Tetikçi 5 - Kaçış

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,575
İzmir
0000000720164-1.jpg

...Süresi belli olmayan iş anlaşmalarıyla dört duvar arasına girenlere, memurlara, bir "yeri" olan "istikrarlı" insanlara uygun bir dünya bu...

Jacamon'un çizimleri, Matz'ın senaryosu ile son yılların en iyi çizgi romanlarından "Tetikçi" serisi 5. cilt ile sonlanıyor. Küba, Arjantin, Şili... Kolombiyalı dostu Mariano'nun ölümünün ardından Tetikçi, kafasını dinleyip kendisini unutturabileceği, sonsuza dek ortadan kaybolabileceği Güney Amerika'da vakit geçirmeye karar veriyor. Meşruiyet oyununa devam edip ortağı Haywood'la Kübalı petrol şirketi PFI'ye mi yatırım yapmalı? Oğlu ve hayat arkadaşıyla birlikte ormanın derinliklerinde kendisini unutturmaya mı çalışmalı? Hayatında köklü bir değişiklik yapmasına fırsat olmadan Şili'nin başkentinde vahşi geçmişiyle yüzleşmek zorunda kalan Tetikçi'nin seçim yapma zamanı yaklaşıyor...
(Tanıtım Bülteninden)

Sayfa Sayısı: 56
Baskı Yılı: 2016
Dili: Türkçe
Yayınevi: Yapı Kredi Yayınları
ISBN: 9789750838460
Ciltli
Fiyatı: 18.00 TL

kandraks53

Onursal Üye
29 Ağu 2010
2,778
7,980
Açıklamana göre güzel bir eser olmalı..Lakin,ben güzele güzel demem,güzel benim olmayınca..Devamı okuduktan sonra..Şimdilik uyarın için teşekkürler..

Tarantula

Onursal Üye
9 Ağu 2010
663
2,941
İlk 12 sayı (ki bu bizde ilk 4 cilde denk düşüyor), gayet güzel devam ederken, konu çok daha dallanıp budaklanabilecekken, heyecan artabilecekken, niyeyse konu hızlıca bağlanmış ve biraz da belirsizliğe bırakılarak bitirilmiş. Sonuca bağlamak için de bolca hayattan çıkarılacak ders modunda sözlerle bezenmiş. Biraz hayal kırıklığı yarattı bende bu son sayısıyla.

ed86

Süper Üye
3 Kas 2018
824
1,609
İlk 3 cilt yapıkredi kendi sitesinde bile bulunmuyor. Acaba paylaşım yapılabilir mi? Filmi yapılacakmış.