Elimde bulunan dizileri sizlerle paylaşabilirim..

gurcansarı

Çeviri & Balonlama
10 Tem 2010
585
3,677
istanbul
Arkadaşlar;
elimde Türkçe dublajlı olarak "SHOGUN" dizisinin tamamı ve altyazılı olarak da "KAYGISIZLAR" ( The Persuaders ) dizisinin tamamı bulunmakta.
Mediafire'a yüklemem çok zor ( vakit nakit, falan filan yani.. ),
kendisi için isteyen veya "Ben yüklerim herkes alsın!"" diyen varsa Kadıköy veya Mecidiyeköy'de veya Zincirlikuyu'da buluşup kendisine verebilirim. ( Laptop ile gelmesi lazım tabii ki. )

26/03/2019
Aradan geçen bunca zaman sonrası kimse ilgilenmediği için "Kaygısızlar"ı sildim ve bunun arkasından bir arkadaş bunu istedi. ( Murphy yanılmaz !:) )
Ne olur ne olmaz diye bu eklemeyi yapma ihtiyacı duydum. Kaygısızlar artık yok!

Moderatör tarafında düzenlendi:

haberci41

Yeni Üye
8 Mar 2019
5
10
Merhaba Gürcan bey, ben Kocaeli'nde oturuyorum. Bu dizileri sizden almam mümkün mü acaba? Bende de "Uzay Yolu" dizisinin 1,2 ve 3. sezonları mevcut. Arzu ederseniz size verebilirim...

kursatk

Yeni Üye
27 Tem 2019
9
6
Arkadaşlar;
elimde Türkçe dublajlı olarak "SHOGUN" dizisinin tamamı ve altyazılı olarak da "KAYGISIZLAR" ( The Persuaders ) dizisinin tamamı bulunmakta.
Mediafire'a yüklemem çok zor ( vakit nakit, falan filan yani.. ),
kendisi için isteyen veya "Ben yüklerim herkes alsın!"" diyen varsa Kadıköy veya Mecidiyeköy'de veya Zincirlikuyu'da buluşup kendisine verebilirim. ( Laptop ile gelmesi lazım tabii ki. )

26/03/2019
Aradan geçen bunca zaman sonrası kimse ilgilenmediği için "Kaygısızlar"ı sildim ve bunun arkasından bir arkadaş bunu istedi. ( Murphy yanılmaz !:) )
Ne olur ne olmaz diye bu eklemeyi yapma ihtiyacı duydum. Kaygısızlar artık yok!
Shogun toplamda kaç GB ediyor??.. Ben İzmir'deyim.. Flash bellek yollasam yükleme yaparak bana geri gönderme şansınız var mı?

kursatk

Yeni Üye
27 Tem 2019
9
6
Selam! Hangi diziler var acaba elinde... ve kaçar GB???
Bende de piyasadaki nadir dizilerin Türkçe dublajı mevcuttur. Tatlı Cadı, Lassie, A-Takımı, Sabrina, Power Rangers.. İlk kayıtlar.. Takaslık olarak Zeyna ve Sinbad dizilerini arıyorum, elinde olan varsa mesajlaşabiliriz..

Bewitched

Yeni Üye
20 Ocak 2017
44
23
Elinde "Tatlı Cadı"nın Türkçe dublaj olarak 5'nci sezon bölümleri olan var mıdır?

Beymelikli18

Onursal Üye
26 Eyl 2014
18,804
52,050
Kendi Koltuğunda
Elinde "Komiser Kolombo" dizisinin Türkçe bölümleri olan varsa buraya yazabilir mi? Ben internetten 2 bölümünü izleyebildim sadece.. Bu dizinin diğer bölümlerini indirme veya izleme şansımız olabilir mi arkadaşlar.

dünyalı

Kıdemli Üye
11 Haz 2009
113
281
Elinde "Büyük Tuzak" (Wiseguy) ve "Kara Melek" (Dark Angel) dizilerinin Türkçe bölümleri olan var mı acaba?

Türkçe olarak aradığım diğer dizi de "Samuray'ın İntikamı" (Die Rache des Samurai); elinde olan var mıdır?

melih_

Onursal Üye
24 Ara 2015
1,205
3,843
Osmaniye
Arkadaşlar ingilizcem yetersiz keşke çeviri yapabilecek kadar ingiliz diline vakıf olabilseydim, o zaman ne kadar eski dizi varsa altyazısını çevirir internete atardım. Sırf bunun için bu yaştan sonra ingilizcemi ilerletmeye çalışıyorum. Bakalım, ilerde ne olacak.

furkan25

Yeni Üye
23 Tem 2010
66
253
Elimde Daktari 1.sezon Türkçe alt yazı gömülü ve Voyagers 1982 TV dizisi yine alt yazı gömülü bir şekilde mevcut bu dizileri nasıl yükleye bilirim?