Red Kit

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Colinmccay

Yönetici
27 Haz 2009
7,008
10,847
Red Kit Sayı: 30 Demiryolu Haydutları

REDKIT030.jpg

Colinmccay

Yönetici
27 Haz 2009
7,008
10,847
Red Kit Sayı: 32 Daltonların Yeğeni

REDKIT032.jpg

Ebat: 14 x 20 cm
Sayfa Sayısı: 48

Bob, Grat, Bill ve Emmett Dalton gibi azılı haydutlar olmaya can atan yeğen Daltonlar Joe, William, Jack ve Avarel' in "kötülük" antrenmanları Red Kit' i çok eğlendirmektedir. Ellerinden geleni yapar, ama bir türlü kasabalıların gözünde korkunç olmayı başaramazlar. Kimse ciddiye almasa da Red Kit ile Düldül "gelecek vaat eden" yeğenleri gözlerinin önünden ayırmamaya kararlıdır...

1985 Dupuis baskısı bir Morris-Goscinny ortak çalışması

(Tanıtım Bülteninden)​

Colinmccay

Yönetici
27 Haz 2009
7,008
10,847
Red Kit Sayı: 34 Dick Digger' ın Madeni

REDKIT034.jpg

Morris' in yazıp çizdiği bu albümde, iyi kalpli, dürüst, yardımsever, usta, akıllı ve tabii çok hızlı kovboyumuz alışık olduğumuz ince hatlarından farklı, daha yuvarlak çeneli oluşuyla dikkat çekiyor. Sadık ve çok zeki yol arkadaşı Düldül' le birlikte önce, keşfettiği altın madeninin haritasını çaldıran Dick Digger' ın yardımına koşarak kötüleri yakalıyor, ardından da kendisine ikiz kardeşi kadar benzeyen haydut Deli Jim' e karşı mücadele ediyor.

(Tanıtım Bülteninden)​

Colinmccay

Yönetici
27 Haz 2009
7,008
10,847
Red Kit Sayı: 35 Tek Kollu Haydut

REDKIT035.jpg

"Tek Kollu Haydut" adıyla ün yapan kollu şans oyunu makinesi Black Cat' in hikayesinde, mucitleri Adolph - Arthur Caille kardeşler, kumarbazların tepkisini görmek üzere makinelerini civar kentlerde görücüye çıkarır. Batı' daki her yolculuk gibi onlarınki de tehlikelerle doludur. Batı' da tehlikelerle dolu her yolculukta olduğu gibi bu iyi insanların yanında Red Kit ile Düldül vardır... Düldül' ün son derece formda olduğu, en şen maceralardan biri.

(Tanıtım Bülteninden)​

Colinmccay

Yönetici
27 Haz 2009
7,008
10,847
Red Kit Sayı: 37 Rodeo

REDKIT037.jpg

Sayfa Sayısı: 64

Rodeo, Red Kit' in ilk maceralarından biri. Gölgesinden hızlı silah çeken kovboyun geceyi geçirmek üzere konaklayıp kasabada terör estiren Kaktüs Joe' yla karşılaştığı Navajo City' deki haydut avını anlatan Rodeo, esrarengiz olayların perde arkasındaki sürpriz ismi bulup Pistol Biraderler'i hapse gönderdiği öykü Haydutkent, kendi küçük şakasının tüm ABD' yi saran büyük bir altın coşkusuna dönüşmesini konu alan Altına Hücum olmak üzere üç maceradan oluşuyor.

48 sayfalık standart Red Kit albümlerinden daha uzun...

(Tanıtım Bülteninden)​

Colinmccay

Yönetici
27 Haz 2009
7,008
10,847
Red Kit Sayı: 39 Şerif Okulu

REDKIT039.jpg

Albümün isim babası Şerif Okulu'nda silah tutmaktan aciz, hiç umut vaat etmeyen yedi şerif adayının Batı Amerika' da suçluların korkulu rüyası haline geliş hikayesi anlatılıyor. Kimin tarafından eğitildiklerini söylemeye gerek var mı?

(Tanıtım Bülteninden)​

Colinmccay

Yönetici
27 Haz 2009
7,008
10,847
Red Kit Sayı: 42 Tetik Joe

REDKIT042.jpg

Red Kit' in 42. albümü birbirinden bağımsız üç heyecanlı maceradan oluşuyor; Düldül'ü çalıp boyayarak at yarışına katılan ve Red Kit' le başa çıkabileceğini sanmakla hayatının hatasını yapan azılı haydut "Tetik Joe" nun hikayesi, Vahşi Batı' nın dayanıklı ve becerikli kovboylarının her baharda sürüleri damgalayıp kayıt altına alma macerasını anlatan "Sürüleri Toplama Zamanı" ve tatlı bir aşk hikayesi eşliğinde Demirkıran Belden' e dönüşerek Katil Kelly' ye karşı mücadelesine tanık olduğumuz Percival Belden adlı saf irikıyım gencin "Büyük Maç"ı.

(Tanıtım Bülteninden)​

Colinmccay

Yönetici
27 Haz 2009
7,008
10,847
Red Kit Sayı: 43 Hayalet Avı

REDKIT043.jpg

Batı Taşımacılık Şirketi' nin yolcu arabalarından biri yolcularıyla birlikte ortadan kaybolunca, Red Kit' ten yardım istenir. Calamity Jane ise sipariş ettiği tüfeği getirecekken kaybolan arabanın peşindedir. Böylece eski dostlar, olayın üzerindeki sır perdesini kaldırmak üzere güç birliği yapar.

Hanımefendicilik oynayan Calamity' nin düştüğü ve yarattığı komik durumlar, araba yolcularının getirdiği değişim, Düldül' ün yeni arkadaşlarıyla bir olup yaptığı haylazlıklar Hayalet Avı' nın her karesini müthiş bir eğlenceye dönüştürüyor.

(Tanıtım Bülteninden)​

Colinmccay

Yönetici
27 Haz 2009
7,008
10,847
Red Kit Sayı: 44 Daltonların İzinde

REDKIT044.jpg

Yine hapisten kaçan Daltonların yine peşine düşen Red Kit’in, yine saçmalık üstüne saçmalıkla ayağına dolanan Rintintin’in ve köpeğe yine katlanamayan Düldül’ün hikâyesini anlatır görünmekle birlikte, 1962 tarihli bu Morris-Goscinny çalışması; kahramanlar arasındaki ilişkiler, kahkaha yüklü kareler ve seyri sürekli değişen olaylarla oldukça ayrıcalıklı bir albüm.

(Tanıtım Bülteninden)​

Colinmccay

Yönetici
27 Haz 2009
7,008
10,847
Red Kit Sayı: 45 Daltonların Kaçışı

REDKIT045.jpg

Daltonlar bir kez daha hapisten kurtulmuştur. Üstelik bu kez tünel kazarak değil, genel aftan yararlanarak. Şartlar ne olursa olsun dürüst bir hayata meyletmeyeceklerini bilen Red Kit' in gözü üstlerindedir elbette. Ancak birden sahneye çıkan Apaçiler olayların seyrini tamamen değiştirir. Rintintin' inde önemli rollerden birinde olduğu düşünülürse maceranın çılgınlığını da Red Kit' in neler çektiğini de tahmin etmek zor olmayacaktır.

(Tanıtım Bülteninden)​

Colinmccay

Yönetici
27 Haz 2009
7,008
10,847
Red Kit Sayı: 46 Posta Arabası

REDKIT046.jpg

Batı' nın en önemli posta ve yolcu taşıma şirketinin başı haydutlarla derttedir. Batı' da haydut ve dert denilince ilk akla gelen isim olan yalnız kovboydan yardım istenir. Hepsi birbirinden masum görünen yolcuları, çok değerli altın yükü, sürücüsü Hank'la yola çıkan arabanın yolu tehlike ve engellerle dolu olsa da Red Kit ile Düldül' ün varlığı, her koşulda hedefe ulaşma garantisi anlamına gelmektedir.

(Tanıtım Bülteninden)​

Colinmccay

Yönetici
27 Haz 2009
7,008
10,847
Red Kit Sayı: 48 Apaçi Kanyonu

REDKIT048.jpg

Vahşi Batı' nın diğer bölgelerinde Kızılderililerle barış içinde yaşanırken Apaçi Kanyonu'nda huzursuzluk sürmektedir. Olay yeri inceleme ekibi Red Kit ile Düldül, sorunun inatçı bir albayla inatçı bir kabile reisinden kaynaklandığını tespit ederler. Ancak çözüm bulmak hiç de kolay değildir. Savaşa son vererek huzuru sağlamak üzere keskin zekasıyla silah kullanma becerisini devreye sokan yalnız kovboyu müthiş sürprizler beklemektedir.

(Tanıtım Bülteninden)​

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...