Zagor Renkli Maceralar Koleksiyonu No. 035 (Mart 2017)

yaşlıkurt

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
25 Mar 2011
847
20,208
Germany

Hepinize kucak dolu selamlar.
Buyrun 35. sayı.
Sevgiler, saygılar.

Zagor Renkli Maceralar Koleksiyonu No. 035 (Mart 2017)

Bu kitabın içerdiği orijinal sayılar:

--> 84 - Koleksiyoncu
> 85 - Tören <
> 86 - Zagor Vampir'e Karşı <
87 - Hüzünlü Şafak -->

z35_01.jpg

z35_02.jpg

Diğer paylaşımlarım:

yaşlıkurt

Son düzenleme:

ahmet akyol

Onursal Üye
18 Ocak 2016
654
2,552
İzmir
Harika paylaşımlarınızı tekrar Diyarımızda görmek çok güzel sevgili Yaşlı Kurt....Özelikle sizin yorumunuz ve çevirmenizle kitapları okumak benim için ayrı bir zevk....Tex'i bana bu denli sevdirmenizde bunun göstergesidir,sayenizde Zagor'u da seveceğim sanırım....:) Teşekkürler....

kandraks53

Onursal Üye
29 Ağu 2010
2,778
7,984
Sayenizde güne renkli Zagor'la başlamanın sevinci ile,çok teşekkürler..
Ellerinize emeklerinize sağlık yaşlıkurt..

necdet

Onursal Üye
17 Nis 2011
1,440
5,393
Teşekkür

Sevgili Yaşlıkurt,Pazar hediyeniz için teşekkürler.Ellerinize,vücudunuza sağlık.Sevgi ve selamlar.

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,294
4,476
Konya'ya şu an kar yağıyor,evdeyim oturuyorum sıcacık,ama içimi ısıtan şey sevgili kardeşim senin şu devasa Zagor paylaşımın.
Değerli kardeşim sen çok yaşa,ellerine sağlık emeğine sağlık.Çok teşekkürler ederim günün hayırlı olsun.

Beymelikli18

Onursal Üye
26 Eyl 2014
18,882
52,471
Kendi Koltuğunda
Ormanlarda çok kurt yaşarmış, her şeylere zarar verirmiş.
Biri istisna yaşlıkurtmuş ama kalbi iyiliklerle dolu gençkurt kadar heyecanlıymış.Her paylaşımında ilk paylaşım yapargibi kalbi pat pat atıyormuş..
Uğraşırmış hasta olsada yorgun kalbi.
Tek kazancı diyardakilerin mutluluğuna ortak olmakmış.Konularını işlerken bile okur gibi zevk alırmış.Mutavizi hali çok tatlıymış forum onu çok severmiş.Saygıda kusur etmezler sağlığına duacı olurlarmış.Paylaşımlarına çok ama çok teşekkür ederlermiş.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,665
Kasımpaşa
Şubat ayında peşpeşe gelen iki zagor, Mart ayının renkli Zagorsuz geçeceği hissini bana yaşatmıştı.
Ama yanıldım.
Fakat pek güzel bir yanılma oldu.
Şimdi bende Türkiye'de yayınlanmış klasik ve yeni Zagorların hepsi kitap olarak var, dijital olarak da nereyse hepsi tamam.
Ama bu renkliler vallahi bir başka güzel.
Bu nedenle her ay sabırsızlıkla bekleyenlerdenim.
Sağol yaşlıkurt.
Saygı ve sevgilerimle.

lotoloto

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Kas 2009
4,132
20,709
Mart sayısı geldi. Renkli dağıtım. Aylık istihkak. Ellerine sağlık, Yaşlıkurt. Çok çok teşekkürler :)

vefalı

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 May 2009
3,906
72,078
Zagorun vampir macerasını ilk okuduğum yıllarda beni bayağı etkilemişti.Renkli olarak tekrar keyfle okuyacağım sevgili genç kurt.Emek ve değerli paylaşımlarınız için teşekkürler ediyorum.

ikarus75

Aktif Üye
31 Ağu 2011
358
508
Emeğiniz için çok teşekkürler sayın yaşlıkurt.Her zamanki gibi muhteşem bir paylaşım.Selamlar.

R.Türkmen

Çizgi Roman Ustası
12 Şub 2012
763
2,979
Ellerine sağlık. Keyifle okuyacağım.:)
Teşekkür az gelir biliyorum ama çok teşekkürler Yaşlı Kurt.

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,406
Üstadım emekleriniz gerçekten ödenmez bu kadar nadide bir eseri bize sunduğunuz için ne demeli minnet duymak dışında.Tesekkurler demek az gelir ama çok teşekkürler saygılar demek az gelir ama saygılarımızla en içten duygularımla.

Soleil

Süper Üye
19 Mar 2010
650
981
Teşekkürler sayın YaşlıKurt. Bizleri Zagor'un en nostaljik maceralarıyla renkli olarak buluşturuyorsunuz. Sayenizde bu serinin biteceğine inanmaya başladım. Bu arada küçük bir ricam olacak, son paylaşımlarınızda Çözünürlükte biraz düşüş var sanki.

Lobador

Çeviri & Balonlama
21 Tem 2015
1,263
9,898
Sayın yaşlıkurt bir zagor hayranın en büyük hayalini sırtladınız, en kaliteli biçimde gerçekleştiriyorsunuz. Size ne kadar teşekkür etsek az. Ellerinize, yüreğinize sağlık..