Two Mules for Sister Sara / Saraya İki Katır (1970) Türkçe * Clint Eastwood filmidir

serifengin

Onursal Üye
23 Eki 2009
2,616
6,032
İstanbul-İzmir
Film adı: Two Mules for Sister Sara

Kategori: Türkçe Dublaj Western

Dili: Türkçe

IMDB Puanı: 6.9/10 9,326 votes »

Ülke:

Yapım yılı: November 1971 (Turkey)

Yönetmen: Don Siegel
untitled2.png

Oyuncular Shirley MacLaine … Sara Clint Eastwood … Hogan Manuel Fábregas … Col. Beltran (as Manolo Fabregas) Alberto Morin … Gen. LeClaire Armando Silvestre … 1st American
Konu Meksika’da Sara adındaki bir rahibe Hogan tarafından üç kovboyun elinden kurtarılıyor. Sara Fransızlar tarafından takip edilmekte ama bunu Hogan’a söylemiyor. Oysa Hogan’ın da fransızlarla ilgili bir işi var. Böylece Fransız kalesine doğru yola koyulan ikili, Sara ile Hogan, arasında da bir yakınlaşma başlıyor. Ama Sara’nın çok önemli bir sırrı vardır…

Bu güzel westernde sevgili Bakunin için olsun diyelim:)
İyi seyirler..

Not: Alıntıdır.

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,047
75,610
hiçbiryerde :)
bak daha yeni görüyorum
mesaj yazan arkadaşlarım sayesinde...
bizde bir söz vardır:
"benim yöneticim olsun üç kuruşu fazla olsun"..
öyle değil tabii!
teşekkürler dostum...

gurselileri

Guest
18 Tem 2010
2,226
2,298
LÜLEBURGAZ
daha önce TV' de izlediğim bir film... tam bir Clint Eastwood klasiği... kaliteli bir western... izlemiştim ama arşivimde yoktu... hemen indirip arşivime atıyorum ve sevgili kardeşim şerif engine teşekkürlerimi iletiyorum...

ebuselam

Aktif Üye
18 Kas 2015
229
2,132
Film adı: Two Mules for Sister Sara

Kategori: Türkçe Dublaj Western

Dili: Türkçe

IMDB Puanı: 6.9/10 9,326 votes »

Ülke:

Yapım yılı: November 1971 (Turkey)
Two Mules for Sister Sara (1970).1080p.BrRip.TR.ENG.
Yönetmen: Don Siegel
untitled2.png

Oyuncular Shirley MacLaine … Sara Clint Eastwood … Hogan Manuel Fábregas … Col. Beltran (as Manolo Fabregas) Alberto Morin … Gen. LeClaire Armando Silvestre … 1st American
Konu Meksika’da Sara adındaki bir rahibe Hogan tarafından üç kovboyun elinden kurtarılıyor. Sara Fransızlar tarafından takip edilmekte ama bunu Hogan’a söylemiyor. Oysa Hogan’ın da fransızlarla ilgili bir işi var. Böylece Fransız kalesine doğru yola koyulan ikili, Sara ile Hogan, arasında da bir yakınlaşma başlıyor. Ama Sara’nın çok önemli bir sırrı vardır…

Bu güzel westernde sevgili Bakunin için olsun diyelim:)
İyi seyirler..

Not: Alıntıdır.

Two Mules for Sister Sara (1970).1080p.BrRip.TR.ENG.
EmdkMn.jpg

oXWol2.jpg

video linki

türkçe ses dosyası

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,405
Çok teşekkür ederim değerli dostlar.
Emeği geçen bütün dostlara selamlarımla.