Uzay Yolu 10 - Nemesis (2002)

murtaza5

Yönetici
15 Tem 2009
11,984
314,920

Captain Jean-Luc Picard ve cesur tayfası kendilerini bu sefer zorlu bir diplomatik görevin ortasında bulurlar. Görev; Romulanlarla barışı sağlamaktır…
Fakat bu yabancı gezegene iner inmez Picard en zorlu düşmanı ile karşılaşır. William T. Riker danışmanın kızı Deanna Troi ile evlenerek U.S.S. Titan gemisinin kaptanı olmak istemektedir. U.S.S. Enterprise, Rikor’un düğününün yapıldığı Alaska’dan Troi’nin gezegeni Betazed’e giderken Mühendis Geordi La Forge garip bir elektromanyetik dalga ile karşılaşır ve çok geçmeden bunun Kolarus III’ten geldiği anlaşılır

Sinyaller Enterprise’tan Teğmen Data’nın prototipi bir androidden gelmektedir. Bu arada Amiral Janeway Romulanlardan bir mesaj alır. Gezegende yönetim değişikliği olmuştur ve yeni liderleri Praetor bir anlaşma istemektedir. Tabii ki bu görev Picard’ı beklemektedir. Fakat Praetor bu isteğinde samimi midir? Aslında Picard’ı orda insan kopyası Shinzon beklemektedir, ve tabii ki elindeki inanılmaz güç.

Çizgi diyarı için özel upload etdim

izle-indir

KEYİFLİ SEYİRLER​

raak

Kıdemli Üye
8 Mar 2014
146
291
severek izlediğim, uzay yolu nun türkçe düblajlarının devamını bekliyorum..saygılarımla...