Predator: Hunters - Bölüm 1 (ÇB)

Vito

Çeviri & Balonlama
1 Kas 2015
425
5,091
Dünya
QqVAcS.jpg

Qqnkks.jpg

QqVdeb.jpg

Çeviri: Vito
Balonlama: Dindar Diker

Merhaba. Sevgili Dindar Diker ile birlikte yeni bir seriye başladık. Predator hikayelerinde aşina olduğumuz kalıpların biraz dışına çıkacağız. Beğenmeniz dileğiyle.

Asırlar boyunca, Predator’ler olarak bilinen dünya dışı mahluklar insanoğlunun en kudretli savaşçılarını avlamak amacıyla Dünya’ya gelip gitmişlerdi. Ancak eski avlarından hayatta kalan bir grup insan onlara karşı bir araya geldi. Acaba şimdi durum tersine dönecek ve Predator’ler mi av haline gelecek?

odenat

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
4 Eki 2012
1,278
16,828
İngilizce predatorleri okumak fırsat olmadı. Bu arada iflah bilmez bir predator fanı olduğumu söylemem gerekli. Tüm filmleri, o komik predators&aliens filmlerini bile sinemada izledim. Neden bilmiyorum, herkesin nefret ettiği Predator 2 benim en sevdiğim aksiyon filmlerinden birisi.

Bu güzel seri için hem Vito hem de Dindar Diker dostlarımıza çok teşekkürler.

Melih41

Yönetici
4 Ağu 2012
3,698
47,914
Bütün Predator filmlerini birkaç kez seyrettim,
bu çizgiroman üzerlerine cila olacak çok teşekkürler
sevgili Vito ve Dindar Diker..

GüvenGüven

Süper Üye
19 Ocak 2010
1,093
5,323
Bandırma
John McTiernan'ın dünya aksiyon sinemasına armağanıdır Predatör. Arnold Schwarzenegger, otobiyografisi Total Recall'da uzun uzun Predatör'ün çekim aşamalarından bahseder. Aynı döneme denk gelen evliliği, ilk predatör kostümünün içinde giren Jean Claude Van Damme, sette Sonny Landham'ın yaptığı aşırılıklar ve gerçek kavgalar, JCVD projeden ayrıldıktan sonra sete getirilen ikinci predatörün berbat kostümü, ardından Stan Winston ve ekibinin devreye girip bugün hayran olduğumuz insanüstü avcı-katilin yaratılışı, derken film şirketi Fox'un başlarda karşı çıktığı projeden çok büyük gelir elde etmesi ve gün gelip Fox Evreni'nde Terminatör, Alien ve Predatör'ün karşı karşıya gelmesi....

Hiç düşündünüz mü; T-800'ün üzerinde kaplı olan sibernetik organizma neden ilk Predatör filminde ormandan canlı çıkan Dutch Schaefer'ın fiziği ile aynıdır ?

Sonuç olarak her aksiyon fanının göz bebeği Predator serisine başlayarak isabetli karar almışsınız Değerli Dostlarım Vito ve Dindar Diker. İkinizi de tebrik ederim. Bir sorum olacak; seride hangi kitapları Ç&B yapıp paylaşacaksınız ?

Başarılarınızın ve keyiften tekrar tekrar okunan Çeviri ve Balonlamalarınızın devamını dilerim...

Vito

Çeviri & Balonlama
1 Kas 2015
425
5,091
Dünya

Sonuç olarak her aksiyon fanının göz bebeği Predator serisine başlayarak isabetli karar almışsınız Değerli Dostlarım Vito ve Dindar Diker. İkinizi de tebrik ederim. Bir sorum olacak; seride hangi kitapları Ç&B yapıp paylaşacaksınız ?

Başarılarınızın ve keyiften tekrar tekrar okunan Çeviri ve Balonlamalarınızın devamını dilerim...

Öncelikle Predator: Hunters II ve Predator: Hunters III'ü de bunun ardından çevirip balonlamazsak ayıp olur. Ben aralara dörder sayılık Aliens: Resistance ve Aliens: Rescue düşünüyorum ama bunu henüz sevgili Dindar Diker'le paylaşmadım. :D

Dindar Diker

Çeviri & Balonlama
11 Nis 2009
2,448
8,399
İzmir
Öncelikle Predator: Hunters II ve Predator: Hunters III'ü de bunun ardından çevirip balonlamazsak ayıp olur. Ben aralara dörder sayılık Aliens: Resistance ve Aliens: Rescue düşünüyorum ama bunu henüz sevgili Dindar Diker'le paylaşmadım. :D

Gördüm ve bayılmak üzereyim.
Yavaş yavaş gel, dostum... :)

celilbatu2

Yeni Üye
9 Eyl 2018
57
80
Hocam elinize gözünüze sağlık acaba devam sayıları var mı, gelecek mi? Mükemmelsiniz. İngilizcesini okuyacaktım şimdi burada Türkçe'ye denk geldim şahane oldu.

Vito

Çeviri & Balonlama
1 Kas 2015
425
5,091
Dünya
Hocam elinize gözünüze sağlık acaba devam sayıları var mı, gelecek mi? Mükemmelsiniz. İngilizcesini okuyacaktım şimdi burada Türkçe'ye denk geldim şahane oldu.

Devamı gelecek. Dindar Diker bu aralar çok yoğun, o bir rahatlasın hızlıca bitireceğiz bunu ama şu sıralar olmaz sanıyorum.