Dead or Alive - The Tracker (Ölü yada Diri) Kris Kristofferson 1988 - Türkçe Dublaj

serifengin

Onursal Üye
23 Eki 2009
2,616
6,032
İstanbul-İzmir
Dead or Alive – The Tracker – Ölü yada Diri – Kris Kristofferson 1988 – Türkçe Dublaj

Film adı: Dead or Alive

Kategori: Türkçe Dublaj Western

Dili: Türkçe

IMDB Puanı: Ratings: 6.0/10 from 182 users

Ülke:

Yapım yılı: 1988

Yönetmen: John Guillermin

Oyuncular: Kris Kristofferson, Mark Moses, Scott Wilson

numriser5ng.jpg

Gençken birçok Apaçi Operasyonunda görev almış iz sürücü olan Noble Adams(Kris Kristofferson)emekli olmuş,kendi kurduğu çiftliğinde inzivaya çekilmiştir.Oğlu avukatlık öğrenimini bitirip,babasının çiftliğine gelir.Fakat Noble’ın Şerif arkadaşının gelip,bir grup kanun kaçağının Yuma Cezaevi’nden kaçtığını haber vermesi ve iz sürücüyü ihtiyacı olduğunu söylemesi üzerine herşey değişir. Kızıl Jack Stillwell ve kötü adamlar heryeri yağmalayıp,iki kızıda kaçırarak Utah’a doğru yola çıkarlar. Noble adams,her daim şöminenin üzerinde duran keskin nişancı tüfeğini çıkarır ve kovalamaca başlar.Hukuk öğrenimini bitiren oğlu,herşeyi hiçe sayıp adam öldürebilecek midir?

Bu unutulmaz western film ekle diye diye başımın etini yiyen sevgili Ertuğrul abimize gelsin :)
İyi seyirler..

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,097
Muhteşem western filmlerimiz dökülmeye başladı...
Teşekkür ederim değerli dostum,kardeşim,sağol.

pandora1972

Süper Üye
1 Ağu 2012
2,229
4,833
Abi biraz da şöyle vurdulu kırdılı dövüş filmi var mı? Seyretmesi çok eğlenceli oluyor. Hani şöyle bir tekme atıyor, adam iki üç metre öteye uçuyor.Ben bir kere kafa tamayı denedim insanın epey bir canı yanıyor, bu adamlara saygı duyuyorum yani :).

Leon

Kıdemli Üye
4 Nis 2012
50
121
Başlığı görünce aklıma Bon Jovi - Dead or Alive geldi :D
Kanun Namına(Miami Vice) dizisinde çalıyordu bu 3.sezon'da..
El Viejo isimli eski bir Texas Ranger Miami'de uyuşturucu satıcılarına savaş açmıştı hatta birini öyle bir hale getirdi ki herif kaçtıktan sonra şekeri düşüp fenalaşınca ki adam 80 - 85 90 yaşında felan :D Crockett&Tubbs gelip dil altı ilacını verdi..
Tam da Texas işi yani ;)
Almancası

Resimli klip

Son düzenleme:

Santa Fe

Çeviri & Balonlama
13 Mar 2011
137
95
İstanbul
Bugün de Western günüm olsun. Bu film, Clint Eastwood Sara'ya iki katırın ardından iyi gider. sağolasın.

papillon7

Yeni Üye
7 Ocak 2010
97
291
Kaliteli bir western tavsiye ederim. Hikaye tanıdık da olsa sıkılmadan izledim. Efsanevi Kit Carson'ın da (gerçek hayattaki) bi yerde adı geçiyor. Teşekkürler.