Silahşörün Türküsü / The Ballad Of A Gunfighter (1964) VODRiP TR-ENG

SiyahTurk

Aktif Üye
23 Ara 2017
141
474
Zonguldak
Film Bilgisi :

o191128_c1ff0.jpg

o191128_b0415.jpg

o191128_24106.jpg

o160229_101b1.jpg

Başlıktaki Vodrip Video On Demand Rip anlamına gelmektedir...

Önemli Not : Bu linkte adı geçen site 2 yıl önce kapanmıştır. O zamanlar orada yönetici idim. Onun dışında siteyle bir bağım yoktur, siteyi açan ben değilim. Video çeviri, ses düzenleme, eşitleme ve avisynth filtreleri hakkında teknik bilgiye sahip olduğumdan kurucu arkadaştan davet aldım o da beni yönetici(admin) yaptı. Bunları site reklamı olarak anlaşılmasın diye yazıyorum. Ve Yine film 4 yıl önce tarafımdan sesi senkronlanıp ulozto'ya yüklenmiştir.

Son düzenleme:

Soleil

Süper Üye
19 Mar 2010
650
980
Video çeviri, ses düzenleme, eşitleme ve avisynth filtreleri hakkında teknik bilgiye sahip olduğumdan
Sayın SiyahTürk, senkronlamayı nasıl yapıyordunuz, hangi programı kulanıyordunuz, bununla ilgili ayrı bir konu açıp bizi bilgiendirebilir misiniz. Veya bununla ilgili eğitici bir site var mı acaba..

SiyahTurk

Aktif Üye
23 Ara 2017
141
474
Zonguldak

Sayın SiyahTürk, senkronlamayı nasıl yapıyordunuz, hangi programı kulanıyordunuz, bununla ilgili ayrı bir konu açıp bizi bilgiendirebilir misiniz. Veya bununla ilgili eğitici bir site var mı acaba..

Sony vegas 9 ile yapıyorum. Bu program eski olsa da iş görüyor. Program anlatımı hazırlamak çok zaman istiyor. Yıllar önce bazı arkadaşların isteği üzerine video çeviri ve Avisynth filtreleri hakkında anlatım hazırlamıştım. Şimdi ne o kadar vaktim ne şevkim ne de hazırlama isteğim var. Ses eşitleme (senkron) üzerine site var mı bilmiyorum.