6 Milyon Dolarlık Adam - The Six Million Dollar Man | 1973

ramo78

Süper Üye
11 Eki 2017
535
1,298
6 Milyon Dolarlık Adam - The Six Million Dollar Man | 1973 | DVDRip XviD

Bende Türkçe olarak film versiyonu var arkadaşlar.

Şayet istek olursa upload ederim.

Sayın ramo78, bu teklifinize hiç bir nostaljik dizi severin hayır diyeceğini sanmıyorum. Sonuçta filmi de olsa, konusu aynı.. Emin olun siz paylaştığınızda çok kişi indirecektir bunu. Bizim sitenin şöyle bir problemi var; çoğu üye buradan istifade etse de bırakın yorum yapmayı, bir "Beğen" tuşuna bile basmaya tenezzül etmiyor. :) Ama canları sağ olsun.. Sonuçta bizim buradaki tüm paylaşımlar bir karşılık beklenmeden yapıldığından bunları da şart koşmuyoruz. :) Ben şahsım adına upload etmenizi rica ediyor ve peşinen teşekkürlerimi sunuyorum...
6 Milyon Dolarlık Adam - The Six Million Dollar Man | 1973 | DVDRip XviD

Önemli bir test pilotu olan ve Nasa'nın tüm ileri uçuş cihazlarını test eden Albay Steve Austin, bir test sonrası işler ters gittiği için kaza yapar.
Bir çok uzvunu kaybedip ölüme yaklaşan albay yeniden hayata döndürülür. Vücudunun büyük bölümü mekaniktir. O artik "Biyonik Adam Steve Austin"dir.
Baltimora üstada ithaf edilmiştir, iyi eğlenceler. Biletlerinizi ön koltuktan almaya gayret gösteriniz.

Buradan, indiriniz. Keyifli izlemeler, umarım beğenirsiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,593
34,938
İstanbul
Bu özel paylaşım için çok teşekkür ederim Sevgili ramo78. Salt film paylaşımlarından ziyade bu tarz nadir bulunan dizilerin film versiyonlarını paylaşmak daha anlamlı zira bu konuda yönetimin ciddi rahatsızlığı var ki, ben de bu grup içindeyim. Film paylaşılsa bile kesinlikle net ortamında bulamayacağımız filmlerin paylaşılması daha anlamlı olur. Bu vesile ile foruma nadir film ve dizi bölümleriyle katkıda bulunan herkese çok teşekkür ederim. Lütfen uyarımı, hepimizin iyiliği için dikkate alınız zira şu sıralar film ve dizi paylaşımlarının tamamen yasaklanması gündemdedir. Saygılarımla..

ramo78

Süper Üye
11 Eki 2017
535
1,298
Bu özel paylaşım için çok teşekkür ederim Sevgili ramo78. Salt film paylaşımlarından ziyade bu tarz nadir bulunan dizilerin film versiyonlarını paylaşmak daha anlamlı zira bu konuda yönetimin ciddi rahatsızlığı var ki, ben de bu grup içindeyim. Film paylaşılsa bile kesinlikle net ortamında bulamayacağımız filmlerin paylaşılması daha anlamlı olur. Bu vesile ile foruma nadir film ve dizi bölümleriyle katkıda bulunan herkese çok teşekkür ederim. Lütfen uyarımı, hepimizin iyiliği için dikkate alınız zira şu sıralar film ve dizi paylaşımlarının tamamen yasaklanması gündemdedir. Saygılarımla..
Size ithafen paylaşmıştım isterseniz yani yasaksa kaldırayım linki
Yönetim durumundan zorda kalmayınız. Artık upload etmem yasaksa.
Asıl burada en iyisi yatıp eğleneceksin, indir indir keyfine bakacaksın, ne teşekkür ne de beğeni yapmayan diğerleri gibi olacaksın aslında. Onların ne morali bozuluyor ne de keyifleri, ne de emek harcıyorlar. Paylaşanlara ve yorum teşekkür yazanları zaten biz seviyoruz da. Sevmeyenler de çok... 3 tane beğeni almak için uğraşmadım, katkım olsun diye upload ettim. Neyse...

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,593
34,938
İstanbul

Size ithafen paylaşmıştım isterseniz yani yasaksa kaldırayım linki
Yönetim durumundan zorda kalmayınız.
Paylaşım için çok teşekkür ederim. Maalesef film ve dizi paylaşımlarında seçici olmadan her şey paylaşıldığından bu paylaşımların tamamen kaldırılması gündeme geldi. Bir de yorum yapan arkadaşların kullandıkları dil, üslup ve de tavırlar.. Ben bu konuda seçici olunması ve az ama kaliteli paylaşım yapılarak yolumuza devam edilebileceği ya da sadece dizi paylaşımlarının retro kısmındaki açılan ilgili konu başlıklarının altından devam edilebileceği konusunda görüşümü belirttim. Sizlerden ricam sadece nette bulunmayan ya da bulunması çok zor olan bugün yaptığınız bu paylaşım ve benzerlerinin paylaşımında bulunmanızdır. Yani bu paylaşımınızdan kimsenin rahatsızlık duyabileceğini sanmıyorum.. Sevgi ve saygılarımla..

ramo78

Süper Üye
11 Eki 2017
535
1,298
Bir de yorum yapan arkadaşların kullandıkları dil, üslup ve de tavırlar..
Üstadım burada bir iki örnek verirseniz daha düzgün yazarız. Herkes buradan görsün. Hatalarımız şive hatası ve cümle bozuklukları ve noktalama işaretleri ekşikliği olabilir ama hepsi anlaşılır biçimde ve espirilidir. Hiç bir üyeninin tavırlı yorumuna rastlamadım. Örnek verirseniz aydınlanmış olacağız.
Saygılarımı ve selamlarımı sunarım.

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,593
34,938
İstanbul
Üstadım burada bir iki örnek verirseniz daha düzgün yazarız. Herkes buradan görsün. Hatalarımız şive hatası ve cümle bozuklukları ve noktalama işaretleri ekşikliği olabilir ama hepsi anlaşılır biçimde ve espirilidir. Hiç bir üyeninin tavırlı yorumuna rastlamadım. Örnek verirseniz aydınlanmış olacağız.
Saygılarımı ve selamlarımı sunarım.
Bu sözüm size değildi. Bugün başka bir yönetici arkadaşımız bir çok üyenin uygunsuz üslup, tavır ve imla hatalarını düzeltirken farkına vardım, ve de haklı olarak serzenişte bulundum. Bu arkadaşların argoya kaçan ya da aşırı senli benli yazdıklarını şimdi yazmamın doğru olduğunu düşünmüyorum ama bundan böyle bunlara müdahale ederken altına neden düzeltme ihtiyacı hissettiğimi yazacağım. Böylece arkadaşlarımıza da yardımcı olmuş oluruz diye düşünüyorum.

Bu arada filmi büyük keyifle izledim. Konusundan ziyade 70'leri solumak çok keyif verdi. Bu özel paylaşımınız için tekrardan çok teşekkür ederim Sevgili Ramo78.Dostça kalın.

Son düzenleme:

sali38tr

Onursal Üye
14 Nis 2009
586
2,831
Elinize emeğinize sağlık. Eski dizilerin dublajlı bölümlerini bulmak çok zor, o yıllarda tek olan kanal arşivinde vardır, ancak nedense yayınlanmıyor. Zamanında sevdiğim dizilerdendi. Çok çok teşekkürler.

agartan

Onursal Üye
28 Haz 2019
1,225
11,298
Dostum, benim için gerçekten sürpriz olan bir paylaşım yapmışsın.
Bu film, 6 Milyon Dolarlık Adam dizisinin pilot bölümü. Orijinal dilde bile altyazısını bulmak çok zor iken, bir de Türkçe dublaj sürümünü paylaşmışsın. :)

Bir iki kısa bilgi vereyim;
Martin Balsam ile Darren McGavin dizide rol almıyorlar.

Farrah Fawcett, sonradan diziye girdi ve dizi çekimleri sırasında Lee ile evlenip ismine "Majors" ekledi.

Filmin başındaki kaza görüntüleri, gerçek kazadır. Kaza yapan prototip araç sonradan geliştirilerek "uzay mekiği" yapılmış. (M2-F2 deneysel araç)

Bu pilot bölüm ile dizinin müzikleri farklıdır.

1970 yapımı Colossus: The Forbin Project filminden sahne kullanılmış.

Film için çok teşekkürler, ramo78.

Son düzenleme:

Üsküdar

Süper Üye
28 Ara 2016
2,516
3,740
Elinize emeğinize sağlık. Eski dizilerin dublajlı bölümlerini bulmak çok zor, o yıllarda tek olan kanal arşivinde vardır, ancak nedense yayınlanmıyor. Zamanında sevdiğim dizilerdendi. Çok çok teşekkürler.

TRT'nin geçmişe ait diziler, filmler ve programlarla ilgili büyük arşivi olmasına rağmen çok az kısmını internette paylaşıyor. Bu duruma ben de anlam veremiyorum öte yandan her ay faturalardan vergi kesilmesine rağmen geçtiğimiz Dünya Kupası'nı şifreli yayınlaması da muhteşemdi!!!!!

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,471
27,020
Büyük bir keyif duyarak izleyeceğim,inmesini bekliyorum.
Emeğiniz için teşekkür ediyorum.