Civil War [video]

PsycoMan

Yeni Üye
24 Tem 2011
59
15
Bu müziği hangi videoya koyarsan koy,kesinlikle bir hava katıyor :)
Bu arada güzel videoymuş,paylaştığın için sağol.

vkopuzoglu

Süper Üye
3 Mar 2010
1,536
957
Bursa
Vaay çok güzel olmuş cidden eyvallah buraya koyup bizle paylaştığın için. Burası çok yeri olmasada Kaptan amerika neyse de Örümcek Adamı bile öldürmeleri çok saçmaydı. Dünya'nın en çok sevilen kahramanlarından birini öldürerek bu şekilde rant sağlamaya çalışmak hiç hoş değil bence. aklına fikir4 gelmiyorsa " millet buraya kadarmış" de bitir git. Neyse :d

Noyyyan

Aktif Üye
12 Kas 2010
109
35
Vaay çok güzel olmuş cidden eyvallah buraya koyup bizle paylaştığın için. Burası çok yeri olmasada Kaptan amerika neyse de Örümcek Adamı bile öldürmeleri çok saçmaydı. Dünya'nın en çok sevilen kahramanlarından birini öldürerek bu şekilde rant sağlamaya çalışmak hiç hoş değil bence. aklına fikir4 gelmiyorsa " millet buraya kadarmış" de bitir git. Neyse :d

örümcek adamın takipçisi değildim , severdim ama , Captan'ın ölümü beni çok etkiledi. :|
ama ölümünün böyle mükemmel bi seride olması da çok iyi olmuş. bence tartışmasız Civil War Marvel'in en iyi olayı.

vkopuzoglu

Süper Üye
3 Mar 2010
1,536
957
Bursa
E tabi kaptan için durum o ama gerçi her ne kadar Örümceğin öldüğü sayıyı okuyamasamda Yeşil Cin gibi bir ezik karaktere yenilmemeliydi en azından Venom falan yenseydi daha anlamlı olurdu. Bana biraz saçmalamışlar gibi geldi.