UK Comics Archive Duke of Dry Gulch (ENG)

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,366
141,626
ukcomicsarchivedukeofdrygulcheng.jpg
ukcomicsarchivedukeofdrygulcheng.gif

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,088
36,756
İstanbul
Senin paylaşımların da dâhil olmak üzere arka arkaya o kadar çok paylaşım yapılıyor ki forumda bazen hangi birine yetişeceğimi şaşırıyorum. Muhterem, sen de deyim yerindeyse sağanak yağdırıyorsun. :)

İzninle "UK Comics Archive" serisinden yaptığın tüm paylaşımlara buradan bir teşekkür göndereyim.

Her birinin çok özel ilgi gerektirdiğinin farkındayım ve bunlarla ilgili bazı projeler düşünmemiz gerektiğini biliyorum. Daha rahat bir zamanda.

Göz atmam, incelemem gereken birkaç milyon paylaşım kaldı geride. :)

Ellerine sağlık, Selahattin üstadım.

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,366
141,626
Senin paylaşımların da dâhil olmak üzere arka arkaya o kadar çok paylaşım yapılıyor ki forumda bazen hangi birine yetişeceğimi şaşırıyorum. Muhterem, sen de deyim yerindeyse sağanak yağdırıyorsun. :)

İzninle "UK Comics Archive" serisinden yaptığın tüm paylaşımlara buradan bir teşekkür göndereyim.

Her birinin çok özel ilgi gerektirdiğinin farkındayım ve bunlarla ilgili bazı projeler düşünmemiz gerektiğini biliyorum. Daha rahat bir zamanda.

Göz atmam, incelemem gereken birkaç milyon paylaşım kaldı geride. :)

Ellerine sağlık, Selahattin üstadım.

Bunlar için bana değil asıl sayın abartmana teşekkür etmek lazım, onun yaptığı açıklamalar ışığında buldum bu çizgileri, bilgi olmadıktan sonra nette bazen arama bile yapmak boşuna oluyor.

Bu eserler gerçekten ilgiyi hak ediyor bencede. Ama sizinde dediğiniz gibi milyonlarca ilgiyi hak eden eserle var.

Nasip yavaş yavaş. Kısmetse olur bazı şeyler. Değilse olmaz. Dayak bile nesipse yeniyor, Nasipse bir gün bizlerde okuruz bu eserleri.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,656
Kasımpaşa
Aslında buraya yazdığın iyi oldu..
UK Comics Archive'i tek bir başlık altında toplamak sanki daha iyi olacak böyle iyice dağıldı..
Gandor8 dostum gordonları bekliyorum..