Ultimate X-Men Arka Bahçe Yayıncılık Sayı 20

nireng

Çeviri & Balonlama
20 Nis 2010
439
3,788
Ultimate X-Men Arka Bahçe Yayıncılık Sayı 20

Sanıyorum Türkiyede yayınlanan Ultimate X-Men serisi bununla bitiyor...
Sıradaki "New X Men - Tükenişin T'si" (hafta sonu)

20.jpg

İyi seyirler, iyi geceler...

Moderatör tarafında düzenlendi:

kral911

Süper Üye
12 Ocak 2010
3,050
1,505
okumadığım bir seri...20 sayıyı kısa zamanda bizimle paylaştığın için çok teşekkürler...

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,616
İzmir
Benim gibi bir X-Men hayranını çok sevindirdin.
Paylaştığın Ultimate serinin 20 sayısını da indirdim.
Bu mesaj ile hepsine teşekkür ederim.
:88:

Son düzenleme:

serifengin

Onursal Üye
23 Eki 2009
2,616
6,032
İstanbul-İzmir
dostum bende bir x-men hayranıyım ve paylaştığın için çok mutlu oldum sağolasın.. ancal çok kısa süre önce okuduğum için ve 100 sayısınıda netten ing.ce indirdiğim için daha önce yorum yazmadım. ancak paylaşımın mükkemmeldi sağol varol:)

nireng

Çeviri & Balonlama
20 Nis 2010
439
3,788
Bir arkadaşımı ikna edebilirsem ultimate x-men serini 21'den itibaren çevirticem. Çabalarım umarım olumlu sonuç verir.

dragut

Yeni Üye
29 Eki 2009
22
2
Eğer bu olursa gerçekten çok iyi olur bende x men hayranı olarak güzel bir serinin devamının etmemesine üzüldüm.İngilizcem pek iyi değil maalesef iş güçten dolayıda pek boş zamanım olamıyor öğrenmek için.İnşallah olur dostum...

EXCTA

Yeni Üye
2 Kas 2012
2
1
çok teşekkür ederim ancak tadı damağımda kaldı ingilizcem var ancak 21 den itibaren nereden indirebilirim ??yardım edermisiniz???

m.ismail

Yeni Üye
19 Kas 2012
7
4
emeğinize sağlık.teşekkür ederim.yirmi sayıyıda okudum ve işin gerçeği doydum x-mene.başka çizgiromanlar okumak istiyorum artık.

Titans

Yeni Üye
14 May 2015
3
1
Ellerine sağlık çok güzel bi paylaşım ama bi sorum olacaktı bu jpge türündeki dosyaları cdisplayda okumamın bi yolu var mı ?

kuno

Yeni Üye
9 Eyl 2022
54
161
Amak-ı Hayal
Yanlış hatırlıyor olabilirim ama sanki ultimate spider-man ile aynı anda basılmaya başlamıştı bu seri. Ya o ya bu diyerek Spidey'nin ilk sayısını almıştım bu x-men e başlamamıştım. Koleksiyonerlik merakım yoktu o zamanlar 😅 Konu açılalı aradan 14 sene geçmiş ve 20 sayıyı da indirdim ^^ Emeklerine sağlık, kocaman teşekkürler nireng 🙏