Firavunun Gözdesi - The Egyptian (1954) Türkçe Dublaj

Bir avuc lira

Kıdemli Üye
17 Eyl 2021
66
616
2btu52p.jpg

Firavunun Gözdesi - The Egyptian (1954) 1080P - Türkçe Dublaj

Eski Mısır'da, fakir bir yetim güler yüzlü bir doktor olur ve sonunda Firavun'un saray entrikalarına tanık olduğu ve tehlikeli kraliyet sırlarını öğrendiği mahkemesine atanır.

Moderatör tarafında düzenlendi:

AEROMAN78

Yeni Üye
25 Tem 2022
1
1
Verilen linkten filmi izleyebilen var mı arkadaşlar? 2 dakikalık tanıtım o kadar. Sonra filmi indirmek için bilmem ne sitesine üyelik vs..

Bir avuc lira

Kıdemli Üye
17 Eyl 2021
66
616
Verilen linkten filmi izleyebilen var mı arkadaşlar? 2 dakikalık tanıtım o kadar. Sonra filmi indirmek için bilmem ne sitesine üyelik vs..

İndirmek için üyelik gerekmez; izleme değil indirme sitesi o.. "JDownloader" ile indirebilirsiniz. İndirmek için siteye gitmeniz gerekmez, linke sağ tıklayıp kopyalayın Jdownloader'a eklenecektir.

CAN_AVAR

Kıdemli Üye
27 Ocak 2013
177
251
Bilgisayarınız varsa tarayıcı satırını kopyalayın JDownloader uygulaması yüklüyse 300k hızda direk indirmeye başlar.

zstm

Yeni Üye
5 Nis 2010
45
204

Yukarıda verilen URL adresini kopyala yapıştır yapın. Git deyin. Karşınıza çıkan sayfada Player görüntüsünün sağ üst köşesinde "alternatif" seçeneğinde 3 seçenek var. vidmoly-ok.ru-mailru
ok.ru da 1440p-1080p seçenekleri var. mailru da 1080p seçeneği var. vidmoly de ise HD ve SD seçenekleri var. hangisinin görüntüsü sizin için iyi ise oradan seyredebilirsiniz. "JDownloader" ile indirmek artık tarih oldu. Umarım yardımcı olmuştur. Daha farklı yöntemler de var ama en kolayı bu.