Cover Girl / Sana Tapıyorum (1944) 1080p TR-ENG.

ebuselam

Aktif Üye
18 Kas 2015
229
2,132
P1JvJQ.jpg

Ll5d5G.jpg

torrent

türkçe ses dosyası

misterno

Onursal Üye
7 Ara 2009
2,378
17,858
Rita Hayworth filmleri için çok teşekkürler üstad.
Türkçe altyazısı olmayan Tonight and Every Night (1945) ve You Were Never Lovelier (1942) varsa şayet çok makbule geçer.. Saygılar.

Moderatör tarafında düzenlendi:

ebuselam

Aktif Üye
18 Kas 2015
229
2,132
Rita Hayworth filmleri için çok teşekkürler üstat.
Türkçe altyazısı olmayan Tonight and Every Night (1945) ve You Were Never Lovelier (1942) varsa şayet çok makbule geçer.. Saygılar.

Tonight and Every Night (1945) ve You Were Never Lovelier (1942)
Şu an Türkçe dublaj yok, elime geçerse yüklerim.

melih_

Onursal Üye
24 Ara 2015
1,212
3,861
Osmaniye
Kapak kızı mı? Sana tapıyorum mu? :)))

Şu foto herşeyi anlatmıyor mu?

R8yQJf.jpg

NOT: İlgilenen arkadaşlar için yukarıdaki foto Rita'nın "You Were Never Lovelier" (Çok Güzelsin) isimli filmden.

Son düzenleme:

emekli

Aktif Üye
17 Eki 2015
267
569
Bu güzel filmi bizlere Türkçe dublaj izleme fırsatı sunduğunuz için çok teşekkür ederim üstadım. Forum Western ve Türk western film siteleri kapandığından maalesef 1970 öncesi nostalji filmleri izleyemiyoruz. Ülkemizde nostalji filmlerin Türkçe ses dosyalarını yayınlayan maalesef hiçbir site bulunmuyor. Sizler gibi değerli üstatlar sayesinde nostalji filmler izleyebiliyoruz. Zafer Yolları- Lost Command (War Drama 1966) Anthony Quinn, Alain Delon & George Segal uzun versiyon filminin Türkçe ses dosyasını bulamadım. Bir sitede var fakat üye kabul etmediklerinden ses dosyasını yükleyemedim. Bu güzel filmin 1080p kalitesini Rus sitesinde bulduğum için sizde ses dosyası varsa sitemize yükleyebilirseniz memnun olurum. Teşekkürler.

muhasebe10

Yeni Üye
18 Haz 2010
69
81
lost-command-zafer-yollari-1966-tr-eng-mkv

Bu güzel filmi bizlere Türkçe dublaj izleme fırsatı sunduğunuz için çok teşekkür ederim üstadım. Forum Western ve Türk western film siteleri kapandığından maalesef 1970 öncesi nostalji filmleri izleyemiyoruz. Ülkemizde nostalji filmlerin Türkçe ses dosyalarını yayınlayan maalesef hiçbir site bulunmuyor. Sizler gibi değerli üstatlar sayesinde nostalji filmler izleyebiliyoruz. Zafer Yolları- Lost Command (War Drama 1966) Anthony Quinn, Alain Delon & George Segal uzun versiyon filminin Türkçe ses dosyasını bulamadım. Bir sitede var fakat üye kabul etmediklerinden ses dosyasını yükleyemedim. Bu güzel filmin 1080p kalitesini Rus sitesinde bulduğum için sizde ses dosyası varsa sitemize yükleyebilirseniz memnun olurum. Teşekkürler.
emekli üstadım aradığınız flim bu galiba