Zagor Renkli Maceralar Koleksiyonu No. 024 (Nisan 2016)

yaşlıkurt

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
25 Mar 2011
847
20,201
Germany

Selamlar sizlere gönül dostlarım, hepinize günaydın.
Zagor'u ilk macerasından itibaren sizlere eksiksiz olarak sunabildiğim için çok mutluyum.
Sizlerin de bunları okurken keyif aldığınızı bildiğim için bu mutluluk ikiye katlanıyor.
Bundan sonraki paylaşımlarımı işlerin yoğunluğu nedeniyle iki veya üç haftada bir yapabileceğim ya da ayda bir.
Bazen haftada bir de olabilir, her şey zamanın ellerinde.
Fakat istikrarlı bir şekilde devam edeceğimden emin olabilirsiniz.
Saygılar, sevgiler.

Zagor Renkli Maceralar Koleksiyonu No. 024 (Nisan 2016)

Bu kitabın içerdiği orijinal sayılar:
-->054 - Soygun<
>055 - Zagor'un Öyküsü<
>056 - Darkwood Hakimi<
>057 - Mohikan Jack -->

file

file

Diğer paylaşımlarım:

yaşlıkurt

Moderatör tarafında düzenlendi:

lotoloto

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Kas 2009
4,132
20,709
Sayenizde çok keyifli Zagor maceraları okuyorum. Teşekkürler, GENÇKURT.:)

necdet

Onursal Üye
17 Nis 2011
1,440
5,391
Teşekkür

Sayın yaşlıkurt,bize çok güzel seriler verdiniz,sağolasınız.Bundan sonra da Allah sağlık sıhhat,mutluluk ve huzur versin (tüm iyi insanlara),eminiz ki bizi yeni eserlerinizle mutlu etmeye devam edeceksiniz.Sonsuz sevgi ve selamlar.

Shoryuken

Yönetici
9 Nis 2013
4,044
20,227
Kamlançu
İstikrar göklerdedir.
Pardon, böyle değildi bu söz.
İstikrar köklerdedir.
Yine olmadı.
Ben istikrarlı bir şekilde doğruyu ararken sizin de istikrarlı çalışmalarınızı takip edeceğim. Şimdiden kolay gelsin.

kadirnip

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
21 Kas 2014
4,654
22,314
Adana
Muhteşem renkli Zagor çeviri-balonlama ve paylaşımınız için, çok teşekkürler sevgili Yaşlıkurt...

Vergilius

Onursal Üye
25 Nis 2009
5,690
4,845
Senin bizlere ulaştırmak için ne özverili çabaladığını herkes biliyor üstadım Allah razı olsun senden. Bizler ilk günkü heyecanla burada bekliyoruz seni merak etme sen sağlıcaklı ol bize yeter aziz üstadım.

ihtiyardost

Onursal Üye
12 Kas 2010
3,394
66,600
Karagümrük
Her zaman olduğu gibi mükemmel paylaşımlarınla bizleri mutlu etmeye devam ediyorsun. Sen de her zaman mutlu kalırsın İnşaallah sevgili dostum. Kendini yormadan, yıpratmadan ve canın istediği zaman yapacağın paylaşımları dört gözle bekleyen diyardaşlarının daima burada olacağından emin olabilirsin. Sağlıcakla kalasın sevgili Yaşlı Kurt.

Doctore

Yeni Üye
4 May 2013
12
16
Zagor'un Hikayesi sizinle yeniden başladı Yaşlıkurt ve devam edeceğinden hiç kuşkumuz yok.
Zagor'u yeniden hem renkli hem de orjinal sırasıyla okumaya öyle alıştım ki, siyah-beyaz okumaya veya maceraları karışık sırayla okumaya bile burun kıvırır oldum.
İşleriniz ve sağlığınız önce gelir elbette ama bizleri ihmal etmediğiniz için çok teşekkürler.

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,731
25,953
ordu-turkey
Zaten bu maceraların tadı aylık olduğunda daha da güzel olur.Abim önemli olan senin işin kendi yaşamın diğer şeyler sonra gelir.Biz bekleriz abim,sağol.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,645
Kasımpaşa
Renkli zagorlar için teşekkür etmemek olmaz ama asıl teşekkürüm istikrarlı ve sıralı paylaşımlarınızla mükemmel bir kolleksiyon oluşturmanız içindir.
İyi ki sizin gibi dostlar aramızda...
Sağolunuz.

Hakan Sait

Süper Üye
14 Ocak 2010
423
5,626
Antalya
Elinize sağlık, çok teşekkürler sayın @yaşlıkurt. Buradaki bir kaç dostumuz gibi sizin de hakkınız ödenmez vesselam.

melih_

Onursal Üye
24 Ara 2015
1,209
3,856
Osmaniye
İşte her Zagor okurunun aradığı sayı. Zagor'un geçmişi. Harika.
Paylaşım için çok teşekkür ederim.

senefru

Süper Üye
14 Eki 2010
1,122
1,363
Fedakarca yaptığın paylaşımlarına canı gönülden teşekkürler iyiki varsın....

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,096
Eline sağlık değerli dostum.
Forumda olman bile yeterli.
Sayende bu güzel kitapları okuyabiliyoruz.
Paylaşım ve emeklerin için teşekkür ederim.

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,045
75,447
hiçbiryerde :)
...
Zagor'u yeniden hem renkli hem de orjinal sırasıyla okumaya öyle alıştım ki, siyah-beyaz okumaya veya maceraları karışık sırayla okumaya bile burun kıvırır oldum.
İşleriniz ve sağlığınız önce gelir elbette ama bizleri ihmal etmediğiniz için çok teşekkürler.

Valla ne yalan söyleyeyim -çocukken hiç bulamadığım
sıralı okuma lüksüne dostlar sayesinde daha önceden
kavuşmuştuk zaten- ben de artık renkli kitapları arar
oldum :rolleyes:. Teşekkürler, sevgi ve saygılar üstadım...

Mesut1969

Yeni Üye
29 Nis 2019
43
125
"Zagor'un Hikâyesi" de harika bir maceradır...
Zagor, Çiko, hikayelerini hep böyle Darkwood'da havanın kötü olduğu zamanlarda anlatırlar... Bu hikâyeler de bambaşka keyifli olur... Keşke Darkwood'da hava daha sık bozsa da daha çok okusak bunlardan...
Ellerinize, emeğinize sağlık....