Zagor Renkli Maceralar Koleksiyonu No. 028 (Eylül 2016)

yaşlıkurt

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
25 Mar 2011
847
20,199
Germany

Selam arkadaşlar;
Kurban Bayramınız kutlu olsun, daha nice sağlıklı ve mutlu bayramlara.

Zagor Renkli Maceralar Koleksiyonu No. 028 (Eylül 2016)

Bu kitabın içerdiği orijinal sayılar:
-->065 - Korsan Gemi<
066 < >067 - Kartalların Hücumu<
068 - Zagor'un Hayaleti -->

file

file

Diğer paylaşımlarım:

yaşlıkurt

Moderatör tarafında düzenlendi:

uzung

Yönetici
Yönetici
14 Ağu 2009
3,396
26,094
İstanbul
İlk bayram harçlığımıı arife gününden aldım.
Teşekkürler sevgili Yaşlıkurt, iyi bayramlar dilerim.

halit

Kıdemli Üye
27 Eyl 2011
572
1,823
Sayın yaşlıkurt paylaşımınızı bayram hediyesi olarak kabul ediyorum. :)
Bu vesileyle sizin ve tüm diyardaşların kurban bayramını kutlarım.Sağlıcakla kalın, çok teşekkürler.

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,733
43,999
denize sıfır
Kapak resmindeki kayaya monte edilen halkalar nasıl monte edilmiştir diye bir garip sorum var.:)
Günümüz şartlarında bile matkap kullanarak epey uğraştırır.
Takibindeyiz yaşlı kurt usta.
Çok teşekkürler, bayramınız kutlu olsun.:)

ahmet akyol

Onursal Üye
18 Ocak 2016
654
2,551
İzmir
Harika renklerle süslenmiş paylaşımlarınızı görünce seviniyorum...Hem paylaşımınız hemde sağlığınızın iyi olmasından dolayı....Umarım diyarımızda hep o güzel renkli paylaşımlarınızı görmeyi devam ederiz...Allahım size uzun ve sağlıklı bir ömür versin sevgili yaşlıkurt...Zira gençlerin sizden öğreneceği daha çok şey var.Sevgilerimle...

abdullahersoy

Aktif Üye
19 Ocak 2012
311
667
Renki Zagor bir başka oluyor. Teşekkürler Birgün sonra bayram. Bayramınız mübarek olsun. Cümle Çizgi Diyarı okurlarının da bayramını tebrik ederim.

kandraks53

Onursal Üye
29 Ağu 2010
2,778
7,983
Harika renklerle süslenmiş paylaşımlarınızı görünce seviniyorum...Hem paylaşımınız hemde sağlığınızın iyi olmasından dolayı....Umarım diyarımızda hep o güzel renkli paylaşımlarınızı görmeyi devam ederiz...Allahım size uzun ve sağlıklı bir ömür versin sevgili yaşlıkurt...Zira gençlerin sizden öğreneceği daha çok şey var.Sevgilerimle...
söylenmesi gerekenleri Ahmet kardeşimiz söylemiş..Bize,TEŞEKKÜRLER VE HAYIRLI BAYRAMLAR demekten başka bir söz kalmamış..

garfield67

Onursal Üye
19 Mar 2016
1,822
8,981
çok teşekkürler...
iyi bayramlar üstadım...

İlk bayram harçlığımıı arife gününden aldım.
Teşekkürler sevgili Yaşlıkurt, iyi bayramlar dilerim.

Sayın yaşlıkurt paylaşımınızı bayram hediyesi olarak kabul ediyorum. :)
Bu vesileyle sizin ve tüm diyardaşların kurban bayramını kutlarım.Sağlıcakla kalın, çok teşekkürler.

Elinize sağlık. Bayramınız kutlu olsun.

Üstadım bayram çukulatamızı vermişsin çok çok teşekkür ederiz.Seninde bayramın mubarek olsun.Selamlar,saygılar,sevgiler dostum benim.

Kapak resmindeki kayaya monte edilen halkalar nasıl monte edilmiştir diye bir garip sorum var.:)
Günümüz şartlarında bile matkap kullanarak epey uğraştırır.
Takibindeyiz yaşlı kurt usta.
Çok teşekkürler, bayramınız kutlu olsun.:)

Mükemmel paylaşımın ile bizlere çifte bayram yaşattın.
Bayramını kutluyor, selam ve sevgilerimi yolluyorum.

Renki Zagor bir başka oluyor. Teşekkürler Birgün sonra bayram. Bayramınız mübarek olsun. Cümle Çizgi Diyarı okurlarının da bayramını tebrik ederim.

Emeklerin için teşekkürler "yaşlıkurt"...

Umarım sağlığınız daha iyidir...
İyi bayramlar dilerim...

söylenmesi gerekenleri Ahmet kardeşimiz söylemiş..Bize,TEŞEKKÜRLER VE HAYIRLI BAYRAMLAR demekten başka bir söz kalmamış..

Benim bu sözlere ekleyeceğim tek söz "Bayramınız Mübarek olsun"...

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,645
Kasımpaşa
Ben de diğer dostlar gibi yaşlıkurt paylaşımlarını görünce oldukça fazla sevinenlerdenim.
Teşekkürler üstadım.
İyi bayramlar.

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,094
Teşekkürler sevgili dostum.
Sağlıklı günler dileğiyle bayramını kutlarım.
Paylaşım için teşekkür ederim.

lotoloto

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Kas 2009
4,132
20,709
28 tane. Dile kolay. Ben şahsen bunlara bayılıyorum. Teşekkürler, YAŞLIKURT.:)

kadirnip

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
21 Kas 2014
4,654
22,314
Adana
Mükemmel çeviri-balonlama ve paylaşım için, çok teşekkürler sevgili Yaşlıkurt... Mutlu ve sağlıklı bir bayram dilerim...

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,292
4,469
Canım kurt kardeşim sana gönül dolusu teşekkürler ederim.Kocaman bir kitap,ve o kitap Zagor aynı zamanda da renkli.Sevgili kardeşim ellerin dert görmesin,iyi bayramlar dilerim.