Volto Nascosto 2 Cilt Sayı 3 Aşk ve Ölüm

uzung

Yönetici
Yönetici
14 Ağu 2009
3,396
26,113
İstanbul
file

file

Tüm Çizgi Diyarı Dostlarına, keyifli okumalar.

Moderatör tarafında düzenlendi:

abartman

Onursal Üye
13 Ocak 2011
2,000
11,947
Gianfranco Manfredi'nin Volto Nascosto'ya ağırlık vermek için Büyülü Rüzgar'ı yazmaya son verdiğini öğrenince, okunası bir çizgiromanla karşı karşıya olduğumuz daha bir belirginleşiyor.

Çok teşekkürler Uzung...

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,090
36,767
İstanbul
Her zamanki olağanüstü, uzung kalitesi. Ben bu seriyi çok büyük keyifle takip etmiştim. Bonelli'nin son dönem mini serilerini dilimize kazandırmakla çok önemli bir iş yapmıştı, 1001 Roman Yayımcılık. Umarım bu görevi başka dostlarımız devralır.

1001 Roman Yayımcılık her ciltde iki sayıya yer verdi. Bu nedenle Güngör Hocam'ın 2. ciltle ilgili yaptığı ilk paylaşım serinin 3. sayısına tekabül ediyor.

Ellerine sağlık, üstadım.

12 Şub 2010
15,006
543,776
Gianfranco Manfredi'nin Volto Nascosto'ya ağırlık vermek için Büyülü Rüzgar'ı yazmaya son verdiğini öğrenince, okunası bir çizgiromanla karşı karşıya olduğumuz daha bir belirginleşiyor.

Çok teşekkürler Uzung...

Volte Nascosto güzel bir kısa seri. Çizgileri de benim sevdiğim çizgilerden. Sevgili uzung'un harika taramasıyla daha bir zevkle okunacak.

Yalnız Büyülü Rüzgar gibi olağanüstü bir serinin sonlanmasına çok üzüldüm. Lal Kitabın periyodik yayınları arasında çok kez ilk okuma sırasını bazen Mister No, bazen de Büyülü Rüzgar alıyordu. Son aldığım sayısında, bundan sonra çıkacak sayısıyla serinin sona erdiği anlatılıyor. Hatta uzun soluklu hiç bir çizgi roman kahramanının almadığı bir karar alıyor son aldığım sayıda Büyülü Rüzgar. Ben bugüne kadar böyle bir son görmedim. Çok ilginç geldi. Ama sona ermesine de çok üzüldüm.

Umarım Manfredi kısa süren bir seri uğruna Büyülü Rüzgar senaryosu yazmaktan vazgeçmemiştir. Belki de satış rakamları serinin sonlanmasının asıl nedenidir.