Withcblade Arka Bahçe Yayıncılık Sayı 8

f.erince

Süper Üye
6 Eki 2009
521
2,680
008tkb.jpg

Ve şimdi de karşınızda serinin nefes kesici sonu:
Sara, Irons'ın planları karşısında çaresiz kaldığında beklenmedik biri kurtarıcılığa soyunuyor. Tüm sorular yanıtını bulacak.:cool:

Buyurun:

Moderatör tarafında düzenlendi:

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,542
28,640
İzmir
Sevgili arkadaşım süper paylaşımların sürüyor. Withcbalde serisinin 6. sayısı yok mu acaba elinde 7-8 olarak devamedince merak ettim.
Paylaşımların için teşekkür ederim.

f.erince

Süper Üye
6 Eki 2009
521
2,680
Dostlar bu serinin yayınlandığı yıllarda bir Anadolu kasabasında görevliydim. O yıllarda çıkan bir kaç dergi sırf benim zorlamamla geliyordu kasabaya. Ve gelen tüm çizgi romanları da ben alıyordum. Tek bayii, tek olasılık. 6. sayı maalesef ne kadar uğraştıysam da elime geçmedi. Kasabadaki tek gazete bayii o sayıyı pas geçmişti :'(

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,664
Kasımpaşa
Sevgili f.erince,
tebrik ederim.
Beni yeni bir kahraman ile tanıştırdın.
Ben beğendim.
Aslında klasik çizgi romanları severim.
Fakat bu da yeni bir tad,
çizgiler çok güzel.
Emeklerin için çok teşekkür ederim.
Sevgiler, saygılar.

f.erince

Süper Üye
6 Eki 2009
521
2,680
Ben kendi adıma 6. sayıyla ilgili merakımı sevgili Bozan'ın orijinal Witchblade paylaşımındaki İngilizce olanından kısmen giderdim. Duyurulur.:cool:

vkopuzoglu

Süper Üye
3 Mar 2010
1,536
957
Bursa
Hımm.Peki öyle olsun aslında ingilizce bilen biri çevirip sadece metin olarak atarsa bende o çizgiromanı photoshopta düzenleyip buraya koyabilirim :D Birde ne sonu yahu?! bir kaç dakika önce orjinal ingilizce seri başlığına baktığımda 8 sayıda bitmiyordu.Yoksa o başka seri mi?
Haa bu arada tekrar çok teşekkürler eline ,emeğine sağlık :D ALLAH razı olsun.
ALLAH'A emanet, başarılarının devamı dileğiyle.

Son düzenleme: