'Yabancı Film' isteklerinizi buraya yazın lütfen!

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,577
34,702
İstanbul
Sevgili sinemaseverler,
arkadaşlarımızın hiç bir karşılık gözetmeden, binbir emek vererek yaptığı paylaşımların altına sık sık alakasız olarak başka filmlerle ilgili istekler yazılıyor. Bu durum ilgili konuları da ister-istemez sabote etmiş oluyor. Sizlerden ricam, aradığınız filmin ismini buraya yazmanızdır. Şayet alakasız konuların içinde isteklerde bulunan olursa,
mesajları silinecektir. Saygılarımla teşekkürler.

bestmovies.jpg

Son düzenleme:

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,619
38,280
izmir
Bir istek de benden olsun.

"Jerry Lewis Uzayda" "Jerry Lewis Feza Yolcusu" "Visit to a Small Planet"

1960 yapımı komedi-bilimkurgu filmi. Çocukluğumda TRT tek kanal iken izlemiştim. Çok isterim yeniden izlemeyi.

Son düzenleme:

yıldız1960

Kıdemli Üye
2 Ağu 2018
160
468

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,577
34,702
İstanbul
Final Exam (1981) altyazı.

Final Exam (1981) video
Alakanıza teşekkür ederim ama ben tek parça halinde film bakıyorum, yani yazı ekleme ile uğraşmak istemiyorum, zira altyazılı filmlerde senkron sorunu çıkıyor. Bir de benden şifre istiyorlar. Ben "ücretsiz" olarak bu filmleri indirmek istiyorum.

mustafa35

Yeni Üye
28 Şub 2019
36
26
Bernardo Bertoluci,nin Robert De Niro ve Gerard Depardeiu,nun muhteşem oyunlarıyla süslediği 1900 Novecento 1976 filminin Türkçe Dublaj veya Türkçe ses dosyası,nı bulabilirseniz çok sevinirim Teşekkürler

agartan

Onursal Üye
28 Haz 2019
1,225
11,296
Afedersiniz, Baltimora.
Mega'ya Star Trek ilk sezon 6. bölümü yükledim. "Mudd's Women"
link:

film 960/720 p MKV
642 MB, İngilizce, harici senkronize Türkçe altyazı
fakat Diyar'a nasıl konu açacağımı çözemedim bir türlü.
Sizden ricam, hem linki kontrol etmeniz,
hem de konu açarak duyurmanız,
çünkü bu şekilde toplam 80 dizi Star Trek var. (ilk 3 sezon)
6. bölümü seçtim, zamanında ilk indirdiğim bölümdü.

Arkadaşın verdiği iki adres de ücretsiz ve şifresizdir.
Altyazı sitesindeki altyazı, film ile senkronludur.

Garanti ediyorum.

Arzu ederseniz indirip Diyar'a yükleyebilirim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,577
34,702
İstanbul
Afedersiniz, Baltimora.
Mega'ya Star Trek ilk sezon 6. bölümü yükledim. "Mudd's Women"
link:

film 960/720 p MKV
642 MB, İngilizce, harici senkronize Türkçe altyazı
fakat Diyar'a nasıl konu açacağımı çözemedim bir türlü.
Sizden ricam, hem linki kontrol etmeniz,
hem de konu açarak duyurmanız,
çünkü bu şekilde toplam 80 dizi Star Trek var. (ilk 3 sezon)
6. bölümü seçtim, zamanında ilk indirdiğim bölümdü.

Arkadaşın verdiği iki adres de ücretsiz ve şifresizdir.
Altyazı sitesindeki altyazı, film ile senkronludur.

Garanti ediyorum.

Arzu ederseniz indirip Diyar'a yükleyebilirim.
Sevgili baalpteor, bahsettiğiniz Star Trek paylaşımlarınıızı aşağıdaki konuda yapabilirsiniz. [post=358719]Star Trek (Uzay Yolu) TV Dizisi[/post]

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,577
34,702
İstanbul
Değerli büyüğüm, ben bu filmi daha önceden on-line olarak Türkçe izlemiştim, lakin yıllar sonra tekrar izleyeyim dediğimde her yerden telif hakkı yüzünden kaldırıldığını gördüm. Paylaştığınız videoyu geçenlerde bulup İngilizce olarak tekrar izledim. Lakin ben, alt yazıları eklemeyle filan uğraşmak istemiyorum, genellikle ya senkron sorunu yaşıyorum, ya da eklemeyi beceremiyorum. Ama gene de teşekkür ederim. Şayet tek parça halinde bulursanız, aklınızda olsun, lütfen bizimle paylaşıverin zira 13. Cuma kadar olmasa da ona yakın kalitede bir teen slasher filmdir bu.. Her şey için teşekkürler..

ahmetkan

Yeni Üye
20 Ağu 2019
8
10
Bernardo Bertoluci,nin Robert De Niro ve Gerard Depardeiu,nun muhteşem oyunlarıyla süslediği 1900 Novecento 1976 filminin Türkçe Dublaj veya Türkçe ses dosyası,nı bulabilirseniz çok sevinirim Teşekkürler

Sitenin birinde Türkçe dublajlısı var, ama adamlar işi ticarete dökmüş, parayla satıyorlar.

ahmetkan

Yeni Üye
20 Ağu 2019
8
10
The Collector (1965).1080p.TR.ENG.
Link silinmiş. Linki tekrar yükleme ya da 'Türkçe ses dosyası' yüklenebilir mi?

murat uysal

Yeni Üye
23 Mar 2015
25
40
"The Great Race"; bunu yükler misiniz? Bu film Türkçe alt yazı olarak çıkıyor ama Türkçe dublajı da var, ben bulamadım maalesef. Her ikisi de olur.

BaY-Sonsuz

Yeni Üye
18 Ara 2019
2
4
18232.jpg

Türkçe ismiyle 'Para Konuşur' filmini Türkçe dublaj olarak bulabilir misiniz?
Altyazılı var fakat Türkçe Dublaj olarak maalesef bulamadım.​

emekli

Aktif Üye
17 Eki 2015
267
566
Değerli yönetici üstadım. İskoçyalı serisinin 3., 4., 5. filmleri -1080p rarbg torente uygun Türkçe ses dosyalarını bulabilirseniz çok memnun olurum. Teşekkürler.

Dobili09

Yeni Üye
7 Tem 2019
3
6
Öncelikle paylaşmış olduğunuz filmler için çok teşekkürler. Western filmleri ve silinen linkleri yeniden paylaşmak mümkün mü acaba?

power68

Yeni Üye
13 Şub 2010
7
5
Değerli yöneticilerimiz, çocukken izlediğim trende geçen 'Cassandra Geçidi' diye bir film hatırlıyorum. Bulamıyorum. Bulup paylaşabilirseniz mutlu olurum..

tolga_sarac

Yeni Üye
1 Nis 2016
35
75
MV5BMTIzMjgyMzgxOF5BMl5BanBnXkFtZTcwMDE5NTgyMQ@@._V1_.jpg

Panic (2000) isimli filmi türkçe dublaj veya altyazılı olarak izlemek istiyorum. Hiçbir yerde olmadığını gördüm, elinde olan arkadaşlar varsa ve paylaşırlarsa seviniriz. Teşekkürler...

Filmin İmdb Linki:

husmanX

Aktif Üye
16 May 2011
268
823
Çizgiliforum zamanında sitede eski Çin-Karate filmleri vardı.
Rapidshare eziyeti yüzünden çoğunu indiremedik. Birilerinin arşivinde mutlaka vardır. Keşke olsa da indirsek şu Wang-Yu 'ları, Yalnız Kurt 'ları...

hayriflix

Onursal Üye
3 Mar 2019
1,733
2,888
Çizgiliforum zamanında sitede eski Çin-Karate filmleri vardı.
Rapidshare eziyeti yüzünden çoğunu indiremedik. Birilerinin arşivinde mutlaka vardır. Keşke olsa da indirsek şu Wang-Yu 'ları, Yalnız Kurt 'ları...

Filmlerin isimlerini ve yıllarını listeleyip, yazarsanız arşivime (yaklaşık 1000 TB) bakarım. Tek Kollu Adam serisinin hepsi vardı diye hatırlıyorum. Ama ameliyatımdan sonra ilgilenebilirim.

melih_

Onursal Üye
24 Ara 2015
1,206
3,846
Osmaniye
Eskiden daha doğrusu TRT'de seyretmiş olduğum bir filmi arıyorum. Yarı western sayılır. İsmini hatırlamıyorum, belki forumdaki üstatlar bilir ya da hatırlar. Konusuna gelince; konu her zaman ki gibi Amerikada geçiyor, ileri bir tarihte zaman makinesi icat ediliyor, zaman makinasını icat eden bilim adamlarınından birisi -ki filmin kötü adamı- zaman makinesi ile eski batıya gidiyor, bu arada bilim adamlarının başındaki şahısın kızı da onu bulmak için o da zaman makinası ile yolculuk yapıyor ancak zamanımıza geliyor, filmin başrolünde oynayan kişi eski batı ile ilgili araştırmalar yapan birisi. Zamanda yolculuk yapan kız bu elamanın yanına geliyor ve durumu anlatıyor. Bu arada kötü adam geçmişte bazı olaylara karışıyor bu olaylar sonucunda esas oğlanın evinde bulunan bazı tarihi eşyalarda da değişiklik oluyor. Konu uzun burada daha fazla yazmayayım dedim belki bu kadar ipucuyla hatırlayan olur. Şimdiden teşekkür ederim.

Lobador

Çeviri & Balonlama
21 Tem 2015
1,263
9,896
Ben de 90'lı yıllarda izlediğim bir diziyi arıyorum. Aslında bölümlerini değil de ismini vermeniz bile yeterli çünkü çevremde hiç kimse bu diziyi hatırlamıyor, Google'da bulamadım. Acaba hayal gücüm mü beni kandırıyor, olmayan bir diziyi mi izlediğimi sanıyorum diye düşünmüyorum değil.. :)

Dizi Avustralya'da geçiyordu. İki kardeş (biri kız diğeri erkek) annelerini bir trafik kazasında kaybediyordu. Hatta net hatırlıyorum, annesi küçük bir çocuğu TIR'ın altında kalmaktan kurtarmak için atılıyor ve kendisi TIR'ın altında kalıyordu. Daha sonra bu kardeşler taşra bir kasabada bir akrabalarında mı ne kalıyordu. İlk başta yeni yeri hiç sevmiyorlar sonra alışıyorlardı falan.. :)

Tipik bir gençlik dizisiydi ama dediğim gibi çevremde bu diziyi hatırlayan hiç kimse yok. Acaba hafızam beni kandırıyor mı diye merak etmiyor değilim. :)

TheRealAlpino

Yeni Üye
14 May 2016
99
480
Ben de 90'lı yıllarda izlediğim bir diziyi arıyorum. Aslında bölümlerini değil de ismini vermeniz bile yeterli çünkü çevremde hiç kimse bu diziyi hatırlamıyor, Google'da bulamadım. Acaba hayal gücüm mü beni kandırıyor, olmayan bir diziyi mi izlediğimi sanıyorum diye düşünmüyorum değil.. :)

Dizi Avustralya'da geçiyordu. İki kardeş (biri kız diğeri erkek) annelerini bir trafik kazasında kaybediyordu. Hatta net hatırlıyorum, annesi küçük bir çocuğu TIR'ın altında kalmaktan kurtarmak için atılıyor ve kendisi TIR'ın altında kalıyordu. Daha sonra bu kardeşler taşra bir kasabada bir akrabalarında mı ne kalıyordu. İlk başta yeni yeri hiç sevmiyorlar sonra alışıyorlardı falan.. :)

Tipik bir gençlik dizisiydi ama dediğim gibi çevremde bu diziyi hatırlayan hiç kimse yok. Acaba hafızam beni kandırıyor mı diye merak etmiyor değilim. :)

Hafızanızın sizi kandırdığını sandığınız dizi bizde "Henderson Kardeşler" ismi altında TRT'nin 2. kanalında (TV 2) oynamıştı. Bu yüzden pek hatırlayanı olacağını sanmam bu dizinin. :)

Ben bu diziyi TV 2 sanki 80'ler sonu gibi göstermişti diye hatırlıyorum. 90'ların başında yayınlanmış olabilir mi acaba? Emin olamadım şimdi.

Dizide gencecik hali ile Kylie Minogue da yer almış.

Bu dizinin tema müziğini çok severdim.

Dizinin IMDB linki;

ve dizinin introsu;

tappers

Onursal Üye
24 Eyl 2013
637
2,217
Ben de çocukluğuma ait iki film yazmak isterim..
1. İguana Geceleri
2. Suzie Wong'un Dünyası
Türkçe dublaj çok güzel olur.. İngilizce versiyonları izledim..
Teşekkür ve saygılarımla..

melih_

Onursal Üye
24 Ara 2015
1,206
3,846
Osmaniye
Ben de çocukluğuma ait iki film yazmak isterim..
1. İguana Geceleri
2. Suzie Wong'un Dünyası
Türkçe dublaj çok güzel olur.. İngilizce versiyonları izledim..
Teşekkür ve saygılarımla..

İguana Geceleri harika bir film dostum. Oyuncular ise muhteşem. Çok uzun zaman önce seyretmiştim. Aklıma düşürdünüz. Ava Gardnar ve Sue Lyon güzel kadınlar. İnternette altyazısı var gibi. Bir bak istersen.

FoeYKjQ0d3u-1XkBjdM4fcRt9QVZRPdemLNPSTorJgjAtFvQh3j1nL-_cXukzvyOAn3EXg0NQWSzrYuPSIAINu7wOM0-Iy3MdKEzee4spqH1cz3Nu8H-IAkv0YU

İki güzel kadın...

Ava Gardner

5N9XzP.jpg

Sue Lyon

94877_v9_bb.jpg

Son düzenleme:

dünyalı

Kıdemli Üye
11 Haz 2009
115
293
Kadınlar Savaşı – Phoenix The Warrior (1988)
Elinde bu film olan var mı acaba?..

The Naked And The Dead 1958 bu filmi Olay TV'den kayıt etmiştim ancak hard diskim bozulunca maalesef silindi.

ebabil

Yeni Üye
3 Kas 2019
9
11
Yaman Silahşör (The Fastest Gun Alive) isimli 1956 yapımı Glenn Ford filmini Türkçe dublaj olarak paylaşabilirseniz sevinirim.
Bluray rip ya da DVD rip

emekli

Aktif Üye
17 Eki 2015
267
566
El Cid 1961 ve Lost Command 1966 filmlerinin uzun versiyon Türkçe ses dosyalarını yükleyebilirseniz sevinirim. Teşekkürler.