Kit Carson (1950)

İskenderunlu

Onursal Üye
29 Tem 2012
5,357
12,891
iskenderun-Hatay
pcp.jpg
2ded.jpg
www.mediafire.com/download/kvrrxjsqcamexgr/k.karson+1.cbr]k.karson

denizkara

Yeni Üye
28 Mar 2010
56
72
denizci
Eline sağlık üstadım, bu Türkiye'de yayınlanmış bir macera değilse; Kit Carson serüvenlerinin seveni çok olduğundan ve hatta; sırf Bay_X için bile çeviri/balonlama yapmamız lazım, Oymak Beyi'mizin 40 cümlesinden biri; Kit Carson ile ilgili hep çünkü :D

İskenderunlu

Onursal Üye
29 Tem 2012
5,357
12,891
iskenderun-Hatay
Eline sağlık üstadım, bu Türkiye'de yayınlanmış bir macera değilse; Kit Carson serüvenlerinin seveni çok olduğundan ve hatta; sırf Bay_X için bile çeviri/balonlama yapmamız lazım, Oymak Beyi'mizin 40 cümlesinden biri; Kit Carson ile ilgili hep çünkü :D

Belki gözümden kaçmıştır ama forumda Türkçe'sini göremedim..

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,634
Kasımpaşa
Sevgili iskenderunlu;
Öncelikle araştırıp bu güzel çizgi romanı bizlerle paylaştınız için teşekkür ederim.
Ancak sizden bir ricam olacak;
http://www.cizgidiyari.com/forum/ya...ci-dilde-cizgi-roman-paylasimlarina-dair.html

Daha önce belirlediğimiz kurallar gereği bu tür çizgi romanlarda tek bir konu başlığı altında paylaşım yapmayı tercih ediyoruz.
Şimdi ben konuları birleştireceğim eğer siz paylaşıma devam etmek isterseniz bundan sonraki paylaşımları konu başlığı altında cevap şeklinde vermeniz daha iyi olacaktır Anlayışınız için teşekkür ederim. Saygılarımla..