His Girl Friday / Cuma Kızı (1940) Türkçe

murtaza5

Yönetici
15 Tem 2009
12,032
317,743

The Morning Post isimli çok satan bir gazetenin editörü olan Walter Burns, aynı gazetede çalıştığı eski karısı Hildy'nin sigortacı bir adamla nişanlandığını ve evlenmek üzere olduğunu öğrenir. Son derece başarılı bir çalışan olan Hildy, Walter'a, evlenip daha sakin bir hayat kurmak için işten ayrılacağını bildirir.

Bu durum Walter'ın en iyi çalışanını kaybetmesi anlamına gelmektedir ve Walter'ın hiç de böyle bir niyeti yoktur. Bu nedenle çalışmalara başlayan adam, Hildy'nin nişanlısını takibe alıp başına türlü dertler açmaya çalışacaktır.
The Front Page filminin yeniden çevrimi olan His Girl Friday, Amerikan Film Enstitüsü'nün 100 Yıl, 100 Gülüş kategorisinin 19. sırasında yer alır.

BU FİLİMİ BEGENDİYSENİZ ,HEMEN İNDİRİP ARŞİVİNİZE ALIN.
OPENLOAD SİTESİ KISA BİR ZAMAN SONRA LİNKLERİ SİLİYOR,SAYGILARIMLA.

Çizgi diyarı için özel upload etdim

izle-indir

KEYİFLİ SEYİRLER.​

Son düzenleme:

hadon

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
10 Mar 2010
3,056
9,086
Kastamonu
Sevgili dostlar; hepsi birbirine benzeyen, sululuklarla dolu son dönem yerli komedilerinden tiksinti geldiyse, gülmek için Cuma Kızı'nı izleyin. Bir komedi başyapıtı sayılmasa da bir sürü güzel espri ile dolu.

Bu filmi ilk kez, uzun yıllar önce; televizyon siyah-beyaz ve tek kanalken TRT'de izlemiştim. Birkaç yıl önce İnternet'te dolaşırken rastlayınca ikinci; bugün Murtaza Abi'nin sayesinde de üçüncü kez izledim. Her seferinde de aynı keyfi aldım. :)

akrep069

Süper Üye
14 Ara 2009
527
648
Download tuşuna basıyorum, openload'ın reklamı çıkıyor 2.44 dakikalık.

Başka site üzerinden paylaşım yapamıyor musunuz?

Dowloand'a olmuyor..

Moderatör tarafında düzenlendi:

akrep069

Süper Üye
14 Ara 2009
527
648
Ortadaki download tuşundan indirebilirsiniz.

Teşekkürler üstadım. Güzel bir nefes her paylaşımınız...
Sevgili dostum, download tuşuna basınca reklam çıkıyor ve reklamı indırıyor.

Şu an ortadaki ve yandaki olmak üzere iki tuşu da da denedim. Sitenin 2.45 lik reklamı çıkıyor. Maalesef onu dowloand ediyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:

murtaza5

Yönetici
15 Tem 2009
12,032
317,743
Sayın akrep069,
Adblock ( reklam engelleme ) yazılımı
kurarak deneyin.