Tex Willer Filmi (1985) İtalyanca

barkın

Yeni Üye
31 Ocak 2012
22
61
Selamlar Çizgi Diyarı ailesi.. Spagetti Western hastası biri olarak izleyecek İtalyan yapımı film ararken Tex'in türkçe dublajlı bu filmine rastladım.Görüntü seyredilecek kalitede,ses ise idare eder düzeydedir.Şerif Engin üstadımızın da yardımıyla ailemizle paylaşmak istedim.İlk konu açışımdır hatam varsa affola..İyi seyirler

Bonelli tarafından yaratılan ünlü çizgiroman karakteri Tex Willer’in beyazperde uyarlaması olan film, Tex Willer’in Kızılderililere zulüm yapan Lord Abyss’e karşı mücadelesini konu alıyor ve mitoloji, büyü gibi olguları işlemesi ile ilginç bir spagetti western…

360p Türkçe dublajlı hali.

Murtaza ağabeyimizin özel yüklemesi:

Moderatör tarafında düzenlendi:

Dindar Diker

Çeviri & Balonlama
11 Nis 2009
2,444
8,365
İzmir
İtalyan spagetti western filmlerinin ünlü oyuncusu Guillano Gemma'nın baş rolü oynadığı bu filmi çok önceler torrentten indirip arşive eklemiştim. Yine de çok teşekkürler, emeğine sağlık. Yanılmıyorsam forumda bu konu daha önce de paylaşılmıştı.

ertekin

Süper Üye
22 Ağu 2009
1,913
4,843
Navajo Köyü
Büyük bir zevkle indireceğim,
çok teşekkürler. Film sektöründe en büyük eksiklik çizgi roman kahramanlarına fazla önem verilmemesi, zaten film İtalyan filmi,
diğer devletler bu konuda sınıfta kaldılar.

akim

Kıdemli Üye
29 May 2011
199
418
Yıllar önce tv de bir kez yayınlanmış ama bazı nedenlerden izleme imkanım olmamıştı :( Günlerce nette Türkçe versiyonunu aradım ama bir türlü bulamadım, ve bir gün Türkçesini bulma umuduyla orjinal haliylede izlemiyorum, umarım birileri çevirip paylaşım yapar

Cellatbey

Aktif Üye
7 May 2010
336
235
Burda Türkçe olanıda var T harfinde ararsan bulursun. Görüntünün bazı yerlerinde en alt kısmında biraz karışma var.Sesde de oldukça fazla kayma var fakat idare eder. seyredebilirsin. Her ikisinide koyan arkadaşlara yürekten teşekkürler.

Saygılar.

Son düzenleme:

akim

Kıdemli Üye
29 May 2011
199
418
Burda Türkçe olanıda var T harfinde ararsan bulursun. Görüntünün bazı yerlerinde en alt kısmında biraz karışma var.Sesde de oldukça fazla kayma var fakat idare eder. seyredebilirsin. Her ikisinide koyan arkadaşlara yürekten teşekkürler.

Saygılar.

Burda derken, Çizgidiyarındamı yoksa başka bir yerdemi, bulamadım :)

akim

Kıdemli Üye
29 May 2011
199
418
Çok teşekkürler, uzun süredir arıyordum, ve burda bulabildim sonunda. Diyar bence Çizgidiyarını aştı artık, yardım, destek, yüzyüze tanımasalarda insanların hiç üşenmeden isteklerini yerine getirdiği bir yer haline geldi. Bütün diyar sakinleri iyi ki varsınız, neyse çok uzattım, gidip Teks izleyecem :)

umut22

Aktif Üye
8 Tem 2010
397
981
TEX' i izlediniz mi? (Türkçe dublaj)

Bonelli tarafından yaratılan ünlü çizgiroman karakteri Tex Willerin beyazperde uyarlaması olan film, Tex Willerin Kızılderililere zulüm yapan Lord Abyssae karşı mücadelesini konu alıyor.

Yapım Yılı: 1985
Gösterim Tarih: 6 Eylül 1985
Senaryo: Giorgio Bonelli, Giovanni L. Bonelli, Gianfranco Clerici, Marcello Coscia
Ülke: İtalya
Filmin Süresi: 104 Dakika
Oyuncular: Giuliano Gemma, William Berger, Carlo Mucari, Isabel Russinova, Peter Berling, Flavio Bucci, Aldo Sambrell, José Luis de Vilallonga, Riccardo Petrazzi, Pietro Torrisi, Hugo Blanco, Giovanni L. Bonelli, Charly Bravo, Frank Braña, Ricardo Palacios

vefalı

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 May 2009
3,906
71,895
Teşekkürer Umut. Filmin başındaki anlatımcı Kızılderili rolündeki büyük senarist ve Tex'in yaratıcısı Gianluigi Bonelli'dir.

murtaza5

Yönetici
15 Tem 2009
11,988
315,091
TEX-FİLM-1985-Türkçe

Bonelli tarafından yaratılan ünlü çizgiroman karakteri Tex Willer’in beyazperde uyarlaması olan film, Tex Willer’in Kızılderililere zulüm yapan Lord Abyss’e karşı mücadelesini konu alıyor ve mitoloji, büyü gibi olguları işlemesi ile ilginç bir spagetti western…

Çizgi diyarı için özel upload etdim

izle-indir

KEYİFLİ SEYİRLER​

steinbeck

Süper Üye
23 Şub 2012
1,395
2,939
Tesekkür ederim aziz murtaza kardesim. Yıllar önce izlemistim bu filmi. Pek Tex havası yok, ama western olarak izlenebilir.

kandraks53

Onursal Üye
29 Ağu 2010
2,778
7,980
Bence de seslendirme çok kötü..
İyi niyetinize ve emeklerinize yazık olmuş..
Antalya'ya selamlar..Emekleriniz için teşekkürler..

steinbeck

Süper Üye
23 Şub 2012
1,395
2,939
Tex'i sinemada en iyi canlandırabilecek oyuncu kim olabilir diye düşündüm. Aklıma Kirk Douglas'tan başkası gelmedi. Keşke gencliğinde çevirseymiş!

Shoryuken

Yönetici
9 Nis 2013
4,043
20,204
Kamlançu
Aynı film 4 farklı konu ile paylaşılmıştı, bütün hepsini tek başlık altında birleştirdim.
İndirme linki olan son konunun linkini ve resimleri ilk mesaja taşıdım.
İş yerinde video izleme vs engelli olduğu için online izleme linkleri çalışıyor mu, bilmiyorum...
Keyifli seyirler...

Not: Konu birleştirme esnasında ilk sıraya en eski açılan konu gelir, yanlış anlaşılma olmasın.