A Nightmare on Elm Street

Lobador

Çeviri & Balonlama
21 Tem 2015
1,263
9,896

Elm Sokağında Kabus, Freddy Krueger'i özleyenler:Z için:

Marvel
Innovation
Wildstorm

Yayınlarında çıkmış yayınların tamamı, 10'larca sayı..

Örnek Kapaklar

0lMWPD.jpg

41BWd0.jpg

Jqo85q.jpg

OV18W0.jpg

zaPOWB.jpg

yN7Jy0.jpg

6rAp4N.jpg

Freddy Krueger’s A Nightmare on Elm Street #1 – 2 (1989) (130 MB)

Freddy’s Dead – The Final Nightmare #1 – 3 (1991) (33 MB)

Nightmares On Elm Street #1 – 6 (1991) (150 MB)

A Nightmare On Elm Street – The Beginning #1 – 2 (1992) (51 MB)

A Nightmare on Elm Street Special #1 (2005) (17 MB)

A Nightmare on Elm Street – Paranoid #1 – 3 (2005-2006) (43 MB)

Nightmare On Elm Street – Fearbook (2006) (15 MB)

A Nightmare On Elm Street #1 – 8 (2006-2007) (125 MB)

Moderatör tarafında düzenlendi:

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,726
25,909
ordu-turkey
Aynen karamba karambitaaaaa,bu neee 500 mb elm kabusu harbiden kabus gibi çöktü üstüme şimdi bunları indirmem lazım,sağol labador.

bin1surat

Yeni Üye
29 Eyl 2016
76
90
A Nightmare on Elm Street
Linkleri Çalışmıyor okumak istediğimiz bir çizgi roman sayfayı yenilemeniz mümkün mü?

bin1surat

Yeni Üye
29 Eyl 2016
76
90
A Nightmare on Elm Street için kırık link rapor etmiştim henüz geri dönüş yapılmadı.Bu telifli olmayan bir seri sanırım,ayrıca türkçe çevirili ise süper olacak merakla bekliyorum sitede mevcut ekstra link yükleyebilecek yönetici olan bir arkadaşımız yok mu?

Son düzenleme:

bin1surat

Yeni Üye
29 Eyl 2016
76
90
Müsadenizle bir de yorum yazmak istiyorum neticede yeniden yüklenmelerine sebep olduk.Öncelikle kitaplardaki çizimlerin bazıları renkli bazıları renksiz, balonlamaların tamamı ingilizce konuşmalı, görsel olarak güzel eserler yabancı dil bilen arkadaşlar için keyifli bilmeyenler için limoni bir durum söz konusu (bunu yazmam gerekliydi indirdik yabancı dil çıktı denilmesin vebal almayalım)son olarak güncelleyen arkadaşlarımıza, yönetime ve yazdıklarımı okuduğunuz için sizlere teşekkürler ederim..

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,364
141,480
Müsadenizle bir de yorum yazmak istiyorum neticede yeniden yüklenmelerine sebep olduk.Öncelikle kitaplardaki çizimlerin bazıları renkli bazıları renksiz, balonlamaların tamamı ingilizce konuşmalı, görsel olarak güzel eserler yabancı dil bilen arkadaşlar için keyifli bilmeyenler için limoni bir durum söz konusu (bunu yazmam gerekliydi indirdik yabancı dil çıktı denilmesin vebal almayalım)son olarak güncelleyen arkadaşlarımıza, yönetime ve yazdıklarımı okuduğunuz için sizlere teşekkürler ederim..

Genelde yabancı dil konularının linklerini pek yenilemiyoruz, nedenide yabancı dilde olduklarından. Sadece çevrilmesi durumunda yeniliyoruz. Bu konuda arkadaşlar yenilemiş çevrilir diye.

İngilizce olduğu veya yabancı dilde olduğu konu başlığından anlaşılabiliyor.

Türkçe olmuş olsaydı sanırım Türkçe olarak bir başlıkla eser sunulurdu.

Biraz daha konularda dikkatli olursanız okuyamayacağınız eserleri indirmemiş olursunuz.

bin1surat

Yeni Üye
29 Eyl 2016
76
90

Genelde yabancı dil konularının linklerini pek yenilemiyoruz, nedenide yabancı dilde olduklarından. Sadece çevrilmesi durumunda yeniliyoruz. Bu konuda arkadaşlar yenilemiş çevrilir diye.

İngilizce olduğu veya yabancı dilde olduğu konu başlığından anlaşılabiliyor.

Türkçe olmuş olsaydı sanırım Türkçe olarak bir başlıkla eser sunulurdu.

Biraz daha konularda dikkatli olursanız okuyamayacağınız eserleri indirmemiş olursunuz.

Sevgili forumdaşım gandor08 ilk kitabı indirdiğim anda ingilizce metinler halinde olduğunu zaten fark ettim lakin kolej mezunu üniversite okumuş ingilizceyi iyi bilen birisi olduğum için diğer kitapları da indirdim yani No problem;şunu da ekleyim yabancı dil bilmesem de verilen emekten dolayı yine de kitapları indirirdim Ayrıca yorum yazarak anlatmak istediğim konu ise güncellenmelerine ön ayak olduğum için başka arkadaşları bilgilendirip kota ziyanından ötürü kötü söz etmemeleri içindi yani her hangi bir şikayet durumu söz konusu değildi öyle algılamanızı da kesinlikle istemezdim.Son olarak yine de uyarılarınızı dikkate alıp konuları sizin gibi daha dikkatlice yorumlayacağım bu yazım da umarım sizin için tatminkar ve daha açıklayıcı olmuştur Saygılar.

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,364
141,480
Ne güzel işte indirmişsiniz ve okumuşsunuz (İngilizce bildiğinizden) çeviri yaparsınız ve yaptığınızıda yazarsınız, sayenizde de yabancı dil bilmeyenler de eseri okumuş olur.

Çeviri yaparsanız elbetteki balonlama yapacak bir arkadaşımız çıkar. Hatta eserin balonlarını bile ben temizleyebilirim.

Yabancı dildeki eserler genelde YABANCI DİL bölümünde paylaşılıyor. Burdan bile eserin yabancı dildemi türkçe dildemi olduğunu anlayabiliyoruz. Yabancı dil bilmediğim halde bir sürü yabancı eser paylaşan kişiyim. Amacım bu eserlerin görülmesi ve beğenilmesi durumunda tercüme edilip balonlamasının yapılarak, yabancı dil bilmeyen benim gibi insanların okumasını sağlamak.

Ayrıca 2 nci defa eserleri yenilemememizin bir amacıda Google de zibil gibi başka platformlardada rahatlıkla bu eserlere ulaşılması. Ulaşılmayan bir eser olarak bizler veya eser elinde olan kişiler tekrar yüklemektedir.

Şahsen ben yabancı dildeki herhangi bir eserin yükleme linkini alıp yükleme işlemi yaptıktan sonra bilgisayarımdan veya harici hdd lerimden siliyorum.

39raz

Yeni Üye
28 Haz 2021
5
0
Selam türkçe çevirili mi hepsi ? linklerin hepsi kırık indiremedim bakamadım