The Amazing Spider-Man (1963-1998) 021

Dindar Diker

Çeviri & Balonlama
11 Nis 2009
2,446
8,392
İzmir
Merhaba, arkadaşlar.
Gerekli Şeyler Yayınevinin piyasadaki en pahalı kitaplarından olan Klasik Örümcek Adam Cilt 3'ün ilk sayısı nihayet forumumuzda...
Baskısı tükeneli uzun zaman olduğu ve yeni baskı yapılmayacağı için sanırım bazı troller tarafından bu fiyatlar yükseltilmeye devam edecek.
Kitapları temin eden Ahmet Akyol dostuma da ayrıca teşekkür ediyorum. Dört ciltlik seri ona aittir.
Bu sayıda; dostumuz Örümcek Adam kendini hiç ummadığı bir kavganın tam ortasında buluyor... Hapisten çıkan ve Alev Adam'dan intikamını almayı saplantı haline getiren Böcek'le...
Betty Brant'le olan aşkı çalkantılı bir şekilde devam ediyor...
Jonah Jameson'ın her zamanki aşağılayıcı ve saldırgan tavırları bilindik düzeyde...
Ve tüm bu keşmekeşin ortasında dimdik durmaya gayret eden... Peter Parker!
İyi okumalar...

Moderatör tarafında düzenlendi:

Milyarderdahi

Çeviri & Balonlama
9 Ağu 2013
183
1,106
Ellerine sağlık abi. Sırf siyah beyaz diye hiçbir klasiğe bakmıyordum. Hulk, Thor, Örümcek Adam gibi. Halbuki en güzel hikayeler klasik ciltlerde bana göre. Ahmet Akyol'a kitaplar için, sana da muhteşem işçiliğin için teşekkür ederim.

20 Mar 2018
80
398
Merhaba, arkadaşlar.
Gerekli Şeyler Yayınevinin piyasadaki en pahalı kitaplarından olan Klasik Örümcek Adam Cilt 3'ün ilk sayısı nihayet forumumuzda...
Baskısı tükeneli uzun zaman olduğu ve yeni baskı yapılmayacağı için sanırım bazı troller tarafından bu fiyatlar yükseltilmeye devam edecek.
Kitapları temin eden Ahmet Akyol dostuma da ayrıca teşekkür ediyorum. Dört ciltlik seri ona aittir.
Bu sayıda; dostumuz Örümcek Adam kendini hiç ummadığı bir kavganın tam ortasında buluyor... Hapisten çıkan ve Alev Adam'dan intikamını almayı saplantı haline getiren Böcek'le...
Betty Brant'le olan aşkı çalkantılı bir şekilde devam ediyor...
Jonah Jameson'ın her zamanki aşağılayıcı ve saldırgan tavırları bilindik düzeyde...
Ve tüm bu keşmekeşin ortasında dimdik durmaya gayret eden... Peter Parker!
İyi okumalar...

Dindar Diker

Çeviri & Balonlama
11 Nis 2009
2,446
8,392
İzmir
Linkleri müsait bir zamanda aktif hâle getireceğim, arkadaşlar.
Mediafire hesabımda göremedim. Silmişim sanırım.
Diğer sayıları da eklemeye çalışırım.