The End Is Totally Nigh - [ Ing. ] - 1 & 2

mimar777

Süper Üye
1 Tem 2013
586
3,435
theendistotallynigh001000.jpg

theendistotallynigh002000.jpg

theendistotallynigh002023.jpg

:wbtr::wbtr::wbtr:
LINKLER :

:wbtr::wbtr::wbtr:

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,089
36,762
İstanbul
Sevgili mimar777 üstadım, siziin mediafire linkleriniz de son dönemdeki problemli linkler arasında. Rica etsem bayposta üstadımızın önerdiği yöntemi uygulayabilir misiniz? Teşekkür ederim.

Yüklediğiniz dosyanın üzerine fareyi getirip, sağ tuşa tıklayınca ikinci sıradaki *SHARE*(yanında siyah kapalı kilit olacak) yazan bölüme tıklayıp,
*Link to share (only accessible by followers) Enable*
yazan yerdeki *Enable* yazısına tıklayınca alttaki kutucuk açılmiş olacak.
Bu işlemden sonra dosyalar indirilebilir olacak. (Bunu her dosya yüklemesinden sonra yapacaksınız.. Surekli açmayı bulamadım bilen varsa yazabilir..)

mimar777

Süper Üye
1 Tem 2013
586
3,435
kiliti actim

Sevgili mimar777 üstadım, siziin mediafire linkleriniz de son dönemdeki problemli linkler arasında. Rica etsem bayposta üstadımızın önerdiği yöntemi uygulayabilir misiniz? Teşekkür ederim.

uyardiginiz iyi oldu ... son yukledigim iki dosya genele kapali gorunuyordu , ENABLE yaptim... Sanirim bu yeni bir uygulama... Bayposta gibi bende baktim ancak genel yuklemeler icin ayri duzenleme goremedim ; her yuklemede yapilacak sanirim.... Birde Mediafire Express uygulamasi var. Bilgisayara indirip yuklemeleri bilgisayardan direkt yapabiliyorsunuz bayagi pratik ... Sagolun ... :cool: