Özel - 14 - Son Asi (Haziran 2017)

yaşlıkurt

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
25 Mar 2011
847
20,185
Germany

Tex Özel - 14 - Son Asi (Haziran 2017)

Selam arkadaşlar;
Türkiye'nin ve dünyanın en güzel ve en geniş içerikli forumundan hepinizi selamlıyorum.
Aslında bu paylaşımı iki, üç gün önce yapacaktım, fakat sevgili dostum Nisan Yağmuru
benden önce davranıp siyah beyaz taramasını paylaşınca ben de bugüne sarkıttım.
Kalp kalbe karşıymış derler, doğruymuş.
Ama altarnatif iyidir. İsteyen siyah beyaz isteyen renkli okusun.
Bu Tex'i de Ahmet Akyol arkadışımın nezdinde bütün Tex severlere gönderiyorum.

tex_14_01.jpg

tex_14_02.jpg

Diğer paylaşımlarım:
yaşlıkurt

Son düzenleme:

kicker

Süper Üye
14 Nis 2010
637
1,445
Harika bir paylaşım daha... Elinize emeğinize sağlık. Çok teşekkür ediyor, saygılar sunuyorum.

All4all

Kıdemli Üye
23 Haz 2016
189
576
Manaus
Saying Nisan yagmuru ve Yaslikurt, bize buyuk surpriz yaptiniz. Siyah beyazi buyuk keyifle okuyup bitirdikten hemen sonra renkli surprizi geldi. Bu sanatcinin Genc Blueberry nin renkli cizeri olmasi nedeniyle renkli versyonun ayri bir havasi olucak. Cok tesekkurler ikinizede bu guzel armagan icin

tahsin

Aktif Üye
10 Kas 2015
334
789
Sayın üstad yine çok kaliteli ve değerli paylaşımda bulundunuz ,bu ve diğer tüm paylaşımlarınız için minnettarım.ellerine sağlık.ayrıca sağlık ve sıhhat dilerim.saygılar.

garfield67

Onursal Üye
19 Mar 2016
1,822
8,981
Harika bir paylaşım... Tek kelimeyle "EGES"... (Elinize Gözünüze Emeğinize Sağlık)... Ben bunu geliştireyim ve yayayım bari (EGES).... ASPAVA "Allah Sağlık Para Aşk Versin Amin" kadar ünlü olsun... ASPAVA lokantası olduğu gibi EGES kitabevleri vb yerler olsun...

Ayrıcana çok teşekkür ederim "YoungWolf" üstadım...

ihtiyardost

Onursal Üye
12 Kas 2010
3,348
65,277
Çizgi Diyarı mensupları çok şanslı.
Çünkü Yaşlı Kurt gibi bir dostları var...
Sağolasın sevgili dostum....

uzung

Yönetici
Yönetici
14 Ağu 2009
3,396
26,011
İstanbul
Her işimi bıraktım, macerayı tekrar okudum. Renklisi hakikaten daha farklı.
Teşekkürler üstadım.

ahmet akyol

Onursal Üye
18 Ocak 2016
654
2,551
İzmir
Yorucu ve stresli bir günün ardından eve geldim ve yemeğimi yedikten sonra her akşam yaptığımı gibi Diyarımıza girdim....Forumdaki sohbetleri,paylaşımları ve yorumları okumak ve günün yorgunluğunu bir nebze hafifletmesi için....Diyara girer girmez hemen bir paylaşım dikkatimi çekti..RENKLİ TEX,ÖZEL SAYI ve YAŞLIKURT bu üç isim yanyana geldiği zaman akşamları her şeyi bir kenara bırakır ışığı kapatır ve Tex'in Sevgili Yaşlıkurt yorumuyla (ki kendisi en sevdiğim Tex yorumcusudur) okumanın tadına varırım...Ama bu emek dolu maceranın benim için başka bir anlamı daha oldu,adıma hitap edilmesi....Teşekkürler Sevgili Yaşlıkurt,bu denli yorucu ve stresli bir günün ardından hiç bir şey beni bu denli mutlu edemezdi.....İyiki varsınız,ve iyiki sizin çok sevdiğim yorumunuzla Tex'i okuma şansı buldum.....Saygılarımla.

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,071
Sayın "yaşlıkurt",
keyifle okunacak nitelikte bu güzel paylaşımınız
ve emekleriniz için teşekkür ediyorum.
Sağlıcakla kalınız!..
Selam ve saygılarımı iletiyorum.

52308R.gif

hadramut

Aktif Üye
19 Eyl 2009
385
852
teşekkürler yaşlıkurt

teks hemide renkli

ne yapılır

alınır,okşanır,,koltuğun altına saklanır

sonramı

gölgenin oluşması beklenir.
hadi dut ağacının altına okumağa

selamlar

ikarus75

Aktif Üye
31 Ağu 2011
356
500
Çok teşekkürler.Kuzey güney amerikan iç savaşı konulu hikayeler iyidir.Heleki renkli olunca.

Ozganemin

Yeni Üye
8 Ocak 2018
111
362
Değerli YAŞLIKURT,
Türkçeleştirdiğiniz "Özel Albüm 14 - Son Asi" adlı maceranın İtayanca Renkli yayımına göre "224. ve 225." sayfaları eksik! Sanırım yanlışlık olmuştur ve umarım eklersiniz. İyi çalışmalar...