"Marvel's Luke Cage" hakkındaki görüşleriniz nedir?

Malatyalı

Aktif Üye
15 Şub 2016
287
575
speedforce
Marvel'in ağır abisi 30 Eylül itibari ile yayına başladı. Bugüne kadar 13 bölüm yayınlanıp sezon arasına girdi. Her ne kadar Daredevil kadar izlenme oranı olmasa da sanırım siyahi kesim tarafından büyük bir beğeni ile izleniyor. Ben bu hafta sonu 13 bölümü de izledim pek beğendiğimi söyleyemem. Keza çizgi romanla uzaktan yakından alakası yok. Heyecanlı değil sürükleyici değil kötü karakterler acayip abartılmış ve Luke orjinali ile alakasız geldi bana. Yine de can sıkıntısından izlenebilir gibi.

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,561
İzmir
Luke Cage, 70'li yıllarda oldukça popüler olan Kiralık Kahramanlar dizisinin zarar görmez adamı. Ortağı Demir Yumruk Danny Rand ile maceralar yaşıyorken 2000'lerde Avengers liderliğine kadar yükseldi. Özel hayatında da Jessica Jones ile evli ve kız babası.

Marvel, Daredevil ile muhteşem bir başlangıç yaptı. Akabinde Jessica Jones sonra Luke Cage... Sırada Danny Rand var ve Punisher.

Aynı film evreni gibi olacak dizilerde. Nasıl tek tek filmler Avengers'a bağlandıysa diziler de Defenders'a bağlanacak.

Seviyorsanız takipte kalın.

635537287024360263-qu3-1280x720-netflix-is-searching-for-jessica-jones-and-luke-cage-krysten-ritter-mike-colter-lined-up-to-play-jessica-jones-luke-cage.jpeg