Yeni Yıl Çizgi Roman Hediyesi Yarışması Başladıııı!

vakanuvis

Süper Üye
5 Mar 2011
604
975
Çizgi Roman hediye et, ÇİZGİ ROMAN KAZAN! yarışmamıza katılmak çok kolay:

Santa_Claus_02.jpg

Kurallar

1- Uzun zamandır çizgi roman okumamış birini bul (baba, anne, amca, komşu, bakkal, v.s.)

2 - Ona çizgi roman hediye et.

3 - Bu Hediye etme anının fotoğrafını çek

4 - Hediye alan okuduktan sonra bir-cümleyle düşüncelerini ifade etsin (sevdim, sevmedim çünkü, çok şey kaçırmışım, allah korumuş iyi de okumamışım hiç :) )

5 - Fotoğraf ve yorumunu bize gönderin: croplatform@gmail.com

6 - Marmara Çizgi, Flaneur, Gerekli Şeyler, Çizgi düşler, Arkabahçe Yayıncılık'tan hediyeni kazan.

7 - Son başvuru tarihi 25 Aralık 2012

Not - İlk 5 seçilecektir, çok hediye edin, çok fotoğraf çekilin, çok yorum ekleyin, kazanma şansınızı arttırın.

Proje - Marmara Çizgi editörü İlke Keskin'e aittir.

pandora1972

Süper Üye
1 Ağu 2012
2,229
4,833
Fikir güzel ama bana uymaz
çünkü:
1- Kendi çevremde ki bu aile, mahalle, yaşıtım kadınlar ve hatta bazı erkekler demek oluyor; hepsi bana çizgi roman okuduğum için tuhaf insan gözüyle bakıyor. Hayatta okumazlar
2-Okuyan arkadaş çevremde zaten hepsi var.
3-Yeni nesil de bilgisayar oyunlarından başını kaldırmıyor ( en azından benim tanıdıklarım ).
4-Bana ne yaaa siz bana kafadan hediye edin işte:); pozitif ayrımcılık değil mi aha bu kadar beyefendisiniz siz sitenin bayan üyelerine alın peh :d

vakanuvis

Süper Üye
5 Mar 2011
604
975
Zaman geçiyor diye hatırlatmak istedim:

Yarışmada son 10 gün! Çizgi roman hediye ederken fotoğraf çekiliyor, bir yorum ekliyor, croplatform@gmail.com adresine gönderiyorsunuz ve 5 yayınevinden çizgi roman kazanıyorsunuz!