Haber dergisi ama çizgi roman şeklinde-La Revue Dessinée N0:2

tabure

Guest
14 Eki 2011
621
2,016
Bastiani Kalesi
Evet bu gün sizinle enteresan ve daha önce pek duyulmamış bir dergiyi paylaşacağım. Bir haber-politik dergisi ama haber ve makaleleler, röportajlar çizgi roman şeklinde sunuluyor.
Nasıl mı oluyor, merak ediyorsanız link aşağıda. Fransız dergisi olmakla birlikte, çizgi roman severlerin yine de merakla sayfalarını karıştırması olası.... İnsanın keşke her dergi böyle olsa diyesi geliyor!

1387717441.jpeg

Son düzenleme:

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,086
36,743
İstanbul
Sevgili tabure, bu türden ilginç paylaşımlarını ilgiyle takip ediyorum. Ancak senden bir ricam olacak: taşıma linkler yerine lütfen mümkün olduğunca kendi linklerimizi üreterek paylaşım yapalım. Hem bu sayede daha erişilebilir platformlara yüklenen linkler aracılığıyla ilgili dosyaları daha kolay indirebiliriz hem de yine eskisi gibi sadece bir yönetici faaliyeti olmaya başlayan kırık link yenileme işinin yükünü hafifletmiş oluruz. Bu tür taşıma linklerin ömrü son derece kısa oluyor genellikle.

Bu özgün paylaşım için teşekkür ederim.

tabure

Guest
14 Eki 2011
621
2,016
Bastiani Kalesi
Direnc11, ilginizi çekiyorsa paylaşımlar, ne mutlu bana. Ricana gelince, evet o durum bazen ilginç bir kaynak bulduğumda ve yanımda tablet veya telefon varsa, paylaşma heyecanı ile bir an önce paylaşmak istememden kaynaklanıyor. Bu bağlamda dosyayı mediafire'a da yükleyip, sunumda düzeltmeyi yaptım.
Saygılar

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,086
36,743
İstanbul
Direnc11, ilginizi çekiyorsa paylaşımlar, ne mutlu bana. Ricana gelince, evet o durum bazen ilginç bir kaynak bulduğumda ve yanımda tablet veya telefon varsa, paylaşma heyecanı ile bir an önce paylaşmak istememden kaynaklanıyor. Bu bağlamda dosyayı mediafire'a da yükleyip, sunumda düzeltmeyi yaptım.
Saygılar

Hem de nasıl çekiyor. Zenginleştirici, farklı paylaşımlar yapıyorsun, sevgili tabure. Bu paylaşımını da uploaded.net'den indirmek için epey çaba sarfetmiştim. Birkaç kez yarıda kalmasına rağmen yılmamış ve sonunda indirebilmiştim. :)

Hem tüm katkıların hem de hassasiyetin için çok teşekkür ediyorum.