Komandolar Geliyor - Tobruk (1967)

bayzaza

Yeni Üye
6 Ocak 2020
10
72
Moderatör tarafında düzenlendi:

Mustafa3

Kıdemli Üye
6 Mar 2020
88
87
Ellerine ve emeklerine sağlık, çok teşekkürler.

kicker

Süper Üye
14 Nis 2010
637
1,445
Paylaşımınız için çok teşekkür eder, sağlık dolu günler dilerim.

bayzaza

Yeni Üye
6 Ocak 2020
10
72
Mkv guile merge ile...ripi indir sesi de indir at içine, ikisini de çoklatmayı başlat. Bu kadar.

emekli

Aktif Üye
17 Eki 2015
267
566
Değerli üstadım daha önce sizden rica ettiğim bu güzel filmi bizlere armağan ettiğin için çok teşekkür ederim. Benim gibi yaşı 70'e gelmiş bir çok üyemizin bu filmi beğeneceğinden eminim.

bayzaza

Yeni Üye
6 Ocak 2020
10
72
Değerli üstadım daha önce sizden rica ettiğim bu güzel filmi bizlere armağan ettiğin için çok teşekkür ederim. Benim gibi yaşı 70'e gelmiş bir çok üyemizin bu filmi beğeneceğinden eminim.

Rica ederim değerli abim benim, iyi seyirler.

Alazar

Kıdemli Üye
19 Mar 2019
53
43
Teşekkürler, eline sağlık.

emekli

Aktif Üye
17 Eki 2015
267
566
değerli üstadım bayzaza. sizin nostalji film sitesinde birçok filme türkçe ses dosyası yüklediğinizi biliyorum. ben bu siteye eskiden erişme yetkisi almıştım fakat sitenin bir zamanlar çökmesi nedeniyle erişim hakkımı kaybettim. sizden ricam türkçe ses dosyalarınızda bulunan bizim sitede yayınlanmamış filmlerin sadece ses dosyalarını ulozto.net sitesinde yayınlayabilirseniz sevinirim. iskoçyalı seri filmin 5.filmine ait 1080p rarbg kalitesine uygun ses dosyasını bulamadım. görevimiz öldürmek film serisine ait 5 ve 6. filmine ve amerikan ninja 4 ve 5. filmine ait (benim bulduğum ses dosyaları 1080p rarbg filmlerine uymuyor) ait ses dosyaları varsa bu sitemizde yayınlayabilirseniz benim gibi seri film seven arkadaşlarımızda bu güzel filmleri seyretme zevkine varırlar. teşekkürler.