Captain Scarlet And The Mysterons Zero X

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,366
141,644
file

captainscarletandthemysterons03.gif

captainscarletandthemysterons04.gif

captainscarletandthemysterons05.gif

captainscarletandthemysterons06.gif

Zero X bölümlerini ne aramıştım nette, nerde ararken nerde çıktı. Meğer Captan olarak bakmam lazımmış. Sanırım Dallas üstad arıyordu. Umarım farkeder konuyu.

Moderatör tarafında düzenlendi:

abartman

Onursal Üye
13 Ocak 2011
2,000
11,947
Ateş Kaptan (Captain Scarlet) Gerry Anderson'un yarattığı Supermarionations serisi içinde en kalıcı olan. Yıllar sonra 90'larda 3D modelleme tekniğiyle animasyon olarak dizi film haline de dönüştürüldü. O yıllarda yine 3D modelleme yöntemiyle "NEW Captain Scarlet" ibaresiyle bir dergi daha çıkarıldı. Yukarıda verdiğin ise yine 1993 tarihli, çoğunlukla 1967'de TV21 (TV century 21)'de yayınlanan orijinal seriden yapılmış derlemeler.

Teşekkürler Gandor08...

Doganka

Yeni Üye
11 Kas 2017
1
6
gandor08 sana ne kadar teşekkür etsem az.
Yaşım 50'yi geçti, bütün çocukluğum Ateş Kaptan ve Zero X okuyarak geçti.
Son yıllarda, Allah inandırsın, yıllarca bunları, üstelik orijinal İngilizce olarak aramış ve bulamamıştım. Burada bir anda karşıma çıktı. İster inanın ister inanmayın, yıllar önce öldüğünü sandığım birini karşımda görmüş kadar sevindim, adeta titredim. Ekranı öpesim geldi, kaydettiğim rar dosyalarını bir daha kaybetmemek için ekrana dakikalarca baktım kaldım! Bunu sağlayan kişi, sen de ömür boyu sevin ve sevil inşallah!