12 Angry Men (1957).1080p.TR.ENG

ebuselam

Aktif Üye
18 Kas 2015
229
2,132
image.php

image.php

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,621
38,333
izmir
3-5 yıl önce ikinci kez izlemiştim. Şimdi HD haliyle üçüncü kez izlemek muhteşem olacak. Emeği geçen dostlara çok teşekkürler.

Kayıtsız Eleman

Süper Üye
13 Tem 2015
564
2,497
Anadolu Yakası
Azizim, bu filmler çok kaliteli ama dosya boyutları bazen çok aşırı büyük olduğundan indirmesi külfetli oluyor. Gerek yükleme, gerek depolama, gerekse indirmek için müsadeniz olursa adresinden bir video programı önermek isterim. Sağ menüden istediğiniz boyutta yapabileceğiniz gibi, GMAIL seçeneğini seçerek dosyaları görüntü kalitesini bozmadan ufaltıyor. Kolay gelsin.

Periskop

Yeni Üye
1 Ara 2017
3
0
Kardeş filmler güzel eyvallah emekde var ama boyut yüksek hız düşük. Bir indirme saatler sürüyor. Yüklenecek başka server yokmu? Film yüklediğiniz server size ücret ödüyor para kaznıyorsun diyemi böyle saçma sapan bir servere film yüklüyorsunuz ilk defa karşılaştığım bir server. indirecek olanlarıda biraz düşünüün herkesin hızı yeterli değil zamanda önemli tabiki uptobox mega turbo varken neden böyle adı duyulmamış bir server demekki kazacınız var.

ebuselam

Aktif Üye
18 Kas 2015
229
2,132
Kardeş filmler güzel eyvallah emekde var ama boyut yüksek hız düşük. Bir indirme saatler sürüyor. Yüklenecek başka server yokmu? Film yüklediğiniz server size ücret ödüyor para kaznıyorsun diyemi böyle saçma sapan bir servere film yüklüyorsunuz ilk defa karşılaştığım bir server. indirecek olanlarıda biraz düşünüün herkesin hızı yeterli değil zamanda önemli tabiki uptobox mega turbo varken neden böyle adı duyulmamış bir server demekki kazacınız var.

Her hangi maddi kazancım yok 80 kbyt ile yükleniyor . 2.gb. bir filmi 9 saatte yüklüyorum
letty internet kesilince veya elektrik gidince kaldığı yerden devam ediyor.Ama indirme internet hızınızın en üst limitini kullanır.
“Ey iman edenler, zandan çok kaçının; çünkü zannın bir kısmı günahtır
ayetini hatırlatırım,
image.php

NASIL HIZLI İNİYOR VİDEOYU İZLEYİN.

Beymelikli18

Onursal Üye
26 Eyl 2014
18,873
52,430
Kendi Koltuğunda
Ebuselam sen devam et kardeşim
yüklediğin site paralı olsaydı zaten bizden preminyum şifresi isterdi.
Yükleme 8-10 saat sürer indirme 1 saat sürer sürmez.
Sen bizleri sevindirmeye devam et kardeşim.
Ellerine emeklerine sağlık.
Saygılar.

Periskop

Yeni Üye
1 Ara 2017
3
0
emeğe elbete saygımız var ama israrla lett amacınız nedir? ben yaklaşımda bulundum zan yapmadım hemen dine girmişsiniz ama sizin hakkınızda internette yazılar vardı yazılarda insanlara hakaret ve küfürleriniz saldırılarınız var dinimizi kullanmadan başkasını dinle eleştirmeden önce kendiniz için bi düşünün. sadece lett amacı sordum. çünkü uloz mega daha hızlı. paylasım yapıyosanız iyi-kotü öneriye elestriye acik olacaksınız.

ebuselam

Aktif Üye
18 Kas 2015
229
2,132
emeğe elbete saygımız var ama israrla lett amacınız nedir? ben yaklaşımda bulundum zan yapmadım hemen dine girmişsiniz ama sizin hakkınızda internette yazılar vardı yazılarda insanlara hakaret ve küfürleriniz saldırılarınız var dinimizi kullanmadan başkasını dinle eleştirmeden önce kendiniz için bi düşünün. sadece lett amacı sordum. çünkü uloz mega daha hızlı. paylasım yapıyosanız iyi-kotü öneriye elestriye acik olacaksınız.
Kardeşim açıklamayı okumadınız mı ?
Videoyu izleyin son surat nası iniyor anlatmışım .
neden böyle adı duyulmamış bir server demekki kazacınız var
demek zan değil mi?
Kazancım yok .

SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,393
İstanbul
Harika bir paylaşım, çok teşekkürler. Yıllar sonra tekrar izlemek için indirdim. İndirmede sorun yok. Saatlerce uploadu süren bir veriyi 20-25 dakikada indirebiliyorsam burada harcanan emeği gerçekten göz ardı etmek büyük bir saygısızlık olur. Bunun için ayrıca tekrar teşekkür ediyorum. Sevgili kayıtsız eleman "handbrake"i tavsiye etmiş. Çok da iyi yapmış. Çok faydalı bir yazılımdır. Fakat dosya boyutlarınla oynarken dikkatli olmak gerekiyor. Zira ne kadar da görüntü kalitesi bozulmuyor denilse de kaliteye özen gösteren kişiler için yaşanan bozulma fark ediliyor. Özellikle ses ile ilgili codec'İ MP3 olarak tutmaya çalış ve bitrate'i de 160'dan düşük olmasın. Yoksa ince seslerin yerini hışırtı alıyor. Video constant kalitesini de 25'den daha fazla düşürme derim. Yoksa büyük ekranlarda karelemeler çok fark ediliyor. Sen sana göre en uygun yerlere yüklemelerini devam et derim. Bizler üç-beş fazla tıklar gerekirse de biraz fazla bekler indiririz. Sevgiler....

ebuselam

Aktif Üye
18 Kas 2015
229
2,132
Harika bir paylaşım, çok teşekkürler. Yıllar sonra tekrar izlemek için indirdim. İndirmede sorun yok. Saatlerce uploadu süren bir veriyi 20-25 dakikada indirebiliyorsam burada harcanan emeği gerçekten göz ardı etmek büyük bir saygısızlık olur. Bunun için ayrıca tekrar teşekkür ediyorum. Sevgili kayıtsız eleman "handbrake"i tavsiye etmiş. Çok da iyi yapmış. Çok faydalı bir yazılımdır. Fakat dosya boyutlarınla oynarken dikkatli olmak gerekiyor. Zira ne kadar da görüntü kalitesi bozulmuyor denilse de kaliteye özen gösteren kişiler için yaşanan bozulma fark ediliyor. Özellikle ses ile ilgili codec'İ MP3 olarak tutmaya çalış ve bitrate'i de 160'dan düşük olmasın. Yoksa ince seslerin yerini hışırtı alıyor. Video constant kalitesini de 25'den daha fazla düşürme derim. Yoksa büyük ekranlarda karelemeler çok fark ediliyor. Sen sana göre en uygun yerlere yüklemelerini devam et derim. Bizler üç-beş fazla tıklar gerekirse de biraz fazla bekler indiririz. Sevgiler....

image.php

6.69 GiB DOSYAYI handbrake İLE 10 SAATTE BİÇİMLENDİRİR.
LETTY E YÜKLENEN DOSYALAR BİRİ HESABINIZI ELEGEÇİRMEDİĞİ SÜRECE SİLİNMİYOR.​

SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,393
İstanbul
Handbrake bilgisayar performansına göre sürer. Ben sadece "eğer" tavsiye'ye göre Handbrake'i kullanacaksanız ipuçları vermek istedim.

Periskop

Yeni Üye
1 Ara 2017
3
0
madem kazancın yok uloz mega yükle (sadece tavsiye) elestri ve tavsiyelere kapalı olmamak lazim anlasılan sadece teşekkür ve övgü bekleniyo.....

Soleil

Süper Üye
19 Mar 2010
650
980
Sayın EbuSelam, eleştirilere aldırmayın. Paşlaşımlarınızı yakından takip ediyorum. Eşsiz bir arşive sahipsiniz. Lütfen kaliteden taviz vermedn böyle devam edin.
İndirme programı olarak Internet Download Accelerator kullanıyorum, filmi indirirken 5 parçaya bölüyor ve bu sayede indirme hızını 1/5'e düşürüyor. Sizin letty'ye yüklediğniz filmleri genelde 1-2 saatte indiriyorum. Sağolun, iyi ki varsınız.

Soleil

Süper Üye
19 Mar 2010
650
980
Sayın EbuSelam, eleştirilere aldırmayın. Paşlaşımlarınızı yakından takip ediyorum. Eşsiz bir arşive sahipsiniz. Lütfen kaliteden taviz vermedn böyle devam edin.
İndirme programı olarak Internet Download Accelerator kullanıyorum, filmi indirirken 5 parçaya bölüyor ve bu sayede indirme hızını 1/5'e düşürüyor. Sizin letty'ye yüklediğniz filmleri genelde 1-2 saatte indiriyorum. Sağolun, iyi ki varsınız.

md35

Kıdemli Üye
28 Haz 2013
202
708
Mahkemelerin yargılamalarında ama özellikle ceza yargılamasında en önemli sorun önyargıdır. Önyargının bertaraf edilmesi için yargılamada masumiyet ilkesinin daima göz önünde tutulması gerekir. Önyargı ile hareket eden yargıçlar pek çok insanın hayatını karartmaktadır. Önyargı dünyanın önemli bir sorunu olmakla birlikte ülkemiz yargısında da karşımıza sorun olarak çıkmaktadır. Bazı yetersiz yargıçlar yaptığı ön yargılı yargılamalarla hukuk felaketlerine sebep olmaktadır.

Film, işte bu önyargının bir insan için nasıl faciaya sebep olabileceğini gözler önüne sermektedir. Film tek mekanda – hatta bir odanın içinde geçmektedir. Bu sebeple başta bu film seyredilmez diyorsunuz. Sonra nefesinizi tutmaya başlıyorsunuz. Filmin sonunda, vay be, iyi ki seyrettim diyorsunuz. Yıllar önce seyretmiştim. Tekrar seyredeceğim.

Paylaşım yapan bütün dostlarımız bu işi büyük fedakarlıklarla yapmaktadırlar. Teşekkür etmiyorsak bile kabalık yapma hakkımız yoktur. Mesajlarımızda nezaket esas olmalıdır. Kahir çoğunluk da bu şekilde hareket etmektedir. Zan konusunda ben de Kuran, Necm.28 ayetini hatırlatacağım; “Onların bu hususta bir bilgileri yoktur. Sadece zanna uyuyorlar. Zan ise şüphesiz hakikat bakımından bir şey ifade etmez.”

Paylaşımlarınızı memnuniyetle ve büyük bir ilgi ile takip etmekteyim değerli dost Ebuselam. Özverili ve değerli paylaşımlarınız için çok teşekkür ederim.

md35

Kıdemli Üye
28 Haz 2013
202
708
Mesajımda bir hususa daha değinecektim, unutmuşum. Bu husustan bahsetmek istiyorum.

Büyük dosyaları indirmekte sorun çekenler için Maxthon tarayıcısını tavsiye ederim. Dosya inerken kesintiye uğrasa ve siz bunu çok sonra hatta bir gün sonra fark etseniz bile Maxthon tarayıcısının indirme yöneticisi sayfasında indirme yaptığınız konunun bulunduğu satır sonundaki butona bastığınızda o indirme kaldığı yerden devam etmektedir.