Volto Nascosto Cilt 1 Sayı 1 Çöl Yağmacıları

uzung

Yönetici
Yönetici
14 Ağu 2009
3,396
26,105
İstanbul
file

file

file

Volto Nascosto (Saklı Yüz) 14 sayılık bir çizgi roman serisi. En önemli özelliği ise
bazı sayılarının ünlü çizerimiz Ersin Burak tarafından çizilmiş olması.

Sadece amacı çizgi roman sevgisini paylaşmak olan dostlarımıza.
Keyifli okumalar.

Moderatör tarafında düzenlendi:

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,366
141,626
Teşekkürler. Ben de de bu serinin şu an 1-9 arası italyancası veya ispanyolcası mevcut, tamamlanmasını bekliyordum, karşıma türkçesi çıktı. Çok teşekkürler. Tamamlandığında orjinallerinide yüklerim.

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,137
Seri halinde okumuştum,ilk başlarda zorlandığım daha sonra severek takip ettiğim güzel bir kitap.
Eline sağlık hocam,teşekkür ederim.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,653
Kasımpaşa
Çok beğenerek okuduğum bir dizi..
Çizgi roman'ın tüm unsurlarını barındırıyor..
Çeşitli çizerlerin yorumları ile kahramanımızı okumak bence çok keyifliydi..
Şimdi tekrar okuyacağım..
Dijital arşivime keyifle katacğım..
Teşekkürler dostum..
Sevgilerimle..

bylrzgr

Kıdemli Üye
16 Tem 2011
222
203
bir fumetti paylaşımı daha çizgidiyarı hiç hız kesmeden yıllardır yoluna devam ediyor.bu site gerçekten hayatımda fark yaratıyor.çok teşekkürler

ulucak

Süper Üye
8 Eyl 2012
1,062
2,792
daha önce bilmediğim bir çizgiroman. senaryo sağlama benziyor evde bakılacaklar listesine aldım. paylaşım ve emekleriniz için teşekkürler. gandor08 üstad sizin yabancı paylaşımlarınazada yetişemiyoruz bir teşşekür de burdan size göndereyim kolay gelsin.

okan1964

Onursal Üye
27 Ağu 2012
689
933
İlk defa duydum. Bizleri bu serilerle buluşturan tüm dostlara selam olsun.. Ellerinize sağlık...

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,047
75,543
hiçbiryerde :)
Afrika'da Eritre'de geçen,
İtalyan Kolonisi,müslüman ve hıristiyan ağırlıklı yoksul yerli halk,
güdümlü bir kral ve kraliçe,askerler,
gizemli bir yağmacı yerli lider ve
genç bir tüccar.Hikaye çok sürükleyici ve
gerçekçi.Biraz Genç Blueberry'ye benzettim kahramanın tarzını...
Ellerine sağlık hocam,
devamını dört gözle bekleyenlerdenim...

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,174
Sayın "Uzung",
bu harika paylaşımınız
ve de emekleriniz için
gönül dolusu teşekkürlerimi iletiyorum.
Saygılarımla...

bayrakzaf.gif

hggurak

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
8 May 2015
1,132
8,147
İstanbul
Sevgili gulyabani dostum sayesinde tanıştığım ve sevgili uzung'un muhteşem taramasıyla bizlerle buluşan harika bir çizgi roman (eser).

Yine sevgili dost ertuğrul'un dediği gibi ilkten biraz karışık ve ağır başlasa da, sonrasında elinizden bırakamayacağınız bir çizgi roman...

Harika bir senaryo ve içlerinde gururumuz Ersin Burak'ın da yer aldığı değişik çizerlerin yorumlarıyla tam bir görsel şölene de dönüşen bir çizgi roman...

Teşekkürler uzung...
Eline, gözüne emeğine sağlık...

F.Akture

Süper Üye
25 Mar 2015
14
104
Merhabalar,
1001 Roman yayınlarını paylaşmak isterseniz tarama ile uğraşmayın bende hepsinin baskı dosyaları var. İstediğinizi gönderebilirim. Foruma çok sık giremediğimden bana "fuatakture@yandex.com" adresinden ulaşabilirsiniz.

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,366
141,626
Merhabalar,
1001 Roman yayınlarını paylaşmak isterseniz tarama ile uğraşmayın bende hepsinin baskı dosyaları var. İstediğinizi gönderebilirim. Foruma çok sık giremediğimden bana "fuatakture@yandex.com" adresinden ulaşabilirsiniz.

İlk defa bir yayımcıdan böyle bir yaklaşımla karşılaşıyoruz. İnce nezaketiniz beni çok duygulandırdı ve sevindirdi Fuat Bey.

Çizgi Romanı takip eden bir avuç insan, sevdirmeye çalışan bir elin parmaklarını geçmeyecek kadar site blog var.

Ankarada çok kısa bir ziyarette sohbetine doyamadığım Haluk Abi, Ramazan Beylede Çizgi Roman nasıl sevdirilir, ne yapılabilir diye konuşmamızda oldu.

Üstüne sizin bu güzel yorumunuz çok hoş oldu. Teşekkür ederim.

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,731
25,953
ordu-turkey
Merhabalar,
Fuat bey tek kelimeyle size helal olsun derim bu olgun yaklaşımınız için umarım sizin bu olgunluğunuz sektörde ki diğer aktörlere de yansır.Burada amaç aslında o yayının reklamı zaten yayını beğenen gidip alır aslını da ama hala kafalar basmıyor bazı şeylere.

kadirnip

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
21 Kas 2014
4,654
22,314
Adana
Harika paylaşim için, çok teşekkürler sevgili uzung... Ersin burak çizimlerinin de olmasi, güzel seriyi daha da anlamli kiliyor...