TRT1'deki doktor belgeselinin ismini hatırlayan var mı?

Namport

Yeni Üye
26 Ara 2015
87
86
https://t.me/pump_upp
Yıllar önce TRT1'de doktor belgesel filmi vardı, aynı zamanda eğlenceliydi, vücudumuzu gösteriyordu. Maalesef ismini hatırlayamıyorum. İsmini bilen varsa, buraya yazarsa memnun olurum. Teşekkürler..

Moderatör tarafında düzenlendi:

zento

Yeni Üye
23 May 2019
19
11
Yıllar önce TRT1'de doktor belgesel filmi vardı, aynı zamanda eğlenceliydi, vücudumuzu gösteriyordu. Maalesef ismini hatırlayamıyorum. İsmini bilen varsa, buraya yazarsa memnun olurum. Teşekkürler..

Çizgi yapım "Vücudumuzu tanıyalım" değil sanırım.
Eğer o değilse film yabancı mıydı?

Moderatör tarafında düzenlendi:

GüvenGüven

Süper Üye
19 Ocak 2010
1,093
5,319
Bandırma
Bu çizgifilmde resmedilen kötü kalpli mikropların hangi ünlü Türk düşünürüne (!) benzediğini çıkarmaya çalışmakla geçmişti bir dönemimiz. Yanıtını bulmak pek de zor olmamıştı...

Diğer taraftan, bunu da bilseniz bilseniz siz bilirsiniz Sayın Baltimora; Eurovision şarkı yarışmasına MFÖ'nün SUFİ ile katıldığı yılda şarkının başında gölde balık tutan müzik grubu kimlerdir ve hangi ülkeden katılmaktadırlar ?

İşin içine kıyısından, ucundan bile olsa 80ler müzik giren her başlığı seviyorum... :2:

Son düzenleme:

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,572
34,572
İstanbul
Bu çizgifilmde resmedilen kötü kalpli mikropların hangi ünlü Türk düşünürüne (!) benzediğini çıkarmaya çalışmakla geçmişti bir dönemimiz. Yanıtını bulmak pek de zor olmamıştı...

Diğer taraftan, bunu da bilseniz bilseniz siz bilirsiniz Sayın Baltimora; Eurovision şarkı yarışmasına MFÖ'nün SUFİ ile katıldığı yılda şarkının başında gölde balık tutan müzik grubu kimlerdir ve hangi ülkeden katılmaktadırlar ?

İşin içine kıyısından, ucundan bile olsa 80ler müzik giren her başlığı seviyorum... :2:
Sevgili waingro ilgili video klibi paylaşabilir misin? Zira inan soruyu tam anlayamadım. :)

melih_

Onursal Üye
24 Ara 2015
1,205
3,843
Osmaniye

Şunlar olabilir mi? :)

www.youtube.com/watch?v=dMXggK8o3fA

kicker

Süper Üye
14 Nis 2010
637
1,445
Bir de "Ben Joe'nun … sıyım" (Kalbiyim, böbreğiyim, midesiyim... vb) diye bir dizi vardı. Çok eskiydi, sanırım siyah beyaz bir diziydi.