ZAP Comics

• Konuyu Başlatan watulan
  • Başlangıç tarihi
W

watulan

Foruma girdim, kaç gündür yancılık yapıyorum. Bari bişeyler paylaşayım da bahaneyle de tanışmış oluruz dedim. Efenim, Robert Crumb, Victor Moscoso, Rick Griffin, Spain Rodriguez gibi birbirinden esrik ustaların yarattığı, Amerikan yeraltının en bir efsanesi ZAP Comics'in #0-15 arası sayılarını bir arada buldum. Sitenin geri kalanında da kayda değer dergiler, albümler, kitaplar mevcut. Lafı uzatmayayım daha fazla. Şöyle buyrunuz;

Zap_Comix00_7_01.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

scanfan

Yönetici
25 Eyl 2013
7,211
75,232

Teşekkürler ve hoşgeldiniz sevgili "watulan". Yukarıdaki mesajınıza bir kapak resmi ekledim. Katkılarınızın devamlı olmasını dilerim.

W

watulan

Ben teşekkür ederim. Bu sıralar sadece telefondan girebiliyorum internete. O yüzden fotoğraf vs ekleme mevzularında eksikliklerim olacak hep. Çok sağolun telafi ettiğiniz için :)

W

watulan

Ya o değil de kırık link mi vermişim ben? Telefona format attım, arşiv gitti. Tekrar indireyim diye uğraşıyorum olmuyor. Benden başka aynı problemi yaşayan oldu mu?

scanfan

Yönetici
25 Eyl 2013
7,211
75,232
Ya o değil de kırık link mi vermişim ben? Telefona format attım, arşiv gitti. Tekrar indireyim diye uğraşıyorum olmuyor. Benden başka aynı problemi yaşayan oldu mu?

Link çalışıyor sevgili "watulan", gerçi biraz dolambaçlı yollardan çıkıyor, ama çıkıyor.

W

watulan

Link çalışıyor sevgili "watulan", gerçi biraz dolambaçlı yollardan çıkıyor, ama çıkıyor.

İndirmeyi başardım ama bu sefer açamaz oldum. Bişeyler oluyor telefona bugün :)
Neyse ben bi bakınayım başka mecralardan. Daha kolay yollu biyer bulacak olursam alternatif link olarak buraya da paslarım.
Yav hangi forumda başlığı açan birinin problem yaşadığı görülmüştür şimdiye kadar. Adımı kazıyın tarihe altın harflerle ahaha :D