3. Türk Çizgi Roman Okurları Ödülleri Adayları belirlendi. Artık oy verme zamanı!

vakanuvis

Süper Üye
5 Mar 2011
604
975
Çizgi romanımızı uluslarası bir platforma taşıyacak bu haberi yaymanız dileğiyle!

2012 yılında üçüncüsü düzenlenen Türk Çizgi Roman Okurları Ödülleri’nde yine; daha önceki yıllarda olduğu gibi, okurlarımızın aday gösterdiği 2011 yılı içinde ülkemizde basılan çizgi roman eserleri ile kurum ve kişileri oylanacaktır.

Bu sene diğer yıllardan farklı olarak ödüle layık görülen farklı başlıklar altındaki eserler, sanatçılar ve çizgi romana emek veren kişi ve kurumlara ödülleri bir törenle takdim edilecektir.

İstanbul’da, Fransız Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek olan 2. İstanbulles Uluslararası Çizgi Roman Festivali’i, düzenleyeceğimiz ödül törenine ev sahipliği yapacaktır.
2. İstanbulles Uluslararası Çizgi Roman Festivali’nde 3. Türk Çizgi Roman Okurları Ödülleri töreninin yanı sıra “Türkiye'de Çizgi Roman Çevirisi” ve “Bülent Arabacıoğlu’nun Çizgi Romanımızdaki Yeri” panelleri organizasyonları da diğer etkinliklerimiz olacaktır.
ÇROP olarak, bu sene FRPNET işbirliği ile düzenlediğimiz bu yarışma ile, Türk Çizgi Roman sanatı ve sektörünün her yıl kalitesini arttırmak, çıtasını yükseltmek ve onu dünyaya tanıtmak için giriştiğimiz uğraşlarımıza bir aşama daha katmanın mutluluğunu ve onurunu yaşıyoruz.
Bizimle bu yolda ilerleyen, destek veren, çizgi roman sanatını umursayan ve önemseyen bütün dostlara ve sanatseverlere teşekkür ediyor, 3. Türk Çizgi Roman Okurları Ödülleri’ne oy vermeye, zamanı geldiğinde de törene gelerek ödüllere layık görülen görülmeyen bütün emeği geçenleri alkışlamaya davet ediyoruz!

NOT: Bizden desteğini hiçbir zaman esirgemeyen, bu güvenli oylama koşullarını tasarlayan FRPNet’e sonsuz teşekkürler ederiz.

Çizgi roman Okurları Platformu (ÇROP) adına,
Ümit Kireççi

BURAYA TIKLAYARAK OY KULLANMA İŞLEMİNE BAŞLAYABİLİRSİNİZ!

Kurallar:
1.Bir kişi sadece bir kez yarışmaya katılabilir.
2.Bilgilerini eksik giren veya doğru girmeyen katılımlar yarışmaya dahil edilmez.
3. 15 Mayıs Son Oy Kullanma Tarihidir

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,647
Kasımpaşa
15 Mayıs'a kadar az bir süre var..
Ancak güvenlik önlemleri fazla abartılmış gibi..
İsim, mail adresi tamam
ancak cep telefonu istenmesi gereksiz,
katılım azalacak kaygısındayım..
Neyse ben yine de katılımın çok olmasını isteyenlerdenim..
Haydi Çizgi Diyarı..
Haydi Çizgi Diyarı e-dergi okurları..

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,130
İsmimi de verdim,
mail'imi de,
telefon numaramı da...
Oyumu da kullandım.
Hayırlı olsun.

bayrakzaf.gif

aytekincelen

Süper Üye
15 May 2010
724
193
cep telefonu istemesi anlamsız artık her şeyden nem kapar olduk ama forumumuz için değer,hayırlı olsun

cobra

Süper Üye
23 Kas 2009
528
1,397
Oylamaya katıldım pekte güncel bir ÇR okuru olmadığımı farkettim :) hep oylamada tanımadığım seçenekler gördüm neyse foruma oy vermeyi unutmayın

Son düzenleme:

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,647
Kasımpaşa
Arkadaşlar pek az bir süre kaldı..
Oylarımızla sevdiklerimizi yukarı taşıyalım..
Dostlar katılımınızı bekliyorum..

grifit

Aktif Üye
21 Ağu 2011
271
331
En iyi çizgi roman forumu: ÇİZGİ DİYARI

En iyi çizgi roman yayınlayan e-dergi: ÇİZGİ DİYARI

vakanuvis

Süper Üye
5 Mar 2011
604
975
Bir değişme olmazsa ödül töreni Dame De Sion'da 26 Mayıs 2012 tarihinde olacak. Umarım layıkıyla yerine getiririz işi gücü :) Oy veren herkese teşekkürler :O)

Son 7 gün!

vakanuvis

Süper Üye
5 Mar 2011
604
975
Son 2 gün... Sohbete mevzuunun fazlca içinde olan biri olarak katılamadım bağışlayın :)

Son 2 gün ama :)