Down to Earth / Aşağı Dünyaya (1947).1080p WEB-DL TR-ENG.

ebuselam

Aktif Üye
18 Kas 2015
229
2,132
DYWoyo.jpg

BaWoyM.jpg

misterno

Onursal Üye
7 Ara 2009
2,378
17,801
Teşekkürler sayın ebusalem.Hep vestern de çekilmiyor biraz böyle müzikal filmlere yönelin lütfen.

sinan.dinler

Aktif Üye
21 Şub 2016
359
1,003
Teşekkürler sayın ebusalem.Hep vestern de çekilmiyor biraz böyle müzikal filmlere yönelin lütfen.
Üstadımız Western film paylaşımlarıyla özdeşleşmişti. Biraz hayal kırıklığı oldu. Ama müzikal sevenlerimiz de varmış. Her şey için çok teşekkürler. Harika bir arşiv oluşturuyorum, torunlarım için.

emekli

Aktif Üye
17 Eki 2015
267
569
değerli üstadım sitemize kazandırdığınız birbirinden değerli nostalji filmler için çok teşekkür ederim. FORUM WESTERNDÜNYASI › NOSTALJİK FİLMLER › Tr Dublaj Tarihi ve Savaş Filmleri sitesindeki The World in His Arms (1952) filmine ait yüklemiş olduğunuz türkçe ses dosyasının başlangıcında ses var fakat iç bölümlerinde ses yok. mümkünse bir kontrol edip yeniden yükleme yapabilirseniz sevinirim. teşekkürler.

ebuselam

Aktif Üye
18 Kas 2015
229
2,132
değerli üstadım sitemize kazandırdığınız birbirinden değerli nostalji filmler için çok teşekkür ederim. FORUM WESTERNDÜNYASI › NOSTALJİK FİLMLER › Tr Dublaj Tarihi ve Savaş Filmleri sitesindeki The World in His Arms (1952) filmine ait yüklemiş olduğunuz türkçe ses dosyasının başlangıcında ses var fakat iç bölümlerinde ses yok. mümkünse bir kontrol edip yeniden yükleme yapabilirseniz sevinirim. teşekkürler.
ses dosyasına sağ tıklayın İnternet dowloand manager ile indir yapınız.
sesi indirdim ses sorunsuz.

emekli

Aktif Üye
17 Eki 2015
267
569
değerli üstadım ses dosyasını 5 defa indirdim fakat aynı sorunla karşılaştım. teşekkürler.